Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada Hamile Kalmak, Kimi zaman hayır ile yorumlanır. Kimi zaman için ise, sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada hamile kaldığını öğrenen bir kişi, gerçek hayatta yeni bir sıkıntı ile karşılaşacağına ve bu nedenle bir takım zorluklar ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyasında hamile kaldığını ve doğum yaptığını gören bir kişi, sıkıntılardan sonra feraha kavuşacağına ve bütün sıkıntılarından bir anda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada hamile kalmak ve bir kız çocuğu dünyaya getirmek, çok yakın bir zaman içinde sevdiği kişi ile evleneceğine ve dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyasında hamile olduğunu ve doğum yaptığını gören evli biri ise, çok yakın bir zaman içinde bir bebeği olacağına ve zor bir evreden geçerek sağlıklı bir bebek dünyaya getireceğine işaret eder.Rüyada hamile kalmak ve sancıdan bir türlü doğum yapamamak, zor bir dönemden geçer. Maddi ve manevi sıkıntılar nedeni ile hayatı giderek zorlaşır ve borçlarını ödeyemeyecek duruma gelir. Ancak kısa bir süre sonra bütün sıkıntılarından kurtularak maddi ve manevi genişliğe çıkar. Rüyasında hamile kaldığını ve bir erkek bebek dünya getirdiğini gören bir kadın, gerçek hayatta hamile kalır ve erkek bebek dünyaya getirir. Rüyasında hamile kaldığını ve yeşil bir önlük ile doğuma gittiğini gören bir kadın, çok hayırlı bir olay yaşayacağına, çok sevinçli bir haber alacağına, muradına ereceğine ve kısmetinin art arda açılacağına işaret eder.

Rüyanızda hamile olduğunuzu görmeniz, gelişmekte olan bir yönünüzü simgelemektedir. Gelişmekte olan bu yönünüz fark etmediğiniz yeni duygularınız olabileceği gibi hayatınızla ilgili vermeye henüz hazır olmadığınız kararlarınız da olabilir. Bu rüya hayatınızın yönündeki değişim, yeni fikirler ve yeni hedeflerin kapıda olduğunu göstermektedir.

kadınların kendisini hamile olarak görmesi hakkında Kirmani ile aynı fikirde ancak erkek için farklı bir yorumda bulunmuştur. Bu rüyanın erkeğe sıkıntı getireceğini belirtmiştir.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören kişinin gönül ilişkilerinde mutluluğa ereceği de söylenmektedir. Bu rüyayı gören kişi evli ise eşiyle olan muhabbeti artar ve hanesine huzur gelir. Bekar kimseler için ise yeni bir ilişkiye başlamak ve aşk saadeti söz konusudur.

Hamile olduğunu gören erkek bazı rüya tabirlerine göre, sakladığı şeylerin açığa vurulmasından dolayı sıkıntıya düşer. Alternatif olarak bu rüya bilgi sahibi kimseler için daha çok ilme işaret eder. Herhangi bir eğitim görüyorsanız, aldığınız eğitimlerin bolca faydasını göreceksiniz demektir. Her ne kadar rüya tabirlerine göre erkeğin kendisini hamile olarak görmesi sıkıntıya ve umutsuzluğa işaret etse de rüya tabircilerinin büyük çoğunluğu bu rüyayı maddi mutluluklara yormaktadır. Beklenmedik kazançlar veya gelirlerdeki artışlar yüzünüzü güldürebilir.

Hamile kalmak isteyen kadınlar için bu rüya, kendisi için yapacağı şeyleri ifade eder. Hamile kalmak istemeyen bir kadın için ise, almak istemediği sorumluluklar olduğunu gösterir.

Hamile olup, bebeğinizi düşürdüğünüzü görmüşseniz, bazı planlarınız aksamış ya da umut ettiğiniz şeylerin yerini umutsuzluk almış olabilir.

Birinin hamile olduğunu görmeniz halinde, rüyanızda hamile olduğunu gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız bu kimseye yakınlık hissettiğinizi sembolize der. Eğer tanımadığınız bir kişinin hamile olduğunu görmüşseniz, bu kişinin özelliklerini düşünün. Mutlaka gerçek yaşamınızda bu kişinin size anımsattığı kişiler olacaktır. Rüyanız muhtemelen bu kişilerle ilintilidir.

Gerçek yaşamında hamile olan bir kadının, rüyasında hamile olduğunu görmesi, hamilelikle ilgili kaygılarını göstermektedir. Üç ila altı aylık dönemde hamile bir kadının rüyasında kendisini hamile olarak görmesi, doğumla ilgili endişeleri simgeler.

Rüyanızda hamile olup olmadığınızdan emin değil ve hamilelik testi yaptırmakta idiyseniz, bu rüya yaşamınızdaki yeni girişimleri gösterir. Bir iş değişikliği arzusu olabileceği gibi duygusal yaşamınızla ilgili değişimler de arzuluyor olabilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışmak için iyi bir dönemde olduğunuzu sembolize etmektedir.

Bir diğer açıdan baktığımızda ise bu rüya sizin endişelerinize işaret ediyor da olabilir. Hamileliğe bakış açınızla ilgili de değerlendirilmelidir. Biraz önce belirttiğimiz gibi hamile olmak sizi gerçekten korkutuyorsa hayatınızda üstlenmek istemediğiniz fakat altında kaldığınız sorumluluklara da işaret edebilmektedir. Yaşamınızda yapmakla yükümlü olduğunuz şeyleri göz önünde bulundurun. Bunları gerçekten yapmak istiyor musunuz? Bunu düşünüp net kararlar vermelisiniz.