Rüyada Hamile Olmak Hamile Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olmak gören kişi için fırsat kapılarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geldiği ve eğer seçimlerini doğru yapıp, eline geçen şansı iyi değerlendirirse çok kazançlı olacağı şeklinde yorumlanır.Rüyayı gören kişinin yan gelip yatacağı, istediği şekilde harcama yapacağı, canı nereye gitmek isterse oraya gideceği, ne almak isterse onu alacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağı, elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağı anlamlarına da gelmektedir.

Farklı bir yorum olarak ise genellikle kişinin maddi kaybına tabir edilir. Özellikle ticaret yapan kişilerde veya ortaklıklarda bozulmalar, yanlış yatırımlar ve büyük miktarda borçlanmalar nedeni ile sıkıntı yaşamaya işaret eder. bir yorumcuda hamile olmak ile ilgili gören kişinin uzun bir zamandan beri sıkıntılı durumlar ile uğraştığın ama bundan sonra çok mutlu ve huzurlu olduğu bir döneme gireceğine, sorunların ve üzüntülerin kısa zamanda ortadan kalkacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine ve çok sağlıklı olacağı bir hayata adım attığına işaret eder olarak tabir etmiştir.

Genelde hamile rüyaları iş hayatında yaşadığı bir takım sorunları yakın bir zaman içinde ortadan kaldırarak çok sakin ve ferah bir döneme gireceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına ve herkes tarafından beğenilen bir aşka imza atacağına işaret eder.

Rüyada hamile olmak farklı alimlere göre kişinin iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili hayırlı bir iş yapmak için uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun dönüşünde çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek gören kişinin hayatında muazzam güzellikte gelişmeler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin hayatı olumlu yönde değişecek ve bir anda bambaşka olacaktır. Bu rüya, kişinin hayatında meydana gelecek olan uç değişikliklere işaret eder. Örneğin bir gecekonduda oturuyorken çok lüks bir siteye taşınması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek  gören kişinin çalışkanlığı, ahlaklı oluşu, saygılı ve güzel davranışlarıyla, kendisi hakkında kötü düşünen kişileri mahcup edeceğine ve yanıltacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekarken hamile olduğunu görmek olumsuz olduğu düşünülen olayların şaşırtıcı derecede iyi sonlanacağına, maddi konularda dikkatli davranan rüya sahibinin zenginleşerek daha refah bir hayat süreceğine işaret eder. Şans oyunlarında para kazanmak, haneye beklenmedik bir mal girişi gibi anlamlara da gelen rüya kişinin iç dünyasındaki gelişmeleri, psikolojik olarak güçleneceğine de haber verir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve üzülmek kişiyi rahatsız eden konuların gündeme geleceğine, eski defterlerin yeniden açılacağına ve bazı kimselerle yapılacak tartışmaların ilişkileri kopma noktasına getireceğine işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve sevinmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirip buradan kazandığı para ile eğlence olarak yaptığı işe girmek isteyen rüya sahibinin, dileklerinin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına ve çok rahat bir hayat yaşayacağına işaret eder.


Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve ağlamak geçmişi tamamen unutarak ve problemleri çözerek yeni bir sayfa açılacak olmaya, kendisini verilen nasihatleri göz önünde bulunduran rüya sahibinin yalancı, ikiyüzlü, çıkarcı kimseleri yaşamından uzak tutacağına tabir eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek gören kişinin kutlama yapmasını sağlayacak kadar önemli bir haber almasına ve çok sevinmesine işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin mutluluğunu en yakın arkadaşları, sevdikleri, ailesi ve eşi dostuyla beraber paylaşacağına tabir edilir. Miras veya önemli bir arazi satışı sonrasında elde edilecek yüklü paraya da işaret eder.

Rüyada hamile kalmak eldeki para miktarını aşan, plansız, programsız harcamaların yapıldığı ve bu nedenle ay sonunda ciddi ödeme sorunlarının yaşandığı bir dönemin içinde bulunulduğuna, bu durumdan kurtulmak için acilen para tasarrufuna gidilmesi gerektiğine, elzem olmayan hiçbir alışveriş yapılmamasının uygun olacağına işaret eder. Şirketi olanların harcamalarda veya giderlerde tutumlu olmamaları halinde gelirlerinden çok ödeme olacağına bu durumun işlerini zora sokacağına işaret eder.

Rüyada hamile kalmak istemek gören kişinin tüm hayatını en ufak detayına kadar kontrol ettiğine, hatta bu durumu biraz daha ileri götürerek sevdiklerinin yaşamlarına da karıştığına, onların harcamalarını da gözden geçirdiğine işaret eder. Düzen ve disiplin konusunda titiz davranan kişilerin aile üyelerinden de aynı şeyleri beklediklerine, aşırı harcamalardan hoşlanmadıkları için zengin olsalar bile savurganlığın önüne geçeceklerine tabir edilir.

Rüyada hamile kalmak istememek hata yapmaktan korkmadan ilerlemenin, iş ortamında rakiplerle mücadelede geri adım atmayan biri olarak tanınmanın tabiridir. Özellikle düşmanlık besleyen ya da kişinin açığını arayanların farkında olan rüya sahibi, bu kişilere göz açtırmayacak şekilde hareket ederek kendisini sağlama alır demektir.
Rüyada hamile olduğunu duymak gören kişinin rahatlamasına, borçlarını ödemesine ve kısa bir süre tatile çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin strese girmesine neden olan bir olayın son bulmasına, aile içinde ortak kararların alınmasına ve kafa dinlemek üzere bir yolculuğa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada hamile olduğunu duymak gören kişinin aşk hayatında ve iş hayatında çok güzel günler yaşadığına işaret eder. Yakın bir zaman içinde daha güzel ve sevinçli günler geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, huzur içinde yaşayacağı herhangi bir sorun yaşamayacağı bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu saklamak rüya sahibinin her şeyi fazla abartmasından dolayı iş yerinde de sorunlar yaşamasına, kendisine söylenen sözleri başkalarına da iletmesi ve yalan yanlış şeyler eklemesi ile de başkalarının arasını açmasına yorumlanır.

Rüyada erkek bebeğe hamile olduğunu görmek rüya sahibinin yaşadığı sorunları bir şekilde çözmek ve kendisine maddi kaynak bulmak için uzak bir yere bir yolculuk yaptığına ve bu yolculuktan dönüp yeni işlere gireceğine, bu işlerde çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine ve çok büyük sorunlarını bu şekilde atlatacağına işaret eder.

Rüyada kız bebeğe hamile olduğunu görmek iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan bir sorunu çözüme kavuşturmak için bir yolculuğa çıkılacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine işaret eder.


Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek sevilen kişiler ile girilen çalışmaların çok sabır gösterilmesi ve büyük emek verilmesi sayesinde iyi yerlere geleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine, işlerin yoluna sokulacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha öz güvenli atılmasını sağlayacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada üçüz bebeğe hamile olduğunu görmek gören kişinin kendini dev aynasında gördüğüne ve tabir yerindeyse sanki küçük dağları kendi yaratmış gibi hissediyor ve davranıyor olmasına işaret eder. Bu durum, kişiyi itici ve sevimsiz bir kimse haline getiriyor demektir.

Rüyada kendini hamile görmek gören kişi için zor zamanların geride kalacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bitmez denen sıkıntıların çok kısa zamanda sona ereceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada hamilelik çok büyük bir istek ve arzu duyulan bir hayalin yakın zaman içinde gerçekleşeceğine, hastalıkların şifa bulacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, evsizlerin ev sahibi olacağına ve hasret çekenlerin sevdikleri kişilere kavuşacaklarına işaret eder.Diğer bir şekilde ifade edersek her türlü hastalık için şifa ve iyileşmeye işaret eden bu rüya, ilim sahibi olmak, yüksek eğitim almak, başkalarının hayranlığını kazanacak işlerde isim yapmak ve adını duyurmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyaları  kötüye yormamak gereklidir bu bakımdan bu rüyayı gören kişiyi daha da güçlendirecek ve olgunlaştıracak bir takım problemlerin baş göstereceğine bu sayede kişinin hayata karşı daha dirençli olacağına ve bir daha ki sefere aynı sorun karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenerek tecrübe edeceğine işaret eder.