Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, dedikodu yapmaya delalet eder. Rüya sahibi birilerine tanıdığı insanlar ile ilgili laf taşıyacak ve insanların aralarını açacaktır. Bunun gibi kötü davranışları olacaktır. Çevresindeki insanlara karşı olan tavırları onları rahatsız edecek ve insanları yavaş yavaş kendisinden soğutacaktır. Bu hal kendine zarar verecektir. Çevresindeki bireylerin rüya sahibi ile ilgili kanaatleri kötü olacaktır.


Rüyada Odun Taşımak
Rüyada odun taşımak, aile ile yaşanacak sıkıntılara yorumlanır. Ailenin bir büyüğünün hastalığı ya da ölüm haberi alınacaktır. Yaşanacak ilerlemeler ailenin parçalanmasına ya da ciddi hasar görmesine namacıyla olacaktır. Rüya sahibi ailesine karşı gelerek onların tasvip etmediği davranışlarda bulunacak ve onları hayal kırıklığına uğratacaktır. Ailesine karşı hayırlı bir evlat olamayacaktır.

Rüyada Odun Almak
Rüyada bir yerden odun almak, iş hayatında yükselmek adına yapılacak haksızlara işaret eder. Rüya sahibi, hırsı ve zalimliği ile insanların üstünde olmaya ve onlara hükmetmeye çalışacaktır. Bu amaçla onlara karşı zalimce davranışlarda bulunarak yükselmeye karar verir. Fakat işleri yolunda gitmeyecek ve aksine daha da kötüye gidecektir. İşini kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Odun Kesmek
Rüyada odun kesmek, biri ile yaşanacak münakaşalar manasına gelir. Rüya sahibi yakınındaki insanlardan biri ile ciddi bir çatışmaya girecek ve o bireyi derinden üzecektir. Herkes doğrulusunda tanınan bu münakaşa büyümeden çözülecektir. Bunda karşıdaki bireyin olumlu hareketleri namacıyla olacaktır. Rüya sahibi o şahsa karşı bundan sonra kin besleyecektir.

Rüyada Odun Kırmak
Rüyada odun kırdığını gören kimse, dara düşecektir. Maddi sıkıntılar rüya sahibini gerektiğince zor günler yaşamasına sebep olacaktır. Fakat kendine yardım edecek insanlar olacaktır. Rüya sahibi bu sorunlu günlerden çıktığı vakit o şahıslara karşı borçlu olacaktır ve bu borcu kapamak amacıyla lüzumlu adımları atacaktır.