Rüyada Hamile Kız Görmek

Rüyada Hamile Kız Görmek

Rüyada hamile kız görmek, çok iyiye işaret etmez, kötülüklere işaret etmektedir. Rüyasında hamile kız gören kişi sıkıntıya, maddi kayba ve yokluğa düşmektedir yada üzüntüye sürükleneceği bir olay yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bazı alimlere göre yakın bir zamanda kişinin bazı sorunlarla yüzleşeceği anlamına gelmektedir. Fakat bir süre sonra bu problemlerden kurtulup tekrar rahat bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kız görmek; eğer rüyada bekar bir kızı hamile görmüş iseniz ailesi ve hane içi ile ilgili olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bekar bir kızın ailesinde kendisi ile ilgili tatsız olayların yaşanacağı ve aile bireylerinin hepsinin sıkıntıya düşeceklerine işaret etmektedir. Bazı durumlarda bu rüya o kızın gerçekten en kısa zamanda çok iyi ve varlıklı, zengin bir gençle tanışıp evlenmesine, güzel bir şekilde eğitimini tamamlayıp güzel ve iyi para kazanabileceği bir işte çalışmasına yorumlanmaktadır. Ayrıca iş hayatında çok iyi yerlere gelerek mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile karnı görmek; genellikle bu rüya mal, mülk, şan ve şöhret gibi olumlu olaylara delalet etmektedir.Rüyada hamile olan kadının karnı ne kadar büyümüş ise o kadar miktarda eline bol para geçmektedir. Hamile karnı eğer çok büyük ise o kadar şan ve şöhrete sahip olunacak demektir. Şan ve şöhret sonrası zenginlik kazanılacak, mutlu bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer hamile karnı küçük ise az bir para ile insanların beğenisini kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile kız görmek; bazı alimlere göre aynı zamanda müjdeli bir habere işarettir. Eğer görülen kişi tanıdık bir kişi ise ondan veya ailesinden size gelecek önemli bir yardıma delalet eder. Bu yardım sayesinde daha rahat bir hayat yaşamaya ve sorunlarınızdan uzaklaşmaya işaret etmektedir. Rüyasında tanımadığı kişinin hamile olduğunu gören kişi hiç beklemediği kişiden haber alır.

Rüyada gördüğünüz hamile kişinin doğum yapması hayırlara yorumlanmaktadır. Bu rüya sorunlardan kurtulup, üzüntülerin bitip yerine sevince bırakmasına delalet etmektedir. İş hayatınızın ve aile hayatınızdaki sorunlardan kurtulmaya, maddi anlamda rahata ermeye yorumlanmaktadır.