Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak, Bu rüyalar genellikle üzüntü, acıya, kedere, sıkıntıya yorumlanır. Erkek bebek doğurmak rüya sahibi için hastalıklara düşeceğine, rızkının azalacağına ve hayatında sıkıntıların başlayacağına  özel yaşamında dikkat etmek gerektiğine işaret eder. Rüyada erkek bebek  doğuran kişi bir yakınınız yada tanıdığınız ise rüya sahibinin iş hayatında umut ettiği terfilere geçemeyeceğine, borçluysa borcu konusunda ödeme sıkıntısı çekeceğine büyük zorluklarla karşılaşacağına işarettir.Rüyada erkek bebek doğurmak, kişi kendini doğum yaparken görmüşse hastalığa yakalanmaya, maddi durumunda sıkıntılar yaşayacağına, özgür ise tutsaklığa, iş yaşamında  bir işe girişeceği maddi ve manevi anlamda doğabilecek çöküntülere işarettir. Bir başka rivayette de rüya sahibinin özel yaşamında iftiralara maruz kalacağına özellikle en yakınları tarafından dile getirileceğine işarettir.


Rüyasında erkek bebek gören kişi eğer bekar ise bu kimsenin dünyevi hayatında sıkıntıların üstesinden geleceğine ve evleneceğine işaret etmektedir. İş hayatı kötü giden ve olumsuzluklar ile karşılaşan kişinin bu durumdan kurtulacağına ve sıkıntılarının üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

ERKEK ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİRMEK

Farklı şekilde yorumlanan bu rüya bekar ve evli kimselere göre değişiklik göstermektedir. Rüyada bekar kimse erkek çocuk doğurduğunu görüyor ise sıkıntılı bir dönemin ardından rahata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli bir erkek karısının erkek çocuk dünyaya getirdiğini görüyor ise bu kimsenin kız çocuğu sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer kolay bir doğumun ardından erkek çocuğu dünyaya getiriyor ise bu kişi bir erkekten yardım alarak sıkıntılarını atlatacak demektir.

Kimi rüya tabircilerine göre erkek bebek kötüye de yorumlanabilmektedir. Bu tabirlere göre erkek bebek doğuran kimse uzun süre sıkıntı çekiyor demektir. Bu sıkıntıların biraz daha devam etmesinin ardından rüya sahibi sıkıntılarından bir anda kurtulacaktır.

ERKEK ÇOCUK SEVDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada erkek çocuğunu sevdiğini görmek kimi zaman hayra yorumlanırken kimi zamanda konu sahibinin bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanabilmektedir.

Düşman rüya sahibinin zayıf noktalarını bularak onu alt etmeye çalışacaktır. Çocuğun beyaz tenli olması gizli düşman anlamına gelmektedir. Eğer esmer ise varlıklı bir kimse tarafından gelecek düşmanlığa işaret etmektedir.

ERKEK BEBEK EMZİRDİĞİNİ GÖRMEK

Rüya sahibi eğer hamile ise kız çocuğu sahibi olacağına işaret etmektedir. Eğer çocuğu olan kadın kendi evladını emziriyor ise bu çocuğunun iyi bir kimse olacağına ve hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir.

Eğer kadın yabancı bir çocuğu emziriyor ise birinden yardım göreceğine ya da birine yardım edeceğine yorumlanır. Kimi yorumlara göre yabancı erkek çocuğunu emzirmek akrabalardan gelecek olan bir düşmanlığa da işaret eder.

Rüyada erkek bebek doğurmak, rüya sahibinin rızkının artacağına işarettir. Rüyada doğum yapmak veya doğum görmek genellikle sıkıntıdan sonra gelen ferahlık olarak değerlendirilmektedir. Rüyada erkek bebek doğurmak da sıkıntıların aşılmasına işaret eder. Rüya sahibi hastaysa; hastalığından kurtulur, rahat ve mutlu günler geçirir.

Rüyada doğan erkek bebek, sıkıntıları beraberinde getirse de yaşanılan mutluluk bu sıkıntılara değecektir. Rüya sahibi sevdiği güzel bir hayatın içinde olacak fakat sıkıntıları tamamen sona ermeyecektir ve bunlarla mücadele etmeye devam edecektir.

Rüyada Hamile Kadının Erkek Bebek Doğurması

Rüyada bir kadının erkek bebek doğurması, borçlardan kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi borçları nedeniyle bunaldığı günleri geride bırakarak, kendisine yeni bir düzen kuracaktır. Rüyada erkek bebek doğurmanın bir diğer tabiri ise malca zenginliğe ve refaha erişmektir.

Rüyada Ağızdan Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada ister erkek ister kız bebek olsun, ağızdan doğum yapmak kötü şeylere işarettir. Ağızdan doğum yapmak vefata delalet eder. Bazı durumda rüyada ağızdan bebek doğuran kişi, çok ağır bir hastalık geçirecek ve sonunda bu hastalığı atlatacaktır.

Rüyada Erkeğin Erkek Bebek Doğurması

Rüyada bir erkeğin doğum yaparak erkek bebek doğurması, borçlardan yakasını kurtarmasına işarettir. Rüya sahibi erkekse ve erkek bebek doğurmuşsa, borçlarını yakın zamanda ödeyerek kaybettiği itibarını geri kazanacaktır ve arkadaş çevresindeki saygınlığı artacaktır. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa malları değerlenecektir. Eğer maaşlı çalışıyorsa veya memursa üstlerinin gözüne girecektir ve yakın zamanda terfi kazanarak maddiyatını arttıracaktır.

Rüyada Doğan Erkek Bebeğin Konuşması

Rüyada erkek doğması ve hemen konuşmaya başlaması selamete ermek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yeni doğan erkek bebeğin konuşması, bazı rüya tabircilerine göre vefata işarettir. Rüyada yeni doğan kız çocuğunun konuşması ise gerçek hayatta bir erkek çocuğuna sahip olunacağına delalet eder.