Rüyada Garaj Görmek

Rüyada Garaj Görmek, eğer rüyanızda kendinizi garajda görüyorsanız bu hayatınızda bir hareketsizlik ve tembellik döneminde olduğunuzu gösterir. Hedeflerinize ulaşmada yön veya rehberlik eksikliği hissediyor olabilirsiniz.


Garaj
Rüyada Garaj Görmek
 Rüyada Arabayı Garaja Çekmek, başarı ve çabalarınızın nihayet size güvenlik ve istikrar olarak geri döndüğünü temsil eder.

Rüyada Garaj Kapısını Açmak, bir konu hakkında karar verdiğinize işarettir. Fırsat ve hedeflerinize giderken hangi yolu kullanacağınızı seçmişsiniz. Rüyada Garaj Kapısını Kapattığını Görmek ise çevrenizdeki kişiler uğruna hedeflerinizi bir kenara koyduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Garajda Yaşayan Evsiz Bir Aile Görmek, hayatınızda eksik olan bir şey olduğunun göstergesidir. Belki de yanlış bir yöne doğru ilerlemektesiniz. Şu an bulunduğunuz yol tam değil ve tatminsiz geliyor olabilir. Alternatif olarak bu rüya istenmeyen bir duruma karşı elinizden gelenin en iyisini yapmak için daha çok çaba sarf etmeniz gerektiğini anlatır.


Garaj
Rüyada Garaj Görmek


Rüyada garaj görmek , Rüyayı gören kişi sıkıntılardan sıkılıp uzun bir seyahate çıkacağına , kafasını dinleyeceğine ve bazı kararlar alacağına yorulur.

Bu rüya genel olarak uyarı olarak ele alınır.

Ailenizi her türlü tehlikelerden koruyacağınıza , çalışıyorsanız iş yerinde adaletli bir şekilde çalışacağınıza ve kimsenin hakkını yemeyeceğinize , sorunlarınızı çözmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Kapalı Garaj Görmek

Rüyada kapalı garaj gördüyseniz , psikolojik olarak içinize kapanacağınıza , yalnız bir yaşam süreceğinize , eşinize ya da yakın çevrenizde bulunan birisine karşı ketum davranacağınıza alamet eder.

Başınıza gelen sorunları kimseden yardım almayarak tek başınıza çözeceğinize , sahip olmuş olduğunuz işinizin bir türlü büyüyemediğine , terfi alamadığınıza ve gelir düzeyinizde bir artış olmadığına delalet eder.

Rüyada Açık Garaj Görmek

Rüyada açık garaj görmek , rüyayı gören kişinin her işinin yolunda gideceğine , hastaysa kısa zaman içerisinde şifa bulacağına,

modern bir hayat görüşüne sahip olduğuna , yaşamını güzelleştirmek için eline birden fazla fırsatın geçtiğine alamet eder.

Bunun haricinde çevrenizin çok kalabalık olacağına , sorunlarınız varsa onları çözeceğinize ve bundan sonra kötü bir olayla karşı karşıya kalmayacağınıza yorulur.

Tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir.

Garajda çalışıyorsa, gelirini çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler.

Rüyada garaj görmek, özel hayatta düzen demektir.

Rüyada garaj görmek, yakında özel hayatınız düzene girecek anlamına gelir.

Rüyada garaj görmek, bilinmeyen, beklenmeyen, değişikliktir.

Rüyasında bir garaja girdiğini gören, sıkıntıyla karşılasacak demektir.

Eğer garaja arabasi ile girmisse, yakında yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Bir garajda arabasini yikattigini görmek, işlerini yoluna koymak için bazı tedbirler alması gerek-tigine delalet eder.

Rüyada otogar görmek, kısa bir yurt gezisine çıkacağınıza, gar-da birini karşıladiginizi görmek, sevdiklerinizden birinden ayrılacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada garaj görmek, yolculuğa çikmaya, beklenmedik bir haber almaya işaret eder.

Rüyada garaj görmek, yolcu veya misafir gelmesine de işaret eder.