Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, öncelikli olarak güvende olmaya ve rüya sahibine edilen hayır duaları yardımıyla korunmaya delalet eder. Rüyada jandarma gören şahıs amacıyla dualarını esirgemeyen şahıslar bulunduğu ve bu duaların Tanrı katında kabul olması yardımıyla belalardan, kazalardan, musibetten, dedikodudan ve kem gözden uzak olacağı yorumu yapılır. Bu rüya, bireyin toplumda sözü geçen, itibar sahibi ve mühim bir kariyeri bulunduğu manasına gelir. Rüya sahibi, sahip bulunduğu makam yardımıyla, her bireyin karşısına geçip de laf söylemeye cesaret edeceği biri değildir ve toplumda büyük bir ağırlığı vardır. Rüyada jandarma gören bireyin zAhmetli ve kendine sıksık zorluk çıkaracak bir işi olacaktır. Bu iş, rüya sahibinin uzunca bir vakit kafasını ağartacak demektir.


Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak
Rüya sahibinin kafasının dertte bulunduğu manasına gelir. Rüyasında jandarma doğrulusunda tutuklandığını gören şahıs, belalı şahıslarla beraber bir grup gayri yasal işlere bulaşacak sonrada bunun ceremesini çekecek demektir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek
Rüya sahibinin istediği işi edebilmesi amacıyla resmi kurumlardan izin alması gerekeceğine delalet eder. Rüyasında jandarma arabası gören şahıs, işini halledebilmek amacıyla bir vakit devlet dairelerinin kapısını aşındırmak mecburiyetinde kalabilir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek
Rüyasında jandarma bulunduğunu gören bireyin hayatta her işi kuvveti rast gider, istediği her işi başarmaya kuvveti ve kudreti olur diye tabir edilir. Rüya sahibi tanıdık şahıslari araya sokmak mecburiyetinde kalmadan, ondan bundan yardım dilenmek mecburiyetinde olmadan elini attığı her işte muvaffak olur ve karlı çıkar.

Rüyada Karakol Görmek
Rüya sahibinin yapmadığı bir iş sebebi ile suçlanmasına ve günah keçisi sayılmasına işaret eder. Kişinin günahsızlığını kanıt etmesi amacıyla büyük bir mücadele vereceğine ve ecel terleri akıtacağına tabir edilir.