Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, gören kişinin hayatında kara bulutlarla savaşması gerektiği bir döneme gireceğinin göstergesidir. Bu rüyada pek çok rüyada olmadığı gibi çok önemli bir mesaj vardır ve rüya sahibinin bu mesaji doğru algılaması ve çözümlemesi gerekmektedir. Çünkü eğer yanlış kaynaklardan ve eksik bilgilerden yola çıkılırsa hayatın akışı değişecektir. Bu konuda oldukça titiz olmak zorundasınız.

Ancak çok nadir olmakla birlikte bazı olumlu yorumları da vardır bu rüyanın. Bu bazı nedenleri ve olumlu istisnaları anlattığımız diğer metinleri aşağıdan takip ediniz ve hepsini okuyunuz. Çünkü rüyada adet görmenin kesin bir ortak sonucu yoktur ve duruma göre değişebilen yorumlara sahip hassas bir konudur.

Rüyada Aşırı Şiddetli Adet Olduğunu Görmek

Rüyada, aşırı bir şekilde acı çekerek ve çok fazla kıvranarak bir adet sancısına bulandıysanız eğer bilin ki gerçek hayattaki davranışlarınız hakkında uyarılıyorsunuz! Bu rüyayı görüyorsunuz çünkü kendinizin adına leke sürecek davranışlarda bulunuyorsunuz ve insanlar hakkında kötü yorumlar yapıp, iftiralar atıp duruyorsunuz. Ve bu davranışlardan ötürü yanlış yola sapıyor, Allah’ ın çizgisinden kaçıyorsunuz. Bu rüya sizin için bir mesajdır! Allah, sevdiği kullarına işaret göndermeyi sever. Bu işaretlerin nasıl olacağına senin bakış açın karar verir. Nereye baktığın değil, ne gördüğün önemlidir. Allah, sana bu rüyayla birlikte açıkça insafa gel çağrısı yapmaktadır. Hala bunu görmeyip, o kötü işlere devam edeceksen söylenecek tek bir şey var: Her koyun kendi bacağından asılır.

Rüyada çok şiddetli bir regl sancısı çekmenin başka anlamlarından birisi ise sorumluluklarından kaçmak ve onları yerine getirmekten korkmak anlamıdır. Bu yüzden ailesine ve bütün çevresine zarar vermekte olan rüya sahibi, sorumsuz, karaktersiz ve seviyesizce yaşamaya devam ederse onun için hayırlı olan büyün yolların kapanması an meselesidir. Bunu okuyorsan, gel yol varken tövbe et ve Allah’ dan af dile. Şüphesiz ki O, bağışlayandır.


Rüyada Regl Kanı Görmek

Kan, normalde bir ifşa oluşa sebebiyet vermektedir ancak özellikle regl kanı ise rüya sahibi için çok fazla önemli olan bir sırrın ortaya çıkması ve bu sayede rüyayı gören kişinin çıkmazda kalması anlamına gelir. Rüyasında regl kanı gören birisinin geçmişinden beri tuttuğu bu sır onun eskiden yaptığı kötü işlerden ve hatalarından kalma bir sırdır. Ve bu durumda bütün olayı doğru bir yolla kabul etmek, kendi içinde itiraf etmek ve bu yönde çözümcü davranmak en iyisi olacaktır.

Rüyasında regl gören birisinin bilmesi gereken bir diğer şey de sigara, alkol ve dedikodu gibi sahip olunan kötü alışkanlıklardan bir türlü kurtulamayacağıdır. Özellikle alimlerin vurgulayarak üzerinde durduğu kötü alışkanlık ise gıybet yani dedikodu yapmaktır.

Bir Erkeğin Rüyasında Regl Olduğunu Görmesi

Eğer ki bu rüyayı gören kişi olarak sen bir erkeksen ve böyle bir rüya gördüysen senin korkmanı gerektirecek bir şey yok, bunu bil. Kadınların aksine bu rüya erkeklerde bol rızka, maddi ve manevi bolluğa, huzura işaret eder. Erkeğin kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağı bir döneme gireceğinin garantisi verilen bu rüya tabirinde öyle bir müjde ile karşılaşacak ki, bir taşcık ile dünyada istediğin her zaman istediğin her şeyi dileyebileceksin. Bu taşcık kudretli bir iş erbabını işaret etmekte. Bu iş erbabından istediğin her şeyi dileyecek ve geç de olsa onları elde edebileceksin.

Bu rüyayı gören erkeğin bir diğer yandan da erkeğin rüyada regl sancısı çekerek regl olmasının diğer anlatımı olarak zinaya düşkün olduğu şeklinde yorumlanır. Erkeğin, dışarıdaki kadınlara kaşı dikkatli davranması gerekebilir. Çünkü bu arkadaş, ne yaptığını bilmeyecek kadar sapıtmıştır. Bir şekilde sürekli aklında seks vardır. Bu şekilde bütün kadınların gözünü doldurayım tavrında gezinir. Ancak bu da erkekler için mesaj içeriği çok yoğun olan bir rüyadır diyebiliriz. Çünkü buradan anlamla çıkacağımız yolda takip edeceğimiz tek yol erkeğin, davranışlarına dikkat etmek zorunda oluşudur. Bu şekilde hayatlarında Allah için yaşamak isteyenlere güzel bir kapı aralanmış olur. Ancak zinaya koşanlar için de bir gazap vardır.

Rüyada Ped Görmek

Rüyada ped görmek, rüya sahibinin akrabaları ya da arkadaşları ve aileleri tarafından kendi istemediği yönde yönlendirilmesi demektir. Açıkçası bu yolla rüya sahibinin başkasının dolduruşlarına kanmasına yorulur bu rüya. Yapılması gereken şey dedikodulara ve fitnelere karşı dikkatli olması gerektiğini bilmektir. Rüyada ped görmenin bir diğer anlamı da israf yapıp parayı savurarak harcamaktır.

Rüyada Menepoz Dönemindeki Bir Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Rüyanın sahibi yaşlı ve çoktan menepoz dönemine girmişse bu rüyayı görmesinin tek sebebi ölümünün yaklaştığı ve Allah’ ın sevgili kulunun çağırmasıdır. Bu rüyayı gören yaşlı kadın öncelikle anında Allah’ a hasıl olmak için dönmeye, kötülüklerinden kurtulmaya yönelmesi gerekmektedir. Ölüme çare yok ancak ölümü hayırlı hale getirebilirsiniz.

Rüyada Regl Kanı Bulaşmış Bir İç Çamaşırı Görmek

Bu rüyayı gören kişinin sağlık sorunlarının artacağına delalet eder. Veya çoktan bir rahatsızlığı varsa onu yeneceğini de manalamaktadır. Bu anlamlandırılan detayda çok önemli bir nokta var. Ne erkek, ne de kadın. O kadar sağlık sorunlarından kurtulabilmesi için insanın erkek ya da kadın olmasına gerek yok bu rüyayı görebilmesi için. Allah-u Teâla’ nın lütfu üzerinizde olacaktır.

Rüyada Adet Kanının Elbiseden Taşması ve Görünmesi

Rüya sahibi için iyi anlamları yok bu rüya tabirinin. Aslında çok az alimin değindiği bir nokta var ki o da birden gelen berekete işarettir. Ancak en çok bilinen ve en kesin tabiri ise bizleri doğru yola sokacaktır. Bu en çok bilinen tabir ise kara bulutların etrafını sarmış, borç harç, kaza ve bela gibi şeylerin o kişiye zarar verecekmişsine iyaklaştığı tabiridir.

Hamile Bir Kadının Rüyasında Regl Olması

Hamile kadınlar eğer rüyalarında adet olduklarını görmüşlerse bu çok hayırlı bir erkek evlada kavuşacakları anlamına gelir. Fakar bir diğer yandan da eğer bir kereden fazla adet olduğunu görüyorsa bu durum hamile kadının gebeliğindeki düşük riskinin artacağına delâlettir. Bu rüyayı görüyorsanız eğer lütfen acilen doktorunuza danışın. Çok kritik bir durum söz konusudur. Sizin ve bebeğinizin sağlığı için çok önemli bir konudur bu.

Rüyada adet olduğunu görmek, Rüyamızda gördüğümüz birtakım hadiseler, yaşantımızda bazı anlamlara çekilir. Yine rüyamızda adet kanı görmek birçok anlama gelmektedir. Daha çok kaygılanma olarak yorumlanır. Rüyada adet kanı gören kişilerin yakın zamanda stresli bir yaşamın olduğunu, kötü haber alıp huzursuzluklar geleceğini ve çok üzüleceğini ifade eder. Sağlık sorunları yaşayacağına, bu sağlık sorunlarıyla ilgili üzüleceğini ve huzursuzluk olacağına işaret eder. Ancak bu basit bir hastalık olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi erkek ise olumsuz, bayan ise olumlu anlamlar yüklenir. Rüyada adet kanı gören erkek; işlerinin bozulacağına, haram paraya dalıp kötü işler yapacağına kötü bir haber alarak bir yakınına felaket gelmesi anlamları yüklenir. Bayan ise tam tersi bir durum olup çok sevindirici haberler alacağı, maddi kazancının artacağını, büyük başarılar kazanacağını işaret etmektedir.

Bu konu ile ilgili rüyasında adet kanaması gören kişilerde yakın zamanda kötü haber alacağı ve günlük yaşamında her anın panik içinde yürüyeceğini, etrafındakilerin bu panik hareketlerinden rahatsız olacağına ve iş hayatı kötü gittiğine işaret eder. Genel olarak rüyasında adet kanaması gören kişilerde mal ve mülk işlerinde anlamlar kazanır. Bu rüyayı gören erkek iş yaşamına dikkat etmesi gerektiğini, bayan ise mal kazanıp, kız çocuğu dünyaya getireceğini, bayan bekar ise yakın zamanda evleneceğini anlatır.

Adet bezi görmek ise birçok anlam taşır. Rüyasında adet bezi gören erkek için olumsuz anlamlar taşır. Rüyayı gören erkeğin yanlış işler peşinde koştuğunu, iş yaşamı ve maddi konular taşıyan işlerde dolandırıldığı anlamı taşır. Bayanlar için tam tersi söz konusudur ve farklı anlamlar vardır. Rüyada bez gören bayan bir kimsenin kalbini kırmıştır yada sevdiği bir kimse tarafından kalbinin kırıldığına kırılacağına işaret eder.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Bu nedenle mutsuz ve huzursuz olur ve büyük kayıplar yaşar. Yine rüyasında adet pedi görenler ise yakında veya uzun zaman içerisinde pişmanlık bir duyacağı hatalı işler yaptığı veya yapacağı bu  davranışlar sonrası çok büyük pişmanlık duyacağı, bu nedenle huzursuzluk mutsuzluk yaşayacağını ifade eder. Yaptığı bu hareket istemeden veya onunla ilgili bulunmayan ancak ona yüklenen bir hareket olabilir. Rüyayı en yakın zamanda özür dilemesi gerektiği anlaşılmıştır. Aksi halde yaşamın her alanında mutsuz olacağı söylenmiştir.

Rüyada adet kanı temizlemek kişinin her gün aynı işleri yaptığını ve bu monotonluk kazanarak bu işlerden sıkıldığına işarettir. Yeni kararlar vermek ve bunu uygulamak istediğini vurgulamaktadır. Normal yaşamında bıkkınlık duyduğunu örneğin, istemediği bir şehirde yaşamayı, istemediği bir bölüm veya üniversitede okuduğunu yada bir ilişki yaşadığını gösterir. Yakın zamanda ayrılık geleceğinin bir habercisidir.

Rüyada tuvalette adet kanı görmek ise sıkıntılı zamanların geldiğini, hiç istemediği sorunlar problemler oluşacağına işarettir. Bu zamanlarda doğru kararlar vermeli hata yapmamalıdır. Çevrenizdeki yakın kişilerle tartışma yapacağınız bu tartışmalar yüzünde çok üzüleceğinizi bunun için kötü sonuçlar yaşanmadan bu zamanların büyük yara almadan atlatılması gerektiğini anlatır.

Rüyada adet kanının bulaşması yaşantınızda size büyük haksızlık yapılacağını, grup halinde yapılan bir çalışma veya işlerde hatalar yapılacağı bu hata size yükleneceğine işaret eder. Bundan dolayı bu zamanlarda atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerektiği, çevrenizde kötü niyetli insanların olduğunu temkinli davranmanız gerektiği anlatılmaktadır. Bundan göreceğiniz zarar çok üzülme ve büyük paralar kaybedeceğinizi anlatmaktadır.