Rüyada Evli Birini Hamile Görmek

Rüyada Evli Birini Hamile Görmek

Rüyada evli birini hamile görmek, iki farklı anlam taşır. Eğer rüyada görülen evli kişi çocuğu olmayan biriyse bunu içine dert ettiği ve buna bağlı olarak evlerindeki huzursuzluklar anlamına gelir. Rüyada evli birini hamile görmek, çocuğu olmayan evli bir çift için hane içinde çiftin yaşayacağı bir takım sorunları işaret eder. Geçici ayrılıklar ve üzüntülü günler geçirmeleri söz konusudur. Bu rüyadaki evli kişi rüyayı gören kişinin kendisiyse aynı anlamlar bu kişi içinde geçerli olur. Rüyadaki evli kişi çocukları olmamasına bağlı olarak aile bireyleri ile sorun yaşayacağı günler geçirebilir.

Rüyada evli birini hamile görmek, bir diğer anlamıyla hamile olan evli kişinin eşinden bir şey saklaması anlamına gelir. Büyük sırlar ve bu sırlardan çıkacak sıkıntılar anlamına gelir. Rüyadaki hamile kişinin eşine ihanet ettiğine veya yalan söylediğine işaret eder. Bunu içine dert etmesi ve söylemeyi düşündüğü anlamına gelir.Rüyayı gören kişide bu çifti yakından tanıyorsa olayı kendisininde duyması ve olaylara şahit olması söz konusudur. Rüyada evli birini hamile görmek, aile içi yaşanan anlaşmazlık ve problemler varsa yine bunun sıkıntıları anlamınada gelir. Rüyadaki hamile kişi uzun zamandır bu sıkıntıları içine dert etmiş ve buna bağlı olarak sağlık problemleri yaşıyor olabilir. Anne, baba veya çocukların anlaşmazlığına bağlı eşler arası sıkıntılar yaşanması mümkündür.

Rüyada evli birini hamile görmek, birbirini seven bir çift için maddi sıkıntılar olarak yorumlanır. Hane içinde zor günler geçirdiklerine ve maddi sorunlara bağlı bir takım problemler yaşadıklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi yine bir takım olaylara şahit olabilir. Rüyada evli birini hamile görmek, onlar için geçecek zor ve sıkışık günler olarak yorumlanır.