Rüyada Oje Sürmek Görmek

Rüyada oje sürmek görmek, fesat, içten pazarlıklı, art niyetli ve ileri geri konuşan kişilerin varlığına delalet eder. Rüyada oje görmek, hadsiz ve kendini bilmez insanların varlığının habercisidir. Rüyada oje görmek, rüya sahibinin hayatında dedikodu yapan ve bütün insanları çekiştiren kişilerin olduğuna işarettir. Rüyada oje görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılarını ve aile içinde huzurunu kıskananların olduğuna delalettir. Rüya sahibinin hayatındaki bu kişiler kendisine zarar veremez. Sadece moral bozukluğu yaparlar ve bundan öteye gidemezler.

Bu kişiler yaptıkları dedikodular yüzünden çevre tarafından sevilmez ve istenilmezler. Rüya sahibinin arkasından yaptıkları dedikodular yüzünden sabırları zorlayacak ve tartışmalara neden olacaklardır. Kişinin iş hayatında bir yerlere gelmesini istemeyip, başarılarının ardından hep olumsuz konuşmayı tercih ederler. Bu insanlar rüya sahibinin akrabası yada komşusu olabilir. Kişinin hakkında bilgileri ve hane içinde olanlardan haberleri vardır.


Rüyada oje sürdüğünü görmek, rüya sahibinin yakınında düşmanları olduğuna yorumlanır. Bu kişiler söyledikleri sözlerle zarar verirler rüya sahibine. Rüya sahibine bedensel zarar veremeseler de dilleriyle manevi zarar vermektedirler. Rüya sahibinin varlığını, mutluluğunu, başarısını çekemeyen ve malında, mülkünde gözü olan kişilerdir.


Rüyada oje sildiğini görmek, rüya sahibinin alakası olmayan bir suçtan ötürü cezalandırılacağına işarettir. Kişi kendini temize çıkarmak için uğraşacak ve sıkıntılar yaşayacaktır. Yaşanan sorunların ardından kişi kendisini aklamayı başaracak ve birazda olsa rahat bir nefes alacaktır.


Rüyada oje satın almak, rüya sahibinin düşmanlarına karşı elinde büyük bir kozun olduğuna işarettir. Rüya sahibi kendisine haksızlık etmiş ve zarar vermiş birinin açığını bulacağına, intikamını alacağına yorumlanır. Rüya sahibi bu kişiden zamanında büyük zarar görmüş ve neticesinde büyük sıkıntılar yaşamıştır.


Rüyada kırmızı oje sürmek, rüya sahibi için iyiye işarettir. Rüya sahibinin eğlenceli, hareketli ve heyecanlı günler geçireceğine delalettir. Rüya sahibinin kuş kadar hafifleyeceğine, kendini iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada pembe oje sürmek, kişinin kendisi için imkansız olan hedeflerin peşinde koşmasına işarettir. Kişi kendisi için hayır olmayan yanlış işlerin peşinde koşacak ve zarar edecektir.


Rüyada siyah oje sürmek, rüya sahibinin işinde başarılı olacağına ve terfi alacağına yorumlanır. Kişinin itibarının artacağına ve hayırlara vesile olacak olayların yaşanacağına delalettir. Kişinin hayatının bir dönemini iyi ve güzel geçireceğine delalettir.


Rüyada beyaz oje sürmek, rüya sahibinin aile büyüklerinden akıl danışacağını ve bilgi, tecrübelerinden faydalanacağına işarettir. Kişi kafasındaki karışıklıkları çözmek için yardım alacak ve gösterilen yolda ilerleyerek  doğru işler başaracağına yorumlanır.


Rüyada yeşil oje sürmek, rüya sahibinin beklenmedik radikal kararlar alacağına işarettir. Hayata daha farklı yönden bakacak ve yeni yerler, ortamlar keşfederek yaşamını değiştirecektir. Kişi giyimi, saçı, tarzı ile oldukça dikkat çekecek ve bu yaşamın faydalarını görecektir.

Rüyada oje görmek dedikoduya , lafa ve söze delalettir.

Rüyada kendinize yada başkasına oje sürdüğünüzü görmek , hakkınızda dedikodu yapıldığına , ojenizi başkasının sürdüğünü görmek , kıskandığınız bir kişi hakkında dedikodu yapacağınıza delalettir.

Rüyada sürdüğünüz ojenin taştığını , parmaklarınıza bulaştığını görmek , size haber taşıyan bir dostunuzun getireceği haberin doğru çıkmayacağına delalettir.

Rüyasında tırnaklarını ojeli gören kişi kadın ise , bir yakını hakkında , onu yeterince tanımadan önce söylediği kötü söz nedeni ile pişman olup , o kişiden özür diler.

 Rüyasında tırnaklarını ojeli gören kişi erkek ise , dedikodu yaptığı bir kişinin bunu duyması nedeni ile zor duruma düşer.

Rüyada oje sildiğini , tırnaklarından kazıdığını gören kişi , kendisine atılan bir iftiranın yalan olduğunu herkesin gözü önünde ispatlar.Başkasının ojesini silen , yada başka bir kimsenin oje sildiğini gören kişi , kendisine atılan bir iftiradan yine bir başka kişi sayesinde temize çıkar.

Rüyada kırmızı oje, dedikoduya , kötü söze , can sıkıcı konuşmalara delalettir.

Rüyada sarı oje görmek , size zarar vermeyecek sözler duyacağınıza , yeşil oje görmek , yaptığınız bir iş ile alakalı yapıcı eleştiriler duyacağınıza delalettir. Siyah oje başarılarınız hakkında yapılacak konuşmalara , mavi oje ise sizi çekemedikleri için , yolunuzdan çevirmeye çalışacak insanlardan duyacağınız cesaret kırıcı konuşmalara delalettir.Beyaz oje görmek ise yaşça büyük ve olgun bir kişiden duyacağınız nasihatler olacağına delalettir.

Rüyada hoş ve güzel oje kokusu duymak , güzel söz ve hayır duası işitmeye , kötü ve rahatsız edici oje kokusu , kötü söz ve küfür işitmeye delalettir.

Rüyada oje satın almak , rakibiniz hakkında duyacağınız ve onu zor durumda bırakabilecek bir habere delalettir.