Hamile Kadının Rüyada Bebeğini Görmesi

Hamile Kadının Rüyada Bebeğini Görmesi

Hamile kadının rüyada bebeğini görmesi, aydınlık, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin saf ve temiz yürekli olduğuna, başkalarına karşı kötü niyet beslemediğine, kıskanç olmadığına delalet eder. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin haksız yere bir başkasının günahını aldığına yorumlanır.

Hamile kadının rüyada bebeğini görmesi, eğer kadın erkek bebek görmüşse, kadın doğum yaptığında evinde bolluk ve bereketin artacağına, yaşamı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine, hiç ummadık anda beklenmedik kişilerden devamlı yardım alacağına işaret eder.

Hamile kadının rüyada bebeğini görmesi, eğer görülen bebek kızsa, hayırlı bir evlada, ileride bu kızın anne ve babasına sahip çıkacağına, rüya sahibi için güzel günlerin yaşanacağına delalet eder.Rüyada görülen bebek temizse rüya daha hayırlı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin az günahı olduğuna işaret eder. Rüyada görülen bebek pis ve çıplaksa, rüya sahibi annenin ibadetinde daha dikkatli olması gerektiğine, bebeğin sadece yüz kısmı görülmüşse doğum yaptığında bebeğinin rüyasında gördüğü bebeğe benzeyeceğine işaret eder.

Hamile kadının rüyada bebeğini görmesi, kadının anneliğe hazır olduğuna, doğacak bebeğini çok seveceğine, aile kıymeti bilen bir çocuk doğuracağına işaret eder. Bu rüya oldukça hayırlıdır ve anne ve ailesi için güzel gelişmelerin olacağına işarettir.