Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek; uzun çabaların sonunda yüklü bir mala, ticari kazanca, beklenen mal ve servete kavuşmaya, tüm zorlukların üstesinden gelerek kazandığı rızka, müjdeli haberler almaya işaret etmektedir. Ayrıca olumsuz olarak bakıldığı zaman tüm uğraşların veya ulaşmaya çalıştığı çabaların uğruna çekeceği sıkıntılara yorumlanmaktadır. Tüm çektiği cefa ve sıkıntılardan sonra istediği, beklediği sevince işaret etmektedir. Tüm bu uğraşlardan sonra beklediği, umut ettiği güzel ve zengin bir hayata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada hamile kedi görmek; rüyayı gören kişinin sorunlardan uzak bir yaşamı olacağına, sosyal yaşamında huzura ermeye, parasal yükü olan tanıdık bir kişiden kurtulmaya, işyerinde yüksek mertebeye erişileceğine, iyi bir yöneticiden yardım görmeye, gönül ilişkisinin çok iyi gideceğine, kazancının çok bereketli olmasına, kendini güvende hissetmeye, merhametli ve vicdanlı bir kimse ile tanışmaya, çok iyi ticari kazanca yorumlanmaktadır.

 Bazı olumsuz bakan alimlere göre; karışık bir problem ile yüz yüze gelineceğine, kötü niyetli bir yöneticiye, sıkıntılı ve problemli bir hayata, düşmanının olmasına ve bu yüzden sıkıntılı bir duruma düşülmesine işaret etmektedir. Ayrıca görülen bu rüya tüm sıkıntılara rağmen beklediği mal ve mülke, zenginliğe, zorluklarla elde ettiği büyük bir güce, kaybettikten sonra az olan kazancının çok artacağına, tüm sıkıntıları aşarak büyük bir huzura ve mutluluğa ulaşmaya yorumlanmaktadır.Rüyada hamile kedi görmek; kar getiren işler yapılacağına, becerikli bir kişi ile tanışacağına, zahmetsiz ve sıkıntısız kazanılan mülke, tüm zorlukları aşarak kazandığı daha sağlıklı bir hayata, faydalı işler yapacağına, tüm sırların bir gün ortaya çıkacağına işaret etmektedir. Merhametsiz bir kişiden kurtulmaya, yetenekli bir kimseden yardım görmeye, tüm emeklerinin karşılığını almaya, bu zorlu süreçte vazgeçmemeyi öğrenmeye, hanesinde hayır ve bereketin eksik olmayacağına, refah içinde sağlıkla uzun bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile kedi görmek; iyi bir dünya hayatı yaşamaya, ahiret hayatında mutlu olabileceği işler yapacağına, hayatın çok kısa olup doğru işler içerisinde olmaya, iftiracı, kötü kadın ile ilişkisini keseceğine, üretken olarak bir yaşam süreceğine, tembel insanlarla çalışmayacağına, ticari kazancı çok olan kişiler ile beraber olmaya, doğru ve dürüst olmaya,  pozitif insanlarla iş yapmaya işaret etmektedir.