Rüyada Erkek Aslan Görmek

Rüyada Erkek Aslan Görmek, Bu rüyayı gören kişi devlet büyüğü ile ilgili işler göreceği şeklinde tabiri edilmektedir. Rüyasında erkek aslan gören rüya sahibi devlet büyüğünden çok önemli bir koruma  ve destek görecektir. Bu sayede tüm isteklerinin gerçekleşeceği manasında yorumlanmaktadır. Bir başka rüya yorumcusuna göre de rüyada erkek aslan görmek, çok güçlü bir düşmanınızın olduğu manasını taşır.  Bu kişiden büyük zarar görüp  zor durumlara düşerek  toplum tarafından dışlanmaya ve maddi kayıplar yaşamaya tabir edilmektedir.

Rüyasında erkek aslan görmek, rüya sahibinin güçlü bir düşmanını yeneceğine ve kötü günlerinden kurtularak, kısa zaman içerisinde toplumda istediği saygınlığı yeniden  kazanacağına yorumlanır. Rüyasında erkek aslan saldırısından kaçarak kurtulduğunu gören rüya sahibi, çok güçlü bir devlet büyüğünden zarar göreceğini, anlayıp ondan kurtularak feraha çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.Rüyasında erkek aslan görmek,  rüya sahibinin mevki sahibi bir  büyüğü tarafından korunarak çok zengin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında evin içerisinde erkek aslan görmek, Sağlığı yerinde olan rüya sahibi İçin çok uzun bir ömre işaret eder. Şayet rüya sahibi hasta ise kısa bir zaman içerisinde  ölecek manasındadır. Uzak bir yerde erkek aslan görmek ise aslında rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına, sağlıklı biri için  çok uzun ve sorunsuz  ömre diye yorumlanmaktadır.

Rüyasında erkek aslanın saldırısına uğradığını görmek, rüya sahibi düşmanları tarafından büyük bir saldırıya uğrayacağına, ve onların egemenliği altına girecek manasını taşır, Erkek aslanla boğuşmak ise düşmanlarınızı yeneceğiniz  şeklinde yorumlanmaktadır.  Bir başka rüya yorumcusuna göre de rüyasında erkek aslan görüp ona sırtınızı dayarsanız, çok güçlü biri tarafından destek alarak hiç sorun yaşamadan uzunca bir hayat süreceğimize diye yorumlanmaktadır.