Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Evi bir kişinin rüyasında hamile kaldığını görmesi evlilik yaşantısında bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Evlilik hayatında karşılacağı sıkıntıları atlatmak için çaba sarfedeceğine ve bazı zorluklar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Bazı rüya yorumcuların göre rüyada hamile kaldığını görmek saadet, müjde ve sevince yorumlanır. Mutlu haberler alacağına, sıkıntılı zamanlardan kurtulup saadetli günlere, ferah günlere kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyada hamile kaldığını gören kişi bekar bir genç kız ise hayırlı bir kısmet bulur ve evlenir. Bazı yorumculara göre ise rüyada hamile kaldığını gören bekar genç kız ise bu kızın iş hayatında başarıları artar, övgüye layık işlerle uğraşır ve başarıları, kazançları ile konuşulur.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyada hamile kaldığını görmek başlayacak olan yeni bir hayata yorumlanır. Bu yeni hayat dul yada bekar birisi için yeni bir evlilik, evli olan için çocuk sahibi olma, işi olmayan biri için yeni bir iş imkanı yada mesleğinde bulunduğu konumda yükselme olarak yorumlanır. Rüyada hamile kaldığını görmek, hayırlı haberler verecek rüya tabirleri arasında bulunur.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyada hamile kaldığını görmek dünya malı olarak da sembolize edilir. Bu rüyanın sahibi mal ve mülkünü artırır, zenginlik, bolluk ve bereket içerisinde hayatına devam eder.


Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Eğer rüyada hamile kaldığını gören kişi erkek ise bu rüya hayra yorulmaz. Bu rüyanın sahibi için açığa çıkmasından korktuğu, endişe duyduğu sırları ortaya çıkar. Ve çıkan bu sırlardan dolayı çevresi tarafından hoş karşılanmaz, kendisini sıkıntılı, üzüntülü, kederli günlerine beklediğine yorumlanır.


Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; sürprizlere, saadetin artacağına, mal ve mülke, huzurlu ve mutlu yeni bir yaşamın başlangıcına, sevinçli haberlere, müjdelere işarettir.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Kirmani bu rüyayı şöyle yorumlamıştır; rüya sahibinin malı ve mülkü, parası, serveti fazlası ile artar.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Kısır bir kadının rüyasında hamile kaldığını görmesi kötü yorumlanır. Kadının bulunduğu yerde belalar ve musibetler artar. Şerde ve şiddette yayılma ve artma olur.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyada zevcesinin hamile olduğunu gören bir erkek için bu rüya dünya malı, nimeti ile tabir edilir.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyasından hamile kaldığını gören kadın zaten hamile ise hayatında sıkıntılı bir sürece gireceğine yorumlanır. Zorlukların var olduğu, bu zorluklar ile imtihan olacağına yorumlanır. Hamile iken rüyasında hamile kaldığını gören kişi rüyasında erkek bebeğe hamile kaldığını görürse doğacak çocuk kız çocuğudur.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüyasında hamile kaldığını ve karnının büyük olduğunu gören kişi için karnının büyüklüğü nispetinde dünya nimeti, bolluk ve bereket, dünya malı kazancı elde edilir. Karnının büyüklüğü nispetinde servetinde artma olur.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek; Rüya sahibi kişi bekar ise tutkulu bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Bu rüya sevgi, aşk ve muhabbet ile tabir edilir. Kişinin birine tutkulu bir şekilde bağlanacağı, aşk yaşayacağına işaret eder.