Hamile Kadının Rüyada Erkek Bebek Görmesi


Hamile Kadının Rüyada Erkek Bebek Görmesi

Hamile Kadının Rüyada Erkek Bebek Görmesi, Hamile olan bir kadının rüyada gördükleri hemen hemen gerçeğe yorulur. Bu dönemde kişinin bebeklerle ilgili düşünceleri ve sağlıklı olup olmama durumunu merak etmeleri kadar cinsiyetini merak etmesi de gayet normaldir. Böyle durumlarda kişinin rüyasında gördüğü cinsiyet ne ise ona göre yorum yapılır.

Hamile kadının rüyada erkek bebek görmesi, Kişinin erkek bir çocuğa sahip olacağına yorumlandığı gibi iş yaşamında kişinin kariyer yapacağına ve sağlıkla ilgili yaşadığı sıkıntıları kısa zamanda atlatacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin yakın zamanda başına güzel bir iş geleceğine ve şansın döneceğine yorumlanır.

Eğer rüyasında erkek bebek gören erkek kadın bebeği ağlarken gördüyse bir konu hakkında şüphelerinin olduğuna ve yakında soru işaretlerinin giderileceğine yorumlanır.Eğer ağlayan bir bebeği susturduğunu gördüyse bir dostunun ya da yakın arkadaşının rüya sahibine bir konuda yardımcı olacağına yorumlanır.

Eğer hamile kadın bir başkasının erkek bebeğinin doğduğu anı görmüş ise büyük bir sıkıntıya düşmekten son anda kurtulacağına rivayet edilir. Bir başka rüya yorumcusuna göre rüyada kız çocuk görmek borca ve maddi sıkıntılara yorumlanmaktadır.

Eğer rüyada erkek bebeğin cinsel organını da görmüş ise hamile kadının bir adağı olduğunu ve bunu kısa zamanda yerine getirmesi gerektiğine rivayet edilir. Rüyada hamile bir kadının erkek bebeği kaybettiğini ya da yanından birinin aldığını görmek küçük ama değerli bir eşyasını birine emanet edeceğini fakat geri alamayacağına yorumlanır.