Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada kedi yavruları görmek, çocuklara duyulan istek ve arzu ile yorumlanır. Rüyada Kedi yavruları gören kimsenin, hayırlı ve sağdık evlatları olur. Rüyada Kedi yavruları görmenin İslami anlamı, gıybet etmeyen ve kendisine bir zararı dokunmayan kişiler ile dost olmaya delalet eder.

Rüyada Kedi yavruları görmek, diğer bir rivayete göre düşmanlık ve kötülük düşünen birinin sürekli evlatlarına sataşmasına delalet eder. Rüyada Kedi yavrusu görmek, iyidir ve hayırlı bir evlat habercisidir. Birden fazla çok kedi yavruları görmek, çocuklara, mal ve mülke duyulan büyük istekleri ifade eder. Rüyada Kedi yavruları görmekle düşmandan emin olmak aynıdır ifadesi değişmez.


Rüyada Kedi yavruları görmek, bir rivayete göre; zararlı fakat zayıf bir düşmanla tabir edilir. Bazı yorumcular demiştir ki; hoşlanmadığı bir kimsenin kıymetli bir eşyasını almaya veya parasından nasiplenmeye işaret eder.

Renklerine Göre Anlamı

Rüyada Sarı kedi yavruları görmek, günahlarını hatırlamak veya pişmanlığından dolayı tövbe eden evlatlara delalet eder. Rüyada Kara kedi yavruları görmek, bir suçtan veya günahtan dolayı pişman olacağına işaret eder. Rüyada Beyaz kedi yavruları görmek, kendisine verilen bir şeyi, inkar eden kimseye veya ihanet eden bir adama delalet eder. Rüyada Siyah kedi yavruları görmek, servetini günahlara zevk ve eğlencesine harcayacak evlada veya malının israf edilmesine delalet eder.Rüyada Kedi Yavruları Beslemek

Rüyada Kedi yavruları beslemek, garip veya ihtiyaç sahibi bir aileye yapacağı iyiliklerle sevap kazanır. Rüyada Kedi yavruları besleyen kimse, hayır işler veya hayırlı bir işe hizmet eder.

Rüyada Kedi yavruları emzirmek, bir rivayete göre fakir bir kadınla evlenmeye delalet eder. Rüyada Kedi yavruları beslediğini görmek, sıkıntıdan kurtulmaya, dertlerin bitmesine yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavruları Sevmek

Rüyada Kedi yavruları sevmek, miskin ve fakir bir topluluğa yönetici olur. Rüyada Kedi yavrularını sevmek, dini sağlam, sabırlı, hayırlı işler yapan bir kadını sevmeye delalet eder.

Rüyada Kedi Yavruları Öldürmek

Rüyada Kedi yavruları öldürmek, ayrılmak boşanmak ve terk edilmek yalnız kalmak ile yorumlanır. İyi ve edepli kadının zarar görmesine yorumlanır.

Rüyada Kedi yavruları öldürdüğünü görmek, borç alıp vaktinde ödeyememek anlamına gelir. Rüyada Kedi yavruları öldüren birini görmek, hiç kimse farkına varmadan yardım görmeye, bir kadının yardımına işarettir.

Rüyada Kedi Yavrularına Süt Vermek

Rüyada Kedi yavrularına süt vermek, geçiminin ve yaşayışının iyi olacağına delalet eder. Rüyada Kedi yavrularına süt verdiğini görmek, nimet elde etmeye, Allah'ın koruması altında olmaya delalet eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavruları Görmek

Rüyada Yeni doğmuş kedi yavruları görmek, görünümü ve çehresi güzel kadına delalet eder. Rüyada Yeni doğan kedi yavruları görmek, müjde, sevinç, hediye ve kıymetli bir eşyaya sahip olmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Kedi Yavruları Görmek

Rüyada Ölmüş kedi yavruları görmek, ziyana uğramak ve hasar görmek, aşağılanmak, hakaret, azli ve sükut anlamına gelir. Rüyada Ölmüş kedi yavrularını gören kimse, itikadı zayıf düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavruları ile Oynamak

Rüyada Kedi yavruları ile oynamak, bolluk ve huzura, her türlü eğlenceli ve mutlu bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyada Kedi yavrularıyla oynamak, bütün isteyip de ulaşamadığı heveslerin elde edilmesinin alametidir.