Rüyada Toplu Mezar Görmek

Rüyada Toplu Mezar Görmek

Rüyada toplu mezar görmek, gören kişinin hem bu dünyada hemde hemde öldükten sonra ahirette mutlu olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hasta olan akrabalarından ya da yakın arkadaşlarından birisinin sağlığına kavuştuğunun haberini alacağına dalalet eder. Rüyada toplu mezar görmek gören kişinin yakınında olan kişiler ve tanıdığı kişiler dara düştüğü zaman yardımlarına koşacağına ve gören kişinin devamlı bir şekilde iyilik düşündüğüne işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çok sevineceği bir müjdeli haber alacağına dalalet eder.

Rüyada toplu mezar görmek, gören kişi evli ise hayırlı evlatlarının olacağına ve bu evlatlarını çok seveceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatından fazla para kazanamamaktadır ancak biraz daha sıkı bir çalışma yapar ise çok para kazanacağına ve bu paralar ile hayırlı işler yapacağı na işaret eder. Rüya sahibi bu yaptığı hayırlı işler sayesinde etrafındaki insanlar saygı duyacağına rivayet edilir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada toplu mezar görmek, gören kişinin yaptığı günahlar yüzünden çok acı çektiğine, tövbe ederek dinini büsbütün yaşayacağına, korkularından kurtulacağına, yalancı ve düzenbaz kişilerden uzak duracağına ve yaşamında bundan sonra hayırlı işler yapacağı şeklinde yorumlamaktadırlar.Rüyada toplu mezar görmek gören kişi bekar birisiyse hayırlı ve dinine sadık bir eş bulacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada toplu mezar görmek, gören kişinin dünya hayatında yaptı yanlış işlerden pişman olacağına ve ağlayacağına,  artık dünya hayatını bırakacağına ve ahiret hayatına çalışacağı şeklinde yorumlamaktadırlar.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada toplu mezar görmek, gören kişinin sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılacağına, rüyayı gören kişi evli ise eşinden aralarının kötü olacağına ve sonunda boşanacaklarına, rüyayı gören kişi boşandığı eşi ile düşman olacağına ve işlerinin kötüye gittiği şeklinde yorumlamaktadırlar. Rüyada toplu mezar görmek gören kişinin hayırsız işlerle ilgileneceğine ve hayatında olumsuz işler peşini bırakmayacağına işaret eder.  Şunu unutmamak gerekir ki rüyayı gören kişi nasıl yorumlar ise öyle çıkarmış. Siz siz olun hangi rüyayı görürseniz görün her zaman hayra yorun