Rüyada Ablayı Görmek

Rüyada Ablayı Görmek

Rüyada abla görmek, rüyasında ablasını gören birisi eğer bekar ise yakında iyi bir beraberlikle buluşup evleneceğine ya da yeni bir ilişkiye başlayacağını ifade eder. Eğer rüyanın sahibi zaten çoktan evlenmiş, bir aile kurmuşsa kendisinin bir kız çocuğa sahip olacağını, yakın zamanda bir müjde beklemesi gerektiğini anlamamız doğru olacaktır. Eğer bu rüyayı bir erkek gördüyse de beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veyahut çok hayırlı, büyük bir haber alacağını ifade etmektedir. Bu ani gelen mal, mülk, kudret, devlet idare organlarından birisinden bir ödül gibi, kötü anda yetişen Hz. Hızır Aleyhülselam gibi bir mucizeyle gelecek.

Bir rivayete göre ablası varsa rüya sahibinin, bu kişiden çok büyük menfaat ve iyilikler göreceğine, aynı zamanda eğer ablası yoksa da, abla yerine koyduğu birisinden çok hayırlı bir iş uğruna büyük bir destek alınabilir şu iki hafta içerisinde. Bazı ilmihal kaynaklarına ve eski din alimlerine göre ise rüyada abla görmek büyük bir ivme ile büyüyecek bir işe adım atılacağına ve bu noktada atılan diğer adımların hayrının uzun süren mutluluk, bolluk ve bereketle süreceğine yorulan bir rüya. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir ablası yoksa eğer, yine de rüyasında bir ablası olduğunu gördüyse yakın zamanda bütün ailenin karşısında değerinin oldukça fazla artmasıyla sonuçlanacak bir başarı elde etmesine yorulur.


Ablanın yanaklarından öptüğünü görmek çok temiz ve kudretli, mutlu bir geleceğe sahip olunacağı anlamına gelir. Ablası tarafından yanaktan öpüldüğünü görmekse çoğu zaman kendisinin ev halkınca çokça sevildiği anlamına gelmektedir.

Abla İle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada, abla ile cinsel ilişkiye girmek, seks yapmak hayırlara vesiledir. Böyle bir rüyanın sahibi her zaman elini attığı yerlerden karlı çıkacağı bir döneme girmektedir. Ve bu dönemin sonunu görecek kadar yaşayamayacaktır. Bu onun erkenden öleceğine değil çok çok uzun ve bereket dolu bir döneme adım atacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya, ömrün uzaması olarak da anlamlandırılmaktadır.

Rüyada Ablanın Düğününe Gitmek

Çok sevdiği, örnek alarak izini takip ettiği birisinden alacağı ufak da olsa bir desteğe yorumlanır. Rüya sahibi, bu desteği iyi yönde kullanacaktır. Çünkü bu çok hayırlı bir yerden gelecek ve çok da hayırlı bir yere gitmesi gereken bir para da olabilir. Bu paranın hayrını dağıttıkça göreceğine işaret edilen bu rüya tabirinde ablanın düğününde ele çokça para geçtiği görülüyorsa hayatta biraz uzun sürmüş kötü zamanların ardından uzun soluklu ve bereketli dönemlere girileceği anlamına geliyor. Rüyada ablayı görmek berekettir. Ablanın düğününde oynamak ise o bereketi dağıtacak kadar hayırlı bir kardeş olmaktır.

Rüyada Ablaya Sarılmak

Rüyada ablasını veya kız kardeşini gören kişi ona rüyasında sarıldığında bütün işlerinde aniden ve uzun süreli gelişmeler yaşayacak. Ve iş hayatında, yaşantısında ve girişimlerinde büyük destek göreceğine veya devlet gibi kademelerden destek, hibe alacağına işarettir rüyada ablaya sarılmak. Ablaya sarılmak, bu görülen desteğin her daim uzun ömürlü kalacağını anlatır bizlere.
Kişinin rüyada kız kardeşini görmesi, bütün ailenin üzerine doğan bri güneş misali bir sevince ve hatta mucizevi bir müjdeli habere, ferah bir geleceğe ve rahat yaşama delâlet eder. Rüyada üvey kız kardeşi görmek ise, kara bulutların haneyi sarmasına, kederli geçecek yıllara, bitmeyecek borçlara işaret eder.

Rüyada Abla İle Telefonda Konuşmak

Rüyada ablanızı görür, telefonda konuşursanız, iyi ve güzel haberlerleri en hayırlı elçi kuşlardan alacağınızı düşünmelisiniz. Bu da ilerleyen günlerde artacak olan aile saadetine işaret eder. Alacağınız bir haberle sevineceğinize işaret eder. Ayrıca kişinin rüyasında ablası ile telefonda konuşması hayırlı ve bereketli kazanca, kötü giden akıbetin düzene gireceği olarak da tabir edilir.

Rüyada Abla İle Konuşmak

Rüya sahibi, ablasını rüyasında görüp ablasıyla yüz yüze görüşüyorsa eğer yaptığı işlerde ya da ilerde yapacağı yeni bir işte karşılaşacağınız zorluklar karşısında oldukça itibarlı bir kartal tarafından, yani kudretli birisi tarafından kollanıp gözetleneceğinize, her iki dünyada da saadet ve refaha, bu dünyada ise bol rızka, helal mala ve hak edilen servete kısa sürede kavuşulacağına delalet eder. Yine rüyada ablayla konuşmak çoğu zaman hayırlı geçecek bir iş görüşmesi veya istenilen bir eşyanın uygun fiyata ve helal yolla alınacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Abla İle Tartışmak

Rüyasında ablasını görüp onun ruhunu ziyaret eden kişi, ablayla eğer onu gördüğünde tartışıyorsa bu, yakında oldukça iyi sonuçlanacak bir haber alınacağı anlamı katar. Yani aynı zamanda hayırlı bir iş ve dünyanın en kutsal kurumu olan evliliği eğer bekarsa yakalayacağına, eğer zaten evliyse yeni bir çocuk elde edileceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişi ölen ablasını gördüyse ve onunla tartışıyorsa gerçek hayatında da bu şekilde benzer bir sorundan ötürü sıkıntı yaşayabilir. Dikkat edilmeli, son zamanlarda akıllarda şüphe bırakılan bir konu varsa hanede, bunlar çözülmeli ve soru işareti kalmayana kadar irdelenmeli. Çünkü hane içine sokulacak bir fitnenin sonucunda ailede kırılmalar yaşanabilir bu rüya doğrultusunda. Önüne geçmek için ölü ablayı diriltmeye çalışıldıya rüyada bu da hayırlı değildir. Çünkü rüyada dirilen abla ailenin tamamına kara bulutlar salacak kadar büyük birer lanet de getirir öteki taraftan. Bu, çok eski alimlerin bu rüya hakkında söylediği şeylerdir. Yine bazı eski alimlere göre yapılan yorumlarda rüyada abla ile tartışmanın aynı zamanda beklenmedik kazanca işaret edebileceği de yer almaktadır.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek

Rüyada ablsıyla şiddetli mi şiddetli, hiddetiyle dil ısırtan bir kavga ettiğini görmek rüyayı gören kişinin ömrünün uzamasına işarettir. Bu kişi girdiği işlerin hepsinde her zaman en hayırlı olanı yaşayacaktır ve bu şekilde girişilen bir ya da birçok işte önce Allah’ ın sonra onun sadık ve güçlü kullarının koruma kalkanıyla korunarak büyümeye gidecektir ve eli bereketlenecektir.

Rüyada Ablanın Vefat Ettiğini Görmek

Rüyada ablanın cenazesini, ölümünü görmek, sıkıntı, üzüntü, kederden oldukça kısa bir zaman içerisinde kurtulunacağına işarettir. Hasta birinin rüyada ablasının öldüğünü görmek, hastalığından tez zamanda kurtulup iyileşeceğine ve şifa ve bereket bulacağına yorulur. Yine rüyada ablanın ölmesi, sürekli birilerinin gölgesinde kalmadan aniden yükselişe geçilecek ticari başarıya ya da başarılara, büyük ve helal rızkın bolluğuna, helal kazanca ve hiç bitmeyecek bir ferahlığa erişilip her iki dünyada da Allah’ ın dostu bir kul olarak yaşayacağına işaret eder. Rüyada gerçekte sağ olan ablanın ölümünden sonra dirilmesini görmek ise hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkacak çokça mal ve mülke, hatta ve hatta aile yadigarı bir mirasa bile işaret edebilmektedir. Yine bazı alimlerin görüşlerine göre İslami temellerde yapılan yorumunda rüyada ablanın vefatını görmek hayırlı evlatlar yetiştirileceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin sonuç olarak çok iyi ve ferah bir hayat geçireceğine yoruluyor bu rüyanın tabiri.