Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada Başkasını Hamile Görmek, Genellikle görülen rüyaların hepsi olmasa da çoğu gerçeği anımsatmaktadır.Kişi gördüğü her rüyayı ilk olarak hayra yormalıdır. Görülen rüyalar çok dillendirilmemeli ve hatta herkese anlatılmamalıdır. Bu rüyada olduğu gibi diğer rüyalar da tabirciler tarafından oldukça farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasını hamile görmek, rüyadaki kişi tanıdık biri ise o kişiye çıkacak hayırlı bir kısmeti olacağına tabir edilir. Yani rüya tanıdığınızı daha çok ilgilendirmektedir. Ayrıca o kişinin alacağı güzel haberlerden ve kişiyi oldukça güzel günlerin beklediğine işaret etmektedir. Her ne kadar kişi bu rüyaya inanmasa bile farkında olmadan rüyanın gerçekleşmesi ve kişinin daha sonra farkına varması görülen rüyayı hatırlatabilir. Görülen bu rüyada sadece kısmet ve güzel bir gelecek olmayıp maddi ve manevi açıdan da olumlu yorumlanır. Örneğin rüyada başkasını hamile gördüğünüzde kısa süre içerisinde maddi anlamda kazanç sağlanmasına işaret etmektedir. O kişinin borçları var ise borçlardan kurtulacağına ve o borçların kısa sürede ödeneceğine işaret etmektedir.Ayrıca sadece borç ödenmesi ile kalmayıp kişinin güzel bir birikim yapması da yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasını hamile görmek sizi de yakından ilgilendirebilmektedir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir eşe, hayırlı bir geleceğe ve güze bir kısmete işaret etmektedir. Fakat kişinin sevdiği var ise pek yakında alınacak olan güzel kararlara yada kısa sürede evleneceğine dayalı bir rüya olmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi evli fakat bebeği yok ise kısa sürede bebek haberi alacağına yada hemen hamile olduğunu göstermektedir. Borçtan bunalan kişinin feraha çıkacağına ve borçlarından kısa süre içerisinde kurtulacağına dayanmaktadır. Uzak bir kişiden haber bekleniyor ise alınacak olan mutlu ve hayırlı haberlere yorumlanır. Manevi açıdan büyük desteklere karşılaşılacağına ve kişinin beklediği iş sonucunun hayırlı haberlere ulaşacağına işaret eder.