Rüyada Paket Görmek

Rüyada Paket Görmek, gizli yaratıcı enerji , beceri ve/veya duyguları temsil eder. Rüyada Paket Alırsanız, bu size ait bazı duyguları kabul etmeye başladığınızı ya da yeni kaynaklar edindiğinizi gösterir. Rüyada Paket Vermek veya Göndermek ise duygularınızla başa çıkmak yerine onları başkalarına yansıttığınız anlamına gelir.


Paket
Rüyada Paket Görmek

Rüyada paket görmek ele geçirmeye , hükmetmeye ve itaat etmeye yorumlanır.

Rüyada herhangi birinden paket aldığını , posta ile kendisine paket geldiğini gören kişi , bulunduğu bir ortamda baskı kurmadan yönetimi ele alır.

Rüyada görülen paket ne kadar parlak , süslü ve düzgün ise , hükmedeceğiniz topluluk size o denli çok saygı duyacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen paket ne kadar büyük ise , insanlar üzerinde kuracağınız üstünlük ve hakimiyet o kadar kadar uzun sürer.

Rüyada görülen ezik , yırtık ve pis paket görmek , bulunduğunuz mevkiiyi korumanızın zorlaşacağına ve sizi alt etmek isteyen insanların ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada beyaz paket görmek evliliktir.

Rüyada boş paket görmek kandırılmaya delalettir.Boş paket çok düzgün ve temiz ise aile içerisinden biri tarafından kandırılmaya , boş paket pis ve ezik halde ise aldığınız bir ürünün kusurlu çıkacağına delalettir.

Rüyada paket taşımak , bulunduğunuz ortamda üstünlük sağlamak için çaba göstermeye delalettir.Paketi kolay taşıdığını gören kişi aklıyla , paket taşırken zorlandığını gören kişi gücü ile üstünlüğü ele geçirir.

Rüyada paket göndermek , uzak bir yerden gelecek ve sizi şaşırtacak bir hediyeye delalettir.

Rüyada birşey paketlediğini görmek helal yolla ve çalışarak servet edinmeye delalettir.Düzgün şekilde paket yaptığını gören kişinin serveti kalıcı olur ve hiçbir zaman maddi darlığa düşmez.Paketlemeyi gelişigüzel yaptığını gören kişi iş hayatında sürekli riskler alır ve bazı dönemlerde kazançlı bazı dönemlerde zararlı çıkar.

Rüyada paket açtığını görmek sürpriz bir teklif alacağınıza , paketi açamamak , açarken pakete zarar vermek veya paketi açarken sabırsızlanmak ,aile büyüklerinden birinden alacağınız çok değerli bir antika yada mücevhere delalettir.