Rüyada Fener Görmek

Rüyada fener görmek, rüyayı gören şahıs, girdiği iş ile yaptığı çalışmalarda çok iyi planlar kurması yardımıyla nerdeyse hiç çalışmadan çok iyi paralar kazanmasına ve sunmuş olduğu projeler yardımıyla iş hayatında basamakları süratli bir şekilde tırmanıp çalıştığı firmanın yönetimini eline almasına işaret eder. Ve bu arada denk geldiği hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirip mutlu bir evlilik hayatına ismim atmasına delalet eder.


Rüyada Elinde Fener Tutmak
Rüyada elinde fener tutan kişinin, gerçekleştireceği işlerde ve meydana koyacağı çalışmalarda büyük başarı kazanacağına ve karşısına çıkan tercihler arasından en doğru ve en faydalı olanı seçeceğine tabir olunur.

Rüyada Işığı Parlak ve Göz Alıcı Fener Görmek
Rüyada ışığı parlak ve göz alıcı fener görmek, iş hayatında atılacak doğru ismimlarla alıncak riski azaltmaya ve nerdeyse sıfır sermaye ile büyük paralar ve mallar kazanmaya yorulur.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak
Rüyada karanlıkta fener yakmak, rüyayı gören kişinin, çok kısa sürede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Başkasının Elinde Fener Görmek
Rüyada başkasının elinde fener görmek, üst kademelerde işe başlamış bir tanıdık yardımıyla, iş hayatında basitlik sağlamaya işarettir. Aynı zamanda, eş, arkadaş ya da akrabaların yönlendirilmesiyle oluşturulan bir işte çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Bozuk Fener Görmek
Rüyada sorunlu fener görmek, rüyayı gören kişinin, arkadaşlarının ya da arkadaşlarının yaptığı bir işle ilgilenmeyerek başkalarının yaptığı işlerle uğraşmasına tabir edilir.

Rüyada Fenerle İlerlediğini Görmek
Rüyada fenerle ilerlediğini görmek, geçmişte yaşanmış olayların etkilerinden dolayı insanlara güvenmemeye, bu hali yeni arkadaş etrafında de devam ettirmeye delalet eder. Aynı zamanda, verdiği güveni zedelemeyecek ve rüya sahibini yarı yolda bırakmayacak insanlarla beraber olunduğuna işaret eder.