Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada Siyah kedi görmek, adının övgü ve güzel bir sözle anılmasına delalet eder. Rüyada Siyah kedi gören kimse, güzel bir kadından ayrı düşer. Rüyada Siyah kedi görmenin İslami anlamı, bütün isteyip de ulaşamadığı arzularını ifade eder. Rüyayı gören kişi eğer itikat sahibi biri ise, hayırlı istekleri sabır ile gerçek olur.

Rüyada Siyah kedi görmek, bir rivayete göre zengin ve güzel huylu bir kadınla dostluk kurmaya delalet eder. Bir rivayete göre, akrabasıyla bir dava için yan yana gelmeye yorumlanır. Rüyada Siyah kedi gören kimse, Soyları bir olan, ya da evlilik yoluyla aralarında bağ oluşmuş kimseler ile görüşmek için yolculuğa gider. Rüyada Siyah kedi görmenin dini ve diyanet tabiri, gam ve kedere, çıkacağı yolculuğun iptal olmasına delalet eder.

Rüyada Siyah Kedi Görmek ne demektir?

Rüyada Siyah kedi görmek, hainliğe, bazen da hasta olan bir kadının ölümüne işaret eder. Rüyada Siyah kedi görmenin İslami anlamı, kediyi bir başkasının evinde görmüşse, o evden bir kadınla evlenir ve ondan eline mal geçerek faydalanır.

Rüyanızın Hayırlı ve Hayırsız Anlamı

Rüyada Siyah kedi gören kimse için olumsuz tabirler.

Rüyada Siyah kedi kafası görmek bir kadını terk etmek,
Siyah kedi beslemek sinsi düşmanın zaferi,
Siyah kedi görmek kadın hastalığına,
Siyah kedi öldürmek güvenini yitirmek,
Siyah kedi pisliği görmek, iflas ve maddi kayıp demektir,
Siyah Yavru kedi görmek çocuk hastalanmasına delalet eder.
Rüyada Siyah kedi görmenin hayırlı yorumları.

Siyah kedi kuyruğu görmek fitneden emin olmaya,
Siyah kedi tüyü görmek borçlu için feraha,
Siyah kedi tırnağı bekar için yakında evlilik,
Siyah kedi patisi görmek bir kadınla yolculuğa,
Siyah kedi öldürmek düşmanın helak olmasına işaret eder.
Kedi rüyasının çok ayrıntılı tabirlerini Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.


Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Siyah kedi yavrusu görmek, elde edilecek mal ve menfaat anlamına gelir. Rüyada Siyah kedi yavrusu gören kimse, arkadaş olduğu kişilerden hayır görmesine delalet eder. Bir rivayete göre, Siyah yavru kedi görmek, kendinden yaşça ufak birine yardımcı olmak demektir.

Rüyada Siyah yavru kedi görmek, yapılan işlerde bereket görmeye veya üzüntüden sonra feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Kedi Saldırması

Rüyada Siyah kedi saldırması, rüyayı gören için şöyle söylenmiştir. Haysiyetli, şerefli ve önemli kimselerin değerinin azalmasına delalet eder. Rüyada Siyah kedi saldırması gören kimse, bir kadın tarafından düşmanlık görür. Rüyada Siyah kedi saldırması İslami ve dini anlamına göre, aile ve akrabasının darmadağın olmalarına işarettir.

Rüyada Siyah Kedi Öldürmek

Rüyada Siyah kedi öldürmek, sorunlardan kurtulmaya ve düşmandan emin olmaya işaret eder. Rüyada Siyah kedi öldürdüğünü görmek, bir kadınla evlenir ve ondan eline çok mal geçer ve hayırla faydalanır.

Rüyada Siyah kedi öldürmenin İslami anlamı, yakında zamanda evlenip çocuğu olur, eşinden maddi ve manevi istifadesi çok olur.

Rüyada Siyah Kedi Kovalamak

Rüyada Siyah kedi kovalamak, bir çarşının harap olmasına, orada alışveriş eden kimsenin kalmayacağına delalet eder. Rüyada Siyah kedi kovaladığını görmek, ayağına kadar gelen işi geri çevirmeye işarettir. Rüyada Siyah kedi kovalayan kimse, aldığı bir teklifi önce kabul eder sonra vazgeçerek pişman olur.

Rüyada Siyah Kediden Korkmak

Rüyada Siyah kediden korkmak, din düşmanlarının zayıf olacağına ve İslam'ın kuvvetine işarettir. Rüyada Siyah kediden korktuğunu görmek, akla hayale gelmeyecek bir sürpriz ile yorumlanır. Rüyada Siyah kediden korkan kimse, umduğu gibi bir yolculuğa çıkar.

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Siyah beyaz kedi görmek, tiksindirici bir iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere delalet eder. Rüyada Siyah beyaz kedi gören kimse, karamsar, ahmak ve zayıf bir kişi ile iş yapmaya karar verir. Rüyada Siyah beyaz kedi görmenin İslami anlamı, dikkat etmek, emin olmak ve pişmanlık duymak ile yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Sevmek

Rüyada Siyah kedi sevmek, sinsi bir kadına gönül vermek, bekar biri için kara sevdaya tutulmaya işarettir. Rüyada Siyah kedi sevdiğini görmek, hoşlanılmayan tiksindirici bir iş yapmaya yorumlanır. Rüyada Siyah kedi seven kimse, maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşayacağı bir döneme girer.

Rüyada Siyah Kedi Kuyruğu Görmek

Rüyada Siyah kedi kuyruğu görmek, gam ve keder dahası çıkacağı yolculuğu iptal etmesine delalet eder. Rüyada Siyah kedi kuyruğu görmenin İslami anlamı, her ne surette olur ise, olsun düşmanlık görmeye yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Beslemek

Rüyada Siyah kedi beslemek, Yeni ve büyük işler yaparak çok kazanıp hayırlı işler ile meşgul olmaya işarettir. Rüyada Siyah kedi beslemek İslami anlamı, gireceği bir kriz döneminden feraha çıkacak yardımlara işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Ezmek

Rüyada Siyah kedi ezmek, alim ve iyi huylu bir kadının kalbi ile tefsir edilir. Rüyada Siyah kediyi ezmek, maddi sıkıntı ve musibet habercisidir. Rüyada Siyah kedi ezdiğini görmek, idare edemeyeceği bir sorumluluğu üstlenmeye delalet eder.