Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada Kedi kesmek, bir illete bağımlı olup aşırı düşünmeye delalet eder. Rüyada Kedi kesen kimse, büyük bir bela ve felakete uğrar. Rüyada Kedi kesmenin İslami anlamı, rüya sahibinin günah işlemesi ve şiddetli bir cezayı hak etmiş olduğuna dalalet eder. Rüyada Yavru kedi kesmek, kardeşler arasına fitne girmesine işarettir.

Rüyada Kedi kesmek, danışman ve emlak alımı hakkında bir kadın ile doğacak anlaşmazlık ile tabir  edilir. Rüyada Kedi kestiğini gören kimse, kötü bir hususta birine düşmanlık yapmaya meyil etmek ile yorumlanır. Rüyada Kedi kesen birini görmek, halkın dilinde kötü konuşulmak ve suçlanmak anlamına gelir. Rüyada Kedi kestiğini görmek İslami anlamı, Eğer rüyayı gören zengin ise sıkıntıya girer ve kazanç sağlaması hakkında ortaya engeller çıkar.

Rüyada Kedi Kesmek ne demektir?

Rüyada Kedi kesmek, kafasını kesmek kötülüğe, kötü ve zararlı olan işlere, kuyruğunu kesmek, iftira ve kötü söze işarettir. Rüyada Kedi kesmek veya herhangi bir azasını koparmak, borca girmek dahası bir kadınla arasında olan bağı koparmak ile yorumlanır.

Rüyanızın Olumlu ve Olumsuz Manası

Rüyada Kedi kesen biri için yaşanacak olumsuzluklar.

Kedi kafası kesmek birinden ayrılmak,
Siyah kedi kesmek işlerin bozulması,
Sarı kedi kesmek bir kadının hastalanması,
Gri kedi kesmek güven kaybetmek,
Yavru kedi kesmek çocuğundan ayrılmaya delalet eder.
Rüyada Kedi kestiğini görmenin hayırlı anlamı.

Kedi kuyruğu kesmek dedikodunun bitmesi,
Kedi tüyü kesmek borçtan kurtulmaya,
Kedi tırnağı kesmek yeni bir iş sahibi olmaya,
Kedi patisi kesmek hayırlı bir yolculuğa çıkmaya,
Kedi boğazı kesmek kadın düşmana galip gelmeye delalet eder.
Kedi rüyası ile alakalı çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.


Rüyada Yavru Kedi Kesmek

Rüyada Yavru kedi kesmek, maddi sıkıntıya çekmeye delalet eder. Rüyada Yavru kedi kestiğini gören kimse, ilmi ve idari varsa bir işe yönetici olmaya delalet eder.

Rüyada Yavru kedi kafası kesmek, bir çocuğa haksızlık etmek ile yorumlanır. Rüyada Yavru kedi boğazı kesmek, cezasını çekmekte olan kimseye işaret eder. Kedinin tırnağını veya kuyruğunu kesen zarara uğrar.

Rüyada Kedinin Boğazını Kesmek

Rüyada Kedinin boğazını kesmek, bir rivayete göre tutmayacağı bir söz eder ve yemini bozar. Rüyada Kedinin boğazını kesen kimse, maddi anlamda krize gireceği bir döneme delalet eder. Rüyada siyah, kahverengi, gri, sarı, kara kedi, beyaz kedi kesmek rüyaları hayırsız bir işe kalkışmak ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Kesmek ve Yemek

Rüyada Kedi kesmek ve yemek, birisi rüya sahibinden kefil olmasını ister. Rüyada Kedi kesip yediğini gören kimse, kendisi bir başkasına kefil olmak isteyeceğine delalet eder.

Rüyada Kedi kesmek ve yemek, tedbirli olmaya, idaresi ve bilgisi olan bir kadın ile bağlarını koparmaya işaret eder. Rüyada Kedi kafası kesmek ve yemek, bir kadına iftira atmaya işarettir.

Rüyada Kedi Kafası Kesmek

Rüyada Kedi kafası kesmek, borcun çoğalması ve ödeyemeyecek duruma düşmeye habercidir. Rüyada kedi kafası kestiğini görmek, maddi anlamda kriz yaşanacak olmasına delalet eder. Rüyada kedilerin kafasını kesmek veya kesen birini görmek, açıktan günah işleyenlerin yakın zamanda cezasını göreceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Kesmek

Rüyada Kedi yavrusu kesmek, isteyerek kendinden yaşça ufak birine haksızlık edeceği anlamına gelir. Rüyada Kedi yavrusu kestiğini görmek, çocuğu varsa ayrılmaya veya gurbete işarettir. Rüyada Kedi yavrusu kesen birini görmek, birine iftira etmek veya haksızlık etmesine delalet eder.

Rüyada Kedi Tüyü Kesmek

Rüyada Kedi tüyü kesmek, miras yolu ile ele geçecek paraya delalet eder. Rüyada Kedi tüyü kestiğini gören kimse, anne tarafından bir yakını ile iyi anlamda olan bağını kaybeder. Rüyada Kedi kılı kesmek, bilmediği bir işi öğrenmeye ve başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Kedi Tırnağı Kesmek

Rüyada Kedi tırnağı kesmek, arkadaş olduğu bir kimse ile arası açılır. Rüyada kedi tırnağı kestiğini görmek, zengin ve güzel bir kadından ayrı düşmektir. Rüyada Kedi tırnağı kesen kimse, muradına yakında kavuşur denilmiştir.

Rüyada Kedi Keserken Görmek

Rüyada Kedi keserken görmek, resmi kurum veya kuruluşta memur olarak çalışıyorsa işten ayrılacağına delalet eder. Rüyada Birini kedi keserken gören kimse, fakir düşer, borca girer denilmiştir.

Rüyada Kedi Kesip Pişirmek

Rüyada Kedi kesip pişirmek, alacaklısını borcunu ödemeyerek anlaşmaya davet edeceğinin habercisidir. Rüyada Kedi pişirmek, bir kadının hakkını yemek veya aldatmaya delalet eder.

Rüyada Kedi Kesen Birini Görmek

Rüyada Kedi kesen birini görmek, çevresinde eleştirilen kimseye, servet, hanım muradının gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüyada Kedi kesen birini görmenin İslami anlamı, bekarlar için evlilik, işsiz biri için yakın zamanda güzel bir iş bulmasına işaret eder.