Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüyayı gören kişinin, uzun yıllardan beri birlikte olduğu, her zaman çok sevdiği ve bundan sonra da çok seveceği ve uğrunda birçok zorluğa katlandığı sevgilisi ile çok sevinçli ve hayırlı bir karar vereceklerine ve en kısa zaman içerisinde gerekli işlemleri tamamlayıp hiç vakit kaybetmeden dünyaevine gireceklerine ve çok mutlu olup bu mutluluğu uzun yıllar boyunca yaşayacaklarına delalet eder.Rüyada sevgiliyle kavga etmek büyük problemler yaşanacağına, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, huzurun ve sükûnetin geleceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek gördüyseniz:

Size baskı kuran veya zorlayan kişilere dikkat edin ya da aynı hatayı başkalarına yapmadığınızdan emin olun.

Rüyada sevgiliyle kavga edip barışmak zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine yorulur.

Rüyada iki sevgilinin kavga ettiğini görmek İslami olarak günahlarının artacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisinin kavga ettiğini görmek konforunun artacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine, Allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyle telefonda kavga etmek güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına delalet eder.

Rüyada sevgiliyi kavga ederken görmek eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek ayrılmak yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, hedeflere ulaşamayacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilisiyle kavga etmek sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, bazı sırların açığa çıkacağına rivayet eder.


Rüyada Sevgiliyle Kavga Edip Ayrılmak

Epey bir zamandan beri birlikte olduğu sevgilisi ile dünyaevine giren rüya sahibinin, bir ömür boyu çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliyle Telefonla Etmek

Sevgilisi ile çok mutlu olan rüya sahibinin bu sevgisini alacağı bir hediye ya da yapacağı bir sürpriz ile sevgilisine tekrar göstereceğine, bu şekilde aşklarını yineleyeceklerine, çok daha mutlu ve sevinçli olacaklarına ve bu sayede uzun bir zaman boyunca birbirlerine âşık olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Sevgilinin Başkası ile Kavga Etmesi

Rüyayı gören kişinin, sevgilisinin, aralarındaki aşkı arttırmak için küçük sürprizler hazırlayacağına, bu şekilde rüya sahibini şaşırtacağına, çok mutlu edeceğine ve onun da böyle küçük ve tatlı sürprizler yapmasını sağlayacak adımlar atacağına ve aşklarına yeni bir boyut kazandıracağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

İki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, yeni bir aşka ve bu kişiden çok büyük sevgi görüp mutlu olacağına işaret eder. Diğer taraftan, çok büyük ve sağlam dostluklar kurulacağına ve bu dostlukların bir ömür boyu süreceğine rivayet eder.


Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek bazen ilişkileri kopma noktasına getiren bazen de sağlamlaştıran sevgiliyle kavga etmek ilişkinin olmazsa olmazlarıdır. Düşünün dünyada ortalama 7 milyar insan yaşıyor. Ve her biri birbirinden farklı karakterler. Siz bu 7 milyar içinde hadi kıstım, Türkiye'de yaşayan 70 milyon insanın içinde sadece bir kişiyi seçiyorsunuz.
Anlaşamamak ya da kavga etmek gayet normaldir.

Tabiki kavga eylemini savunmuyoruz ama minumum boyutta yaşanmasını tavsiye ediyoruz. İçine atıp sinsice zehirlenmeyi tercih etmek yerine sorunları dile dökmektir, paylaşımdır bir nevi. Ölçülü olmak kaydıyla iyiydir iyi.

Şüphesiz ki, sevgililer birbirini sevdiği için kavga ederler ve eğer kavga etmek, kavga etmenin getirisi yoksa; kendi doğasına aykırıdır.
Zira kavga etmek, bir sonraki kavgaları engellemek için vardır.

KAVGADA ERKEĞİN ROLÜ

Erkeğin haklı olduğu kesin olsada gene en sonunda suçlu duruma düştüğü, suçlu düşen erkeğin bir anda 'Lan o da haklı galiba' bile diyebildiği, eğer sağlam bir ilişkiyse fazla sorun olmayan, tabii boyutunun aşmaması koşuluyla küçük kavgaların sevgiyi bile pekiştireceği olaydır. Belli bir süre sonra kavga aklına gelince "Ben niye özür diledim lan" der kendi kendine. Genellikle kavga yı erkek başlatıyorsa başlıca nedeni kıyafet olabilir. Alışveriş konusu da ikiliyi ayıran özelliklerdir. Kadının fazla ilgi istemesi bile kavga nedenlerindendir.
Kadının onu eleştirmesi erkeklik egosunu yitirdiği anlamına gelir ve hemen "Ben böyleyim beni böyle kabul et" kavgasına dönüştürebilir.

KAVGADA KADININ ROLÜ

Kavgada her zaman haklıdır.
Haksızlığını allem eder kullem eder bir şekilde haklı çıkmayı başarır. Haksızsa bile kavgadan galip çıktıktan sonra mutlaka kendine özür diletmeyi bilir.
Dakika da 300 kelimeyi yan yana getirerek hipnoz yeteneği sağlar.
Bazı tezatları vardır. Mesela ilgi isterler. Adamdan sabah uyanır uyanmaz telefonla konuşmasını ister.
Adam bu görevi yerine getirmiyorsa kavga nedenidir.
Getiriyorsa belli bir süre sonra "Sabahın köründe beni uyandırıyorsun" diye sizinle kavga edebilir. Sonuç olarak kavgayı tasvip etmiyoruz. Ama bir şekilde kavga edeceksiniz. Unutmayın kavgadan haklı çıkar ama sözüm erkeklere işiniz çok zor.

* * *
MİNİ FIKRA
Psikolog karşısındaki sinir hastası bir genci teste tabi tutmaktadır. Kağıt üstüne bir dikdörtgen çizip:
- Bu size neyi hatırlatıyor? diye sorar.
Hasta: - İçinde kadın bulunan bir yatağı, diye cevap verir. Arkasından psikolog kağıda büyükçe bir kare çizer. Hasta, bu kez: - İçi kadın dolu bir oda, der. Derken, çok büyük bir dikdörtgen çizdiğinde, hasta bu sefer de: - Bu da içi kadın dolu bir ev, deyince, psikolog dayanamaz:
- Tamam beyefendi, der.
Siz bir kadın budalasısınız. Ama psikolog daha lafını bitirmeden, hasta bağırır: - Neee, ben mi? Aslında sen kadın budalasısın be!
Sabahtan beri bana terbiyesiz resimler çiziyorsun...