Rüyada Hamile Kadının Doğurması

Rüyada Hamile Kadının Doğurması

Rüyada Hamile Kadının Doğurması, Rüyayı gören kişi için gerçekten çok hayırlı olan bir rüyadır. Bu rüya doğacak olan çocuğun cinsiyetiyle ilgilide yorumlanabilir. Şayet hamile kadının doğurduğu çocuk erkek ise gerçekte kız çocuk olur. Eğer rüyada görülen kız çocuğu ise hamile kadı erkek doğuracak manasın dada yorumlanmaktadır. Bir başka rüya yorumcusuna göre de bu rüyayı gören kişinin ruhunu bütün kötülüklerden, kederden ve azap dolu günlerden kurtulacağına, ve yeniden hayat bulacağı manasında yorumlanmaktadır.

Rüyasında hamile kadının doğurduğunu gören kişinin, çok karışık olan hayatının probleminden kurtularak dert ve sıkıntılarını atlatarak yeniden eski neşe dolu günlere döneceğine yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı olan sağlık sorununu düzelterek rahatlayacağına ve bu sayede çok mutlu olacağına yorumlanmaktadır. Genel olarak doğum görülen rüyalar, yaşantısında oluşan bütün dertlerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Hamile Kadının Doğurması, Bu rüyayı gören kişi çok güzel ve keyifli günlere kavuşacağına, üzüntü duyduğu bütün olayların artık son bulacağına yorumlanmaktadır.Bir başka rüya yorumcusuna göre, rüya sahibinin kötüye giden işlerinin düzeleceğine, kazancının mükemmel bir şekilde artacağına bu sayede evine bereket geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bir başka yorumcuya göre de, rüya sahibinin şimdiye kadar hayatında hiç görüp tatmadığı, duygular yaşayacağına uzunca bir zamandır çektiği evlat hasretinin artık son bulacağına, bu vesileyle kapalı olan kısmetlerinin artık açılacağına ve eline çok bol para geçeceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Doğurması, Rüya sahibinin çok kötü ve zararlı olan çevresinden kurtulacağına, hayatındaki zorluklardan kurtularak haneye adeta bereket yağacağına şeklinde yorumlanmaktadır. Bir başka yorumcuya göre, bu rüyayı gören kişi kendisine manevi olarak yükü olan bir yakınından kurtularak çok rahata ereceği şeklinde yorumlanmaktadır.