Rüyada Elmas Görmek

Rüyada Elmas Görmek, rüyadaki elmas bir bütün olarak benliği temsil eder. Başınızda kara bulut gibi dolaşan bazı olaylar açıklığa kavuşacak. Alternatif olarak elmas, kibir, gurur, değişmeyen ve inatçı doğanın simgesidir. Kendinizi başkalarından uzaklaştırıp aranıza mesafe koyuyor olabilirsiniz.

Rüyada Elmas Görmek
Rüyada Elmas Görmek
Rüyada Elmas Takı Hediye Almak, rüyada elmas yüzük, elmas bilezik, elmas kolye gibi ziynet hediyesi alıyorsanız bu aşk, bağlılık ve adanmışlığı sembolize eder. Eğer elmas takı kaybederseniz , bu rüya aşk ilişkisinde zorluğa delalettir. Benzer şekilde ekonomik zorluklara da işaret olabilir.


Rüyada Sahte Elmas Görmek, kendiniz gibi davranmadığınız, olduğunuzdan farklı biri gibi olmaya çalıştığınızı gösterir. Farklı olarak, rüya sizin imkânlarının ötesinde yaşayan biri olduğunuzu gösterebilir .Rüyada elmas şekli görmek birçok yönü hayatınıza katabileceğinizi simgeler. Hedeflerinizi ve bunlara nasıl ulaşabileceğinizi değerlendirmelisiniz.

Ruyada Elmas Yuzuk Görmek
Rüyada Elmas Yüzük Görmek

Rüyada elmas görmek; kişinin uzun zamandan beri içini yiyip bitiren sorunlarından kurtulacağı yorumu yapılır. Kişi bu sorunlarla başa çıkmasını öğrenecek ve atlatacaktır. Ayrıca bunu daha önce yapmadığı bu kadar sıkıntı çektiği için de geçen yıllara hayıflanacaktır. Bundan sonra kişinin kendine olan güveni geri gelecek ve tek çaresizliğin ölümden başka bir şey olmadığını kabul edecektir.
Rüyada Pırlanta Görmek

Kişi rüyasında pırlanta gördüğüne tanık olduysa bu kişinin hayatında bir aşka ve kişinin kültür sahibi olmasına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer erkekse bu rüya erkek için sıkıntı ve üzüntü, kadınlar için ise ferahlığa yorulmaktadır. Kişi rüyasında bol miktarda pırlanta yediğini görürse bu o kişinin fazlaca bir kazanç sağlayacağına ve bundan dolayı da mutluluk yaşayacağını gösterir. Kişi rüyasında birden fazla pırlantaya sahip olduğunu görüyorsa bu kişinin maddi durumunun iyi olacağını gösterir.

Rüyada Elmas Taşı Görmek

Kişi rüyasında elmas taşı görüyorsa bu o kişinin zenginleşme konusunda çok çaba harcadığı ve bu düşüncesinin gerçekleşmediği şeklinde yorumlanır. Kişi rüyasında elmas taşı görüyorsa bu kişinin girişeceği bütün işlerde başarılı olacağına ve o kişinin servet sahibi olacağını gösterir. Rüyasında elmas taşı gören bir kadın varlık sahibi biri ile evlenir eğer rüyayı gören erkek ise anlayışlı ve duygusal bir bayan ile evleneceğini gösterir.

Rüyada Elmas Toplamak

Kişi rüyasında elmas topladığını görüyorsa elinde olan malından bir miktar kaybedecektir. Kişi rüyasında topladığı elmasları sattığını görüyorsa bu o kişinin bir kederinden kurtulacağını gösterir. Kişi rüyasında parlak elmas taşı topladığını görürse bu namuslu bir kadını işaret eder. Eğer elmas taşı kirli ve donuk ise bu sefer rüyanın tersi geçerlidir.

Rüyada Elmas Bulmak

Kişinin rüyasında elmas bulması gururlu, kibirli ve namusu olmayan bir kadın şeklinde yorumlanır. Kişi rüyasında bulduğu elması birden kaybederse bu o kişinin dikkatli davranması gerektiği konusunda bir işarettir. Kişi rüyasında elmas bir yüzüğü parmağına taktığını görüyorsa bu rüya o kişinin gurur ve kibir sahibi bir kadın ile evleneceğini gösterir. Kişi parmağından elmas bir yüzük çıkardığını ve başkasına verdiğini görürse bu o kişinin eşinden boşanacağını gösterir.

Rüyada elmas görmek zengin olmanın ve saygı görmenin işaretidir. Rüya elmas görmek şansın açılacağına, aşk ve evlilik hayatında şanslı tercihler yapılacağına işaret eder. Rüyada elmas gören kimse bayan ise zengin saygın bir erkekle evlenebilir, rüyada elmas gören kimse erkek ise duygusal, iyi birisi ile evlenebilir.

Rüyada Elmas Görmek Ne Demek

Rüyada elmas görmek bazen burnu büyük, kibirli, görüntüsü güzel ancak kalbi pekte iyi olmayan bir kadına işaret edebilir.Rüyada elmas işleyen kimse dini bütün, ilme düşkün bir kimseye delalet edebilir.


Rüyada elmas yüzük taktığını görmek, elmas kadar iyi bir kişi ile evlenebilir. Rüyada görülen parlak elmas güzel kadına, mat parlamayan elmas ise güzel olmayan kadına işaret eder.


Rüyada elmas almak iş, aşk ve evde huzur, mutluluk ve sevinç olarak ifade edilebilir. Rüyada elmas görmek zenginliğin ve saygınlığın bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Rüyada elmas almak, rüyada elmas yüzük takmak, rüyada elmas gerdanlık görmek, rüyada elmas çalmak, rüyada elmas bulmak, rüyada elmas taş görmek, rüyada elmas küpe görmek, rüyada elmas kolye görmek.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.