Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Kendini Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kendinin hamile olduğunu görmek, görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle aydınlık düşünülmelidir. Rüya sahibi gördüğü rüyayı nasıl yorumlarsa o şekil çıkar. Bazı rüyalar ise sahibi için bir uyarı olarak iyi veya kötü olaylar yaşayacağının habercisi olarak bilinir.

Rüyayı gören kişinin bir takım borçları olduğunu ve bu konuda çektiği sıkıntıların uzun süreceğine aile bireylerinden maddi yardım beklediğine delalet eder. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi hamilelik sürecinin sıkıntılı ve sorunlu geçeceğine fakat bu süreç sonrası bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almaya alamettir.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek bekar bir bayan için hayatında yeni bir başlangıç yapacağına ve erkek arkadaşı olacağına rivayet eder. Evli bir erkeğin karısını hamile olarak gördüğü bu rüya ise aile hayatında maddi ve manevi sıkıntılarla uğraştığını hayatında beklediği bir işin yoluna gireceğine bütün sıkıntıların geçeceğine yorumlanır.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek, çevresindeki yanlış kişi olarak yaptığı arkadaşlıktan rüya sahibinin zarar göreceğine bu konuda dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Eşini kaybeden bir kadının bu rüyayı görmesi uzun bir aradan sonra hayatına girecek olan bir erkeğe yeniden ilgi duyacağına yorumlanır. Çok güvendiği iki arkadaştan diğerine yapacağı yanlışlar sayesinde birbirlerine olan güvenin biteceğine ve arkadaşlıklarını sonlandırarak bir daha görüşmeme kararı alınmasına delalet eder.
Rüyada kendini hamile olduğunu görmek iş adamı olan bir kişi için maddi durumunun ikiye katlayacak bir zenginliğe sahip olmasına yorumlanır. Genç birinin gördüğü bu rüyada okul hayatında düşüş yaşayacağına notlarıyla sıkıntıya gireceğine rivayet eder. Görülen rüya sahibi için iş hayatındaki tersliklerle zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek, yeni evli bir çiftin bu rüyayı görmesi bebek sahibi olmak istediklerine fakat bu durumun bir tedavi sonucu gerçekleşeceğine çıkar. Bekar bir genç ise günlük yaşantısında istediği her şeye sahip olacağına ve muradına ereceğine mutlu huzurlu bir gelecek yaşayacağına alamet eder. Yaşlı bir kadının bu rüyayı görmesi gençliğinde gerçekleştiremediği hayallere hayatı boyunca hep pişmanlık duyacağı olaylara karışmasına rivayettir.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek, mutlu bir evliliğin çevresi tarafından nazara gelmesine ve rüya sahibinin bu konuda çok tedirgin olarak mutluluğunun bozulacağına korkmasına alamettir. Geçmişte yapılan hataların rüyayı gören kişi için gelecekte her zaman önüne çıkacağına delalet eder. İki kardeşin aralarının açılacağına bu duruma bir arkadaşın neden olduğuna rüya sahibinin duyduğu üzüntüye yorumlanır. İş hayatında çıkılacak uzun bir yolculuğa gittiği şehirde yaşanılan maceraya alamet eder.