Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada aslan olduğunu görmek, görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle aydınlık düşünülmelidir. Bir çok kişi veya kişiler gördüğü rüyayı suya anlatarak su gibi olmasını diler. Rüya sahibi için son derece hayırlı iş kapılarının açılacağı yapacağı işin devlet dairesi gibi yüksek yerlerde olacağına tabir edilir. Rüyayı görsen kişinin yaşadığı günlük hayatta çektiği sıkıntıların biteceğine bu sürenin çok yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada aslan olduğunu görmek kişi yada kişinin gördüğü bu rüyada maddi mal varlığının artacağına akrabası tarafından yüklü gelecek mirasla zengin olunmaya yorumlanır. Rüya sahibinin gücünün ikiye katlanarak her istediğine sahip olacağına ev, iş gibi yatırımlarının çoğalacağına delalet eder. Evli olan kişiden veya eşlerden birinin bu rüyayı görmesi bebek sahibi olacağına sağlıklı bir erkek evlat dünyaya getirilmesine alamet eder.

Rüyada aslan olduğunu görmek: rüyayı gören kişinin çevresinde olan bir çok kişiden sağlam bir dost olacağına bu dostluğun uzun yıllar süreceğine rivayet eder.Yaptığı her işte başarı yakalanmasına rüyayı gören kimsenin çok hırslı bir kişiliği olduğuna tabirdir.

Rüyada aslan olduğunu görmek bir çok konuda sıkıntı çeken kişinin eline geçecek olan yardımla ve maddi olanakla durumunun düzeleceğine çıkar. Günlük yaşantıda kişinin hayal ettiği düşüncelerinin gerçekleşeceğine iş hayatında uzak bir ülkeye gidileceğine yorumlanır. Bir çok işte başarı sağlayan rüya sahibinin çok düşmanı olduğuna bu durumun üstesinden geleceğine ve nazarın üzerinde çok olduğuna rivayet eder.

Rüyada aslan olduğunu görmek: aile hayatında yaşanan huzursuzlukların düzelmesine alamet eder. Rüya sahibinin yaptığı birikimden yüklü bir kazanç elde edeceğine işarettir. Düşmanı tarafından yaşanılan sıkıntıların son bulacağına rüyayı gören kişinin inatçı yapısı sayesinde uyanık olduğuna delalet eder.

Rüyada aslan olduğunu görmek yaptığı iyiliklerin karşılığını fazlasıyla alan kişi yada kişilerin arkasında bir çok hayır duası olduğuna tabir edilir.