Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek, çok kazançlı bir işe girileceğine, hayal ve arzu edilen kuvvete ulaşmaya, mutlu haberler alınacağına, kolay kazanılan kazanca, rızkın hayırlı ve bereketli olmasına, tüm sıkıntılardan sonra ailesine ve kendisine çok iyi kazançlar getireceğine, huzur ve refaha çıkmaya, dostları ve sevenleri ile birlikte güzel vakit geçirmeye, yüksek mertebeye ulaşılacağına delalet eder.

Başka rüya yorumcularına göre; sıkıntılı günler geçirmeye, kötülük görmeye, kötü niyetli bir yöneticiye, maddi anlamda sıkıntıya düşmeye ve işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorumlanmaktadır. Daha farklı bir açıdan bakan rüya yorumcularına göre; rüyayı gören kişinin başarısızlıktan sonra hakkı olan büyük bir rızka, mal ve mülke, uzun süren çalışmaların sonunda hayalini kurduğu ve arzu ettiği saygınlığa, sıkıntıların sonunda istediği mutlu haberlere delalet eder.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek rüyayı gören kişiye yararlı ve kendisine faydalı işler yapacağına, yakın akrabaları ve dostları ile eğlenmeye, eli açık yakın bir akrabaya, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli haberlere, samimi ve içten davranan yaşlı bir kimseye, bol bereketli gelire, maddi sıkıntıya düşüren kişiden kendini kurtarmaya, getirili ve kazançlı yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Olumsuz olarak yapılan rüya yorumcularına göre; sıkıntı ve cefaya düşürecek bir problemle karşı karşıya gelineceğine, düşmanlığını göstermeyen yakın bir kişiye, acımasız ve kötü niyetli bir akrabaya delalet etmektedir.Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek rüyayı gören kişinin problemlerden ve sorunlardan uzak kalınacağına, kendisini güzel bir geleceğin beklediğine, hayatı boyunca yalnız kalmayacağına, çalışmaları sonunda çok para kazanacağına, kısa zamanda şan ve şöhret kazanacağına, kötü niyetli insanlardan ve kötülüklerden kendisini koruyacağına, hayırlı ve iyi işler yapacağına, kazancının temiz ve hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek kazançlı uğraşlar yapacağına, yardımseverliği ve dürüstlüğü ile hayatı boyunca kazanacağına, kısmetinin o dönem çok artacağına, gireceği sınavlarda başarılı olup, iyi bir okul kazanacağına, iş hayatında çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek başka bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında işlediği günahlardan dolayı pişman olduğunu, vicdanın rahatsız olduğunu göstermektedir. Günahlarının affı için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret etmektedir. Ayrıca günahlarının affı için karşısına çıkan tüm engelleri aşacağı anlamına gelmektedir.