Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek, hem olumlu hemde olumsuz olarak iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada tabanca görmek, kudret, güç, hükümdarlık,hırs ve asalet anlamına gelmektedir. Rüyada tabanca görmek, rüya sahibinin haksız yere suçlanacağına ve tatsız haber alacağına işaret eder. Rüyada tabanca görmek, kişinin çevresi tarafından saygınlık göreceğine ve etrafının kalabalık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinin geniş ve güçlü olacağına tabiri caizse arkası sağlam olacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin suçsuz yere ceza alacağına, işlemediği bir suçtan ötürü yargılanacağına, iftiraya uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin haksızlığa uğraması kendisini derinden etkileyecek ve üzüntü yaşayacaktır. Diğer bir yandan kişinin elini attığı her işte muvaffak olacağına, layıkıyla yerine getireceğine işaret eder. Kişinin işlerinde yükselerek makam mevki sahibi olacağına ve bu sayede güç, iktidar sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada tabanca temizlemek, rüya sahibinin yaşamındaki yeniliklere ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin hayatında mutlu olacağı ve yüzünün güleceği yeni gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Bu yenilik meslek hayatında olabileceği gibi özel hayatında da olabilir. Yeniliklerin müjdecisidir adeta. Kişinin karşısına çıkan hayırlı bir kısmete, mutlu bir evliliğe yada çocuk sevincine delalet eder.

Rüyada tabanca kullanmak, bu rüya tabanca görmekle aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağına ve masum olduğu halde yapmadığı bir şeyin cezasını çekeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin çevresi yada aile içindeki düşmanları tarafından iftiraya uğrayacağına ve zor günler geçireceğine  yorulur.

Rüyada tabanca satın almak, rüya sahibinin çevresi yada arkadaşları tarafından kötü sözler duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin arkasından konuşarak dedikodusunu yapacak ve olumsuz yönde gıybet edeceklerdir. Bu rüya aynı zamanda iyi görünümlü sinsi bir düşmanın varlığına da işaret eder.


Rüyada tabancayla vurulmak, insanlar için kötüye yorulsa da aslında güzel olaylara ve sevinçlere işaret eder. Rüya sahibinin kalp kapısını çalacak güzel bir aşka delalet eder. Rüya sahibinin hayatına girecek kişiye sırılsıklam aşık olacağına ve bunu evlilik ile taçlandıracağına yorumlanır.

Rüyada başkasının elinde tabanca görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılara son verecek olan müjdeli habere delalet eder. Aynı zamanda kişinin şüphe duyacağı ve irdeleyeceği bir haber alacağına yorulur. Rüya sahibinin kalabalık ile bir araya gelerek bir konu hakkında dedikodu yapacağına işaret eder.

Rüyada tabanca saklamak, üzeri örtülmeye çalışılan ve duyulması istenilmeyen bir olaya işarettir. Rüya sahibinin çok sevdiği bir insanı korumak için işlenen suçu üstüne alacağına delalet eder.

Rüyada tabanca sesi duymak, kişinin korkup, irkileceğine yorulur. Rüya sahibinin biranda hiç ummadığı bir gerçekle yüzleşeceğine delalet eder.

Rüyada tabanca mermisi görmek, rüya sahibinin ip uçlarını yada izleri takip ederek bir sonuca varacağına yorulur. Kişinin bir olayın sonuçlanmasında katkıda bulunacağına ve işe yarayacak delilleri ortaya çıkaracağına işaret eder.

Rüyada tabanca taşıdığını görmek, rüya sahibinin kendini sağlama alacağına yorulur. Kişinin iş hayatında sık eleyip ince dokuyan biri olacağına ve kar getirmeyecek işlere yatırım yapmayacağına tabir eder.

Rüyada tabancayla ateş etmek, rüya sahibinin geri alınmayacak bir söz söyleyeceğine yada dönüşü olmayacak bir yola gireceğine delalet eder. Kişinin fevri davranarak yanlış kararlar alacağına yorumlanır.

Rüyada tabanca doğrulttuğunu görmek, kişinin yaptığı yanlışlara rağmen defalarca affettiği bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin iyi niyetini suistimal ederek aynı hatalara tekrar düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu sefer yapılan hataları asla affetmeyeceğini işaret eder.

Rüyada tabanca ile yaralanmak, rüya sahibinin iş hayatında yada özel hayatında yaşayacağı pürüzlere delalet eder. Yaşanacak aksiliklerden ötürü kişinin başarı grafiği gerilere düşecek ve hayatında bir kaos dönemi başalyacaktır.

Rüyada oyuncak tabanca görmek, kişinin amacına ulaşamayarak yarı yoldan döneceğine alamet eder. Aynı zamanda kişinin her işte bir hayır vardır misali hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada belinde tabanca görmek, rüya sahibinin beklenmedik biranda alakası olmayan bir olay karşısında savunma yapacağına yorulur. Kişinin bulunduğu ortamda kendini ve haklarını korumaya çalışacağı anlamına gelir.

Rüyada kuru sıkı tabanca görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde başını belaya sokacak işler ile uğraşacağına delalet eder. Kişinin güvenerek sırtını yasladığı arkadaşı tarafından darbe yiyerek hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada altın tabanca görmek, güç ve bilginin zenginliği olarak yorumlanmaktadır. Kişinin zekası ve bilgisi sayesinde çok para kazanacağına, kültürlü bir çevre edineceğine, prestij sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada kırık tabanca görmek, gözden düşmeye, itibar kaybetmeye ve mağlubiyet yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin giriştiği işlerde zarar edeceğine ve parasal kayıplar yaşayacağına yorumlanır.