Rüyada Hamile Olduğunu Söylemek

Rüyada Hamile Olduğunu Söylemek

Rüyada Hamile Olduğunu Söylemek kişinin malının artacağına ve sevince kapılacağına işaret edilir. Rüya sahibi en yakın zamanda müjdeli bir haberle şenleneceğini göstermektedir. Rüya sahibinin malı, mülkü, parası fazlasıyla artacağına ve bu artan zenginlik helal olacaktır. Rüya sahibi en yakın zamanda iyi işler gireceğine ve bu işleri gönül rahatlığıyla yapacağını göstermektedir. Rüya sahibi yaptığı işlerden başarı sağlayacağına ve manevi yönden rahatlığa ve zenginliğe kavuşacağına işarettir. Kişi bu rüyayı gördükten sonra aile veya iş hayatında sizi bekleyen sürprizlerle karşılaşacağına tabir edilmektedir.

Rüyada hamile olduğunu söylemek en yakın zamanda mutlu bir haber olarak bebek sahibi yada mülk sahibi olacağını göstermektedir. Bu rüya mutlu bir rüya olduğu için rüya sahibi korkmamalıdır. Çünkü bu rüyanın gerçek hayattaki anlamları çok iyi olmaktadır. Kişi bu rüyayı gördükten sonraki hayatında asla yanlış karar vermeyecek ve bu kararların sonunda iyi yerlere kavuşacağını göstermektedir.Rüya sahibi iş ünvanında terfi edeceği ve bu terfi kişi için en çok istenilen bir durumdur. Rüya sahibi küçüklükten beri hayal ettiği yerlere yada terfiye ulaşacağını gösterir. Ayrıca rüyada hamile olduğunu söylemek ve armut doğurmasını görmek gerçek hayatta bebek sahibi olacağınıza ve bu bebeğin cinsi erkek olacağına işaret edilir.

Kişi bu rüyayı gördükten sonra talihinin açılması anlamına gelmektedir. Ayrıca kısa süre içinde hayatında gelişmeler olacaktır. Ve bu gelişmeler kişinin yararına olmaktadır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra girişeceği işlerden galibiyet kazanacağına işaret eder. Rüya sahibi dua ettiği şeyleri kazanacağına işaret edilir. Ayrıca rüyada ham,le olduğunu söylemek kişinin ailesi ve arkadaşlarıyla olan bağlarını daha da sıkışacağına ve güçleneceğine işaret edilir.