Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada falbaktırmak, rüya sahibinin kalpten istemeyeceği ve gönül rızası olmadan vereceği sadakaya işarettir. Rüyada falcı görmek, kişinin hayır işlemekten kaçınacağına ve zekat vermeyeceğine yorulur. Rüyada falcı görmek, rüya sahibinin elinin titreyerek yardım edeceğine ve Allah katında hayrının kabul olmayacağına delalet eder. Rüyada falcı görmek, kişinin bazı aksilikler yaşayacağına ve çok zarar görmeden üstesinden geleceğine rivayet eder. Aynı zamanda kişinin gönül ilişkisinde yaşayacaklarına delalet eder. Kişinin eskiden çok sevdiği ve ayrı yollara düştüğü sevgilisiyle tekrar bir araya geleceğine yorulur. Rüyada fal görmek rüya sahibi bu ilişkiyi unutamadığı için yeni bir şans daha verecek ve mutlu olma yolunda ilk adımı atacaktır. Rüya sahibi mutlu bir hayatın kapılarını açmak için emek harcayacak ve sıkıntıların üstesinden gelecektir. Rüya sahibi aşk hayatındaki şansını iş hayatında göremeyecek ve sorunlar yaşayacaktır.

Rüyada falcı kadın görmek, kişinin önemsiz bir konu üzerinde durarak kafa yoracağına delalet eder. Kişi çektiği zahmetin, sıkıntının, şüphenin ve kuruntunun boşa olduğunu fark edecek ve geri adım atacağına işaret eder. Rüya sahibinin korktuğu ve telaşa verdiği düşüncelerin bitmesiyle rahat bir nefes alacağına yorulur. Rüya sahibi hayatında sürekli evhamlı bir kişiliğe sahip olduğundan başı beladan kurtulamayacaktır. Yaşanacak olaylar karşısında üzüntü yaşayacak ve sağlık sorunları ile uğraşacaktır.


Rüyada falcıya gitmek, kişinin hayatında bazı aksilikler yaşayacağına ve sorunlar, sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüya sahibi çıkmaza girecek ve boşluğa düşecektir. Rüya sahibi yaşadığı boşluğu doldurmak için hayatında yeni uğraşlar arayacak ve arayışlar içine girecektir. Rüya sahibi yaşadıkları karşısında mutlu olamayacak ve olayları çözmek için zamana bırakacaktır.

Rüyada falcıya fal baktırmak, rüya sahibinin üzerinde kem gözlü insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibi dost ve arkadaş sandığı kişilerin kötü elektriğine maruz kalacaktır. Rüya sahibinin çevresinde ve ailesinde iyi görünüp, içten içe düşmanlık besleyen insanların varlığına delalet eder. Kişinin iş hayatında da içten pazarlıklı düşmanlarının olacağına ve bunlardan zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada fal baktırmak rüyayı gören kişinin çok cesur birisi olduğuna , kimsenin cesaret edemeyeceği şeyleri yapacağına , toplum tarafından çok beğenileceğine işaret eder.

Bunun haricinde bir şeyleri çok rahat yapacağına , ne toplumun baskısından nede etrafında bulunan insanlardan korkacağına yorulur.

Kişi çok rahat olduğu için etrafında bulunan insanlar çok şaşırır.

Kişi bu işlerin göründüğü gibi olmadığını ve ön yargıların ise yanlış olduğunu göstermek için bir şeyler yapar ve en sonunda toplum klişelerini kırmayı başarır.
Rüyada Falcıya Gitmek Ne Demek?

Rüyada falcıya gittiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , canınızın sıkılacağına , mutsuz bir yaşam süreceğinize ve başınıza kötü şeylerin geleceğine alamet eder.

Başınıza gelecek olan kötü olaylardan dolayı belli bir süre kendinize gelemeyeceksiniz.

Rüyada falcı gördüyseniz , istikbalinizin parlak olacağına , her konuda çok başarılı olacağınıza , iş konusunda başarılı olduğunuz için yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize,

olumlu işler yapıp hem başarılı olacaksınız hem bol kazançlar elde edeceksiniz hem de geleceğiniz çok parlak olacaktır.

Rüyada fala baktığınızı gördüyseniz , hem sezilerinizin hem de altıncı hissinizin çok kuvvetli olacağına , böylelikle hayattaki zorluklara şaşırmayacağınıza hemen çözmek için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada fal görmek, hile ve hırsızlık yapmaya tüm kötülükleri üstüne çıkmaya delalet eder. Rüyada fal görmek aynı zaman da gelecekle de tabir edilir. Rüyada birine fal baktığınızı ya da baktırdığınızı görmeniz yakın zaman da devlet dairesinde bir işinizin olacağına yakın bir kimseniz den yardım göreceğinize işaret eder. Ünlü rüya alimimiz İbn’i Şirine  göre rüyada fal görmek düşmanlarına zafere, maksadına ereceğine, islerinin düzeleceğine; falı fena çıkarsa bu rüyanın aksiyle tabir olunur.

Rüyada fal baktırmak, rüyada fal baktırdığını görmek kişinin kimsenin cesaret edemeyeceği bir işe gireceğine, toplumun yasaklarına karşı gelip kimseyi aldırış etmeden kendi kurallarına göre hareket ettiğine, yaptığı işler de başarı sağladığına işaret eder. Rüyada fal baktırdığını gören kişi  kişi toplumdaki tüm ön yargıları ve klişeleri hiçe sayan kişidir. Bu kişi için bir bakıma bazı tabuları yıkan ve herkesin ölümüne bağlı olduğu, ayıp saydığı şeyleri açığa çıkarıp, toplumda kilere işinin özünün ve aslının öyle olmadığını gösteren kişi olarak bakılabilir.

Rüyada falcı görmek, rüya sahibinin gelecekteki istikbalinin açık ve parlak olduğuna sağlıklı mutlu eğlenceli bir hayatı olduğuna büyük bir hevesle başladığı bir işi başarıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Rüyada falcı görmek aynı zaman da hayırlı kısmetli bir işe gireceğinize yaptığınız işlerde maddi ve manevi anlamda büyük kazançlar elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada falcıya gitmek, rüyada falcıya gittiğini görmek iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin yaptığı işlerde büyük sıkıntı yaşayacağına bir türlü istediği başarıyı elde edemeyeceğine işaret eder. Rüyada falcıya gitmek başka bir değişle  zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği rahatlığa, uğraşarak ümit ettiği mala, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu mala, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların sonunda özlediği varlığa manası taşır.

Rüyada fala bakmak, rüyada fala bakmak ya da baktırdığını görmek iç güdüleri güçlü yerinde kararlar  alabilen yönetici liderlik vasfına sahip güçlü insanlardır. Bu kişiler ez zor anlarda bile çıkış yolu bulan maddi ve manevi her türlü güçlüğe göğüs gelebilen en güzeli de kul hakkı yemekten korkan güzel huylu insanlara işaret eder.

Rüyada kahve fincanı görmek, kalabalık ortamlar da bulunmaya eğlenceli hareketli zamanlar geçireceğinize düğün, sünnet, eğlence gibi hareketli ortamlar da bulunacağınıza işaret eder. Kahve fincanı aynı zamanda kişinin tüm hayatı anlamına gelir.

Rüyada kahve içmek, rüyada kahve içtiğini görmek farklı şekiller de dile getirilir. Rüyada sert kahve içmek sıkıntı ve kedere girmeye, Hafif kahve içmek mutlu olacak haberler duymaya ya da sürprizlerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada fal kapatmak, rüyada fal kapattığını görmek sıkıntıyla istediği toplu kazanca, umudunu yitirdikten sonra gözlediği sevince, can sıkıcı vaziyete gelmeye, çektiği zorlukların sonunda düşlediği şerefe, çektiği zorlukların sonunda gözlediği huzura, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu iyi bir geleceğe şeklinde yorumlanır.