Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, rüyada eşini hamile görmek biraz sıkıntılı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin eşiyle yaşayacağı sorunları işaret eder. Yakın zamanda ikili arasında bir takım anlaşmazlıklar ve fikir ayrıcalığı olması söz konusudur. Hane içinde tartışmalar ve huzursuzluklar yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin evliliğinden sıkıntı aldığı veya eşinden bir şey sakladığına yorumlanabilir.

Rüyada eşini hamile görmek, evliliğin yolunda gitmediğine işaret eder. Kişinin evliliğine üçüncü şahıslar müdahele ediyorsa rüyayı gören kişinin eşi bu durumdan hiç memnun değildir. Bunu eşine söyleyemiyor yada söylemeye çekiniyordur. Anne ve babalara yaşanacak anlalmazlıklar söz konusu olacaktır. Bunun dışında rüyada eşini hamile görmek, çocuklardan biriyle ilgili bir konuyu eşinin dert ettiği ve bunu eşine açamadığı anlamınada gelebilir.

Eşler arasında saklanan sırlarda böyle rüyalar görülmesine neden olur. Bir kaç gecelik kaçamakların yada gizli ihanetlerin işareti olabilen bir rüyadır. Böyle bir durum varsa bunun yakın zamanda açığa çıkması veya kişinin eşinden bunu duyması söz konusu olur

Rüyada eşini hamile görmek, mutlu bir çift için maddi sıkıntılar yaşanması anlamına gelir. Hane içinde maddi problemler ve buna bağlı üzüntüler söz konusudur. Rüyayı gören kişinin eşi bu durum için çabalıyor yada bundan duyduğu sıkıntıyı eşine açıklayamıyor anlamına gelir.Eşlerden birinin iş yeri ile problem yaşayacağı ve buna bağlı yaşanacak maddi sıkıntılarda bu rüyanın anlamına gelir. Gelir darlığı ve zor geçecek günlerin olmasına işaret eder.
Evli ve çocuğu olmayan bir kimse için rüyada eşini hamile görmek, hayırlı bir habere yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin eşi bu durumu kendine dert etmiş fakat yakın zamanda beklenen haberi duyacaktır. Eşlerin karşılıklı olarak birbirine bu konuyu açmamaları ve biribirlerinin canlarını sıkmak istememeleri, unutmaya çalışmalarıda bu rüyanın bir anlamıdır.

Rüyada eşini hamile görmek, çocuğu olmayan bir çift için yakın zamanda çocukları olacağı haberini almalarına işaret eder. Tedavi sürecinde olan bir çift bu konuyla ilgili tedavisinin karşılık verdiği ve çocukları olmaları için bir engel kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada eşini hamile görmek, bir diğer anlamıyla hane içine girecek bir haber olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse yakın zamanda ailesinide ilgilendiren bir haber duyabilir. Bu tür haberler genel olarak çocuklarla ilgili olabilmektedir. Rüyayı gören kişi ve eşinin sıkıntı edeceği ve çözüm arayacağı bir haber alacaklarına işaret eder. Eşlerin karşılıklı oturup konuşmaları ve bir karar vermelerini gerektirecek bir döneme girmeleri söz konsudur.