Rüyada Öpüşmek Ve Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek, dertlere derman bulmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada öpüştüğünü görmek, kişinin korkularından ve şüphelerinden arınacağına yorulur. Rüyada öpüştüğünü görmek, üzüntüye sokacak, moral bozacak, neşesini kaçıracak her türlü sorun ve musibetten kurtulacağına ve rahata erip, mutlu olacağına yorulur. Rüyada öpüştüğünü görmek, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, kısmetinin ve şansının açılacağına delalet eder.Rüya sahibinin hayatı değişecek ve her istediği zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşecektir. Rüya sahibinin çevresinde hakkında dedikodu yapan ve kötülüğünü düşünen insanlar olmayacaktır. Her zaman onun iyiliğini isteyen ve iyi dileklerde bulunan kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibi işinde ilerleyecek ve kariyer yolunda sağlam adımlar atacaktır. İşindeki başarısı kazancını da etkileyecek ve güzel paralar kazanacaktır. Rüya sahibinin rahat bir yaşam sürmesi ve bolluk içinde yaşamasına tabir edilir. Hayatı boyunca sıkıntı çekmeyecek ve hiçbir şeyin eksikliğini yaşamayacaktır. Kişinin tabiri caizse istediği herşey elinin altında olacak ve hiç yokluk sıkıntısı yaşamayacaktır.


Rüyada erkekle öpüştüğünü görmek, kişinin ortak bir iş yapacağına işaret eder. Rüya sahibi bir kişi ile ortaklaşa iş kurabilir, yarı yarıya anlaşarak imza atabilir. Kişinin hayırlı ve temiz işlere girişeceğine ve kar sağlayacağına delalet eder. Rüya sahibi birikimi ile güzel getirisi olan işlere atılacak ve kazancını artıracaktır. Kişinin işlerini büyüterek yeni yatırımlara yelken açacağına yorulur.Rüyada kızla öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda gönül ilişkisi yaşayacağına işaret eder. Bir ilişkisi varsa ise bunu evlilikle sonuçlandıracağına delalet eder. Kişinin mutluluğa vesile olacak ve yüzünü güldürecek hamlelerde bulunacağına yorulur.


Rüyada eski sevgilisiyle öpüşmek, kişinin unutamadığı ve tekrar bir araya gelebiliriz umuduyla beklediği kişinin varlığına yorumlanır. Kişinin eski sevgilisini unutmadığına ve bir yerde karşılaşacaklarına işaret eder. Rüya sahibi o kişi ile yüz yüze gelebilir ve konuşarak sorunları çözerlerse tekrar birlikte olabilirler.


Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, kişinin sevgilisiyle alakalı bir gerçeği öğreneceğine delalet eder. Rüya sahibi başkalarından duyma ilişkisiyle ilgili gerçeklerle yüzleşecektir. Aynı zamanda birbirinden uzak çiftlerin yakın zaman içinde kavuşacağına ve hasret gidereceğine yorumlanır.


Rüyada tanımadığı biriyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve ticari hayatında kar getirecek işler yapacağına yorulur. Kişinin kafasını karıştıran sorunlarından kurtulacağına ve yeni atılımlarda bulunacağına delalet eder.


Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek eğer rüyayı gören kişi bekarsa ve iş hayatında ise güzel işlere imza atacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zaman da rüyayı gören kişi küçük bir sermaye koyarak yüksek bir gelir elde edecek demektir.

Rüyayı gören kişi evli ise; eşiyle öpüştüğünü görmek, eşiyle ufak bir tatsızlık, kırgınlık yaşayacakları ama kısa sürede tatlıya bağlanacağı anlamına gelmektedir. Çoğu zaman da öpüşmek ayrılık habercisidir. İş yada özel hayatta bir takım olumsuzlukların ardından ayrılık yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyayı gören kişi ölmüş bir kimseyi öptüğünü gördüyse, ölmüş kişiden bir miras kalacaktır. Yada hoşuna gitmeyen can sıkıcı bir haber duyacaktır. sonrasında da üzülecektir.

Rüyayı gören eski sevgilisini öptüğünü gördüyse eğer, o kişiyi yakın zamanda görecek demektir. Farklı şekilde de değerlendirmek gerekirse, geçmişte yaşanan günlerin özlendiğinin de habercisidir.

Tanımadığı biriyi öptüğünü öpüştüğünü gördüyse eğer, iş yada yaşadığı yerden memnun hayatından memnun anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada öpmek, öpülen kişiye göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Ama genel anlamı ile rüyada öpmek demek istediklerinizi gerçekleştireceksiniz dilediğiniz olacak anlamına gelir. Eğer bir kadını öperken görürseniz sevdiğiniz bir kişiden ilgi göreceksiniz ve selam alacaksınız anlamına gelir. Güzel bir kadını öperken görmek dul kadın ile evlenmeye işaret eder. Genç birini öpmek kadehe işaret ederken, sevdiği bir kişiyi öpmek para kazanılacağına işaret eder. Bir hizmet işinde çalışan kadını öperseniz patronu ile yakın dostluklar kuracaksınız, bir kadını öpmeniz kocası ile dostluklar kuracaksınız anlamına da gelebilir.

Yorum olarak aynı cinsten birini öpmek dostluğa işaret ederken, ölüyü öperken görmek mirasa, hayvanı öpmek kötü insanları sevmeye işaret edecektir. Sevdiğini öpmek, uzun zamandan beri gerçekleştirilmek istenen bir işin hayata geçirileceğine, çok doğru adımların atılması ile büyük başarı kazanılacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda hayırlı bir mevkiye terfi edileceğine, sağlıklı bir kişi olunacağına ve zor durumda kalan bir kişiye maddi ve manevi açıdan büyük bir destek verileceğine işarettir. Sevdiğini gizlice öpmek, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte hayırlı bir geleceğe açılacak bir kapıdan girileceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, eğitim konusu ile ilgili olarak bulunmaya çalışılan bursa sahip olunacağına, eğitim alınan konu sayesinde çok güzel iş olanaklarına kavuşulacağına ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Öpmek İsteyip Öpmemek

Kişinin, aile bireylerinden biri ile girmek istediği bir işte yaşanacak bir sıkıntı yüzünden geri duracağına, bazı kişilerle ters düşeceğine, işlerin bir süre aksama yaşayacağına, ancak daha sonra iyi bir yola girip çok doğru bir evliliğe adım atılacağına ve evlat sahibi olacağına alamettir. Öpmek istememek, sıkıntılı bir durumla yüzyüze gelineceğine, bir hırsızlık olayıyla muhatap olunacağına, kötü bir kişi ile bir tartışma yaşanacağına, iş hayatında bir kalp kırıklığı yaşanacağına ve bu durumların kısa süre içinde değil uzun vadede çözüleceğine delalettir.

Rüyada Yanaktan Öpmek

Hayır getirecek bir işte ön safta yer alınacağına, zor zamanların geride kalacağına, sevinçli ve güzel haberlerin alınacağına, işlerin yoluna gireceğine, karanlıkların aydınlanacağına, kötü bir duruma düşmüş bir kişiye yardım olunacağına, eş, dost ya da akrabalardan çok güzel haberler alınacağına ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına yorumlanır. Anneyi yanaktan öpmek, sağlık sorunları ile ilgili bir durum varsa eğer bunun yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok sevilen ve sayılan biri olunacağına, yapılan işlerin büyük ses getireceğine, kısa süre önce yapılmış bir hatanın telafi edileceğine ve evlat sahibi olunacağına işarettir. Bir hayvanı yanaktan öpmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta çok kıskançlık duran ve yapılan işleri baltalamak isteyen bir kişinin varlığına ve bu kişinin kısa süre içinde çok büyük bir komploya önayak olacağına ancak yine de bu kişinin başı sıkıştığı bir anda kendisine yardımcı olunacağına alamettir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Uzun zaman önce istenen bir şeyin söz verilen adağın bir aileye yardım şeklinde yerine getirileceğine, hasret çekilen bir kişiye kavuşulacağına, ortaya konulan bir işte hiç beklenmedik sonuçlar alınacağına, bu iş sayesinde zenginliğe adım atılacağına, sorunların çözüleceğine ve kötülük yapan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına yorulur. Dudaktan öpen birini görmek, zor zamanların geride bırakmaya, güzel günler yaşamaya, uzun süreden beri gizli bir aşk duyulan kişiye açılmaya, aydınlığa ve ferahlığa çıkmaya, uzak bir ülkedeki bir akrabadan çok sevinçli bir haber almaya, yeni bir işte terfi etmeye ve kendi işinin başına geçmeye delalettir. Eşi dudaktan öpmek, kurulan hayallere bir bir ulaşılacağına, aile bireyleri ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapılacağına, ardından bir evlat sahibi olunacağına ve yapılan çalışmanın çok ses getireceğine yorumlanır.

Rüyada Öpmek Sarılmak

Zor zamanların geride bırakılacağı, yeni ve büyük bir işe girileceği, uykusuz ve yorgun gecelerin son bulacağı, yapılan yatırımların karşılığının alınacağı, kardeşler arasındaki kırgınlığın ve dargınlığın son bulacağı, maddi açıdan çok verimli bir döneme girileceği ve hayallerin sevilen bir kişinin destek olması sayesinde gerçekleşeceği anlamına gelir. Anneyi öpmek ve sarılmak, sıkıntıya düşülen bir işte kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, bu destek sayesinde iş hayatında kademe atlanacağına, yeni bir projenin ortaya konulacağına, zarar getirebilecek bir işten uzaklaşılacağına, anne ve babanın hayır dualarının alınacağına ve rahat bir hayata merhaba denileceğine işarettir. Babayı öpmek ve sarılmak, çok zormuş gibi görünen bir işin üstesinden kolaylıkla gelineceğine, sorun çıkartan bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve vatana ve millete hayırlı çalışmalar imza atılacağına alamettir.
Rüyada Öpmek İstemek

Aile bireylerden birinin başının sıkışması üzerine zor bir durumun yaşanacağına, bu durumdan kurtulmak için maddi ve manevi olarak çok çaba sarfedileceğine ve elde bulunan mal ve mülkün satışa çıkarılacağına ancak daha sonra durumun yavaş yavaş düzelmesi ile işlerin yoluna gireceğine ve ailenin tekrar huzura kavuşacağına yorumlanır. Öpmek isteyen bir kadın görmek, uzun bir süreden beri bir türlü çözüme kavuşturulamayan bir işin yakın bir zaman içinde aile büyüklerinden birinin vereceği destek ve edeceği yardım sayesinde çözüleceğine, bu sayede büyük bir kazanca ulaşılacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalettir. Bir çocuğu öpmek istemek, yakın bir arkadaşın önayak olacağı bir işte çok sayıda proje gerçekleştirileceğine, bu projelerin büyük kazanç getireceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, mal ve mülkte artış yaşanacağına ve yapılacak olan sanatsal bir çalışmanın çok büyük başarı getireceğine yorulur.

Rüyada Arkadaş Öpmek

Yeni bir aşka yelken açmaya, sorunları ve sıkıntıları geride bırakmaya, iş dünyasında rakipleri yenilgiye uğratmaya, çok istenen bir şeye kısa süre içinde yapılacak bir atak sayesinde sahip olmaya, iş konusunda yeni bir kapı açmaya, bir problemin çözüme kavuşturmaya ve kardeşlerden birine iş konusunda destek olmaya yorumlanır. Arkadaşı yanaktan öpmek, zahmet çekmeden çok büyük bir işte başarı kazanılacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, yüklü miktarda bir mirasa sahip olunacağına, zor zamanların geride kalacağına ve yaşanan bir sağlık sorununun tedavi edileceğine işarettir. Arkadaşı alnından öpmek, zor geçen bir dönemin ardından kazançlı bir işe girileceğine, bu iş sayesinde çok yakın bir zaman içinde ev sahibi olunacağına, toplum tarafından örnek gösterilen ve her yaptığı çok konuşulan biri olunacağına ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulur.

Rüyada Eşini Öpmek

Uzun sürebilecek zorlu bir durumu kısa zamanda ve kimseden destek almadan çözüme kavuşturmaya, kırılan bir kalbi onarmaya, sorunlu bir kişi ile kurulmuş bir ortaklığı sonlandırmaya, zarardan kurtulmaya, başarılı bir kariyere sahip olmaya, iş hayatındaki prestiji arttırmaya ve destek isteyen bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olmaya alamettir. Eşinin saçını öpmek, beklenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunun çözüleceğine, işlerde yaşanan bir sıkıntının hızlı bir şekilde çözüleceğine, yaşlı bir kişiye yardım edileceğine ve yakın bir dosta iş bulma konusunda destek olunacağına işarettir. Eşinin elini öpmek, yakın bir zaman içinde bir evlat sahibi olunacağına, çok büyük kazanç getirecek ve iş hayatında birçok kapıyı açacak bir projenin en iyi şekilde ortaya konulacağına zahmetli bir durumun sonlandırılacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve sevinç gözyaşları döküleceğine delalettir.

Rüyada Alnından Öpmek

İş konusunda çekilen sıkıntının eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde son bulacağı, maddi açıdan çok zor geçen bir dönemin sona ereceği, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceği, kötü kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağı, yeni bir haneye sahip olunacağı ve uzun zamandan beri ertelenen tatile çıkılacağı anlamına gelir. Eşi alnından öpmek, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, evlat sahibi olunacağına, kötü alışkanlıkların bırakılacağına, bazı zor durumlarda destek olan bir akrabaya yardım elinin uzatılacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına ve kişinin sorunlu bir işten alnının akıyla çıkacağına yorumlanır. Kardeşi alnından öpmek, anne baba hayır dualarının alınacağına, işlerin bir düzene gireceğine, sağlıklı bir kişi olunacağına, yeni bir işe girileceğine, bu işte çok doğru adımlar atılması sayesinde maddi sorunların ortadan kalkacağına ve mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada Ölüyü Öpmek

Hayır getirmeyeceği söylenen bir işe girileceğine, söylentilere rağmen büyük bir kazanca sahip olunacağına, başka iş kollarına girileceğine, birçok şubeli bir işin başına geçileceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçek olacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine ve yaşanan herhangi bir sağlık sorununun yakın bir zaman içinde tedavi edileceğine işarettir. Ölüyle öpüşmek, sahip olunan zenginliğin bir kısmının ortaya konularak bir işe girileceği, bu işten kişinin alnını akıyla çıkacağı, aile bireylerini çok sevindireceği, etrafındaki başka insanlara yardımcı olacağı ve ruhsal olarak da çok iyi olacağı anlamına gelir. Ölüyü öpen birini görmek, yakın akrabalardan birinin kısa süre önce yapmak için adım attığı bir işte büyük bir oyuna getirileceğine, maddi açıdan büyük bir zarara uğrayacağına, uğradığı bu zarardan kurtulması için destek verileceğine ve gerçekleştirilecek bir projede kendisine de yer verileceğine yorulur.

Rüyada Zorla Öpmek

Girilen bir işte büyük kazanç sağlayacak bir hamle yapılacağına, bu hamle sayesinde hem çalışanların hem rakiplerin çok şaşırtılacağına, işlerin açılacağına, sorunların çok kolay bir şekilde çözüleceğine, yardım edilen kişilerden bol bol hayır duası alınacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine ve gülümsetecek çok güzel haberler alınacağına işarettir. Zorla birini öpmek, hayali kurulan herşeyin bir anda gerçekleştirileceğine, ancak daha sonra bir sorunla karşı karşıya kalınacağın, sorunun çözülmesinin ardından işlerin açılacağına, borçların ödeneceğine ve edilen zararların telafi edileceğine yorumlanır.