Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada kazası, rüya sahibinin can sıkıcı, moral bozucu, olumsuz kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada uçak düştüğünü görmek, rüya sahibinin işlerinin aksayacağına ve aksilikler yaşayacağına yorulur. Rüyada uçak düşmümesi görmek, hayatında tersliklerin baş göstereceğine, sıkıntılarının ve sorunların dahada artarak can sıkıcı hal almasına işaret eder. Rüyada uçak düştüğünü görmek, Rüya sahibinin yaşantısı her geçen gün dahada karmaşık bir hal alacak ve içinden çıkılmaz bir durum haline geleceğine delalet eder.

Görülen bu rüya, rüya sahibi için yaşanacak kısmetsizliklerimizle ve şansızlıkların habercisidir adeta. Rüya sahibinin hem iş hayatında, hemde aile hayatı içinde mutsuzluklar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada bindiğin uçağın düştüğünü görmek sahibinin elinde olmayan koşullar içinde bir takım sıkıntılı günler geçireceğine ve yaşayacağı olaylar karşısında zayıf düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aynı zamanda uzak bir yerden canını sıkacak olumsuz bir haber alacağına yorumlanır.


Rüyada uçak kazası haberi almak rüya sahibinin eline geçecek toplu paraya, alacağı müjdeli haberlere, borçlarının kapanmasına, talihinin ve şansının açık olacağına delalet eder. Rüya sahibinin işi gereği uzun bir seyahate çıkacağına ve bu yolculuktan müjdeli haberler ile döneceğine işaret eder. İş hayatında yapmış olduğu çalışmaları ile başarı elde edecek ve bu sayede makam, mevki sahibi olacaktır.

Rüyada uçak kazasından kurtulduğunu görmek rüya sahibinin güzel haberler duyacağına, sevinç göz yaşları dökeceğine, şans, kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin geçmişte yaşadığı olumsuz olayları geride bırakarak adeta kendini yenileyerek , yeniden doğmuş gibi hayata tertemiz bir sayfa açacağına yorumlanır.

Rüyada uçak kazası geçirmek atılacak hayırlı adımlara, mutluluk yolunda yapılacak güzel bir izdivaça, murada ermeye delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin maneviyata yöneleceğine, inançlarını yoğun yaşayacağı bir  döneme geçiş yapacağına alamet eder.

Rüyada uçak kazası izlemek rüya sahibinin kazandığı helal rızkını ailesi ve sevdikleri ile harcayacağına işaret eder. Kişinin iş hayatındaki azimli çalışmalarına, başarılarına, kurduğu yeni ortaklıklara delalet eder.

Rüyada uçak kazası atlatmak rüya sahibinin eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve mala, mülke, zenginliğe kavuşacağına delalet eder. Kişinin parasal konularda rahatlayacağına, borçlarını kapatacağına, uzun bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Rüyada uçak kazasından kurtulduğunu görmek iş hayatındaki başarısını aile içinde de sürdürecek ve hayırlı bir kısmet ile dünya evine girerek mutluluğunu iki katına çıkartacaktır. Kişinin şansının, kısmetinin açık olacağına ve bereketinin, huzurunun, mutluluğunun hiç eksilmeyeceğini işaret eder.

Rüyada uçak kazasında ölmek küçük yaştan itibaren alın teri dökmenin, emek vermenin ne olduğunu çok iyi bilerek kul hakkına girmeyeceğine delalet eder. Hanesinin huzurla, bereketle, mutlulukla dolup taşacağına, uzun ömürlü, sağlıklı bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada uçak kazasından birini kurtarmak rüya sahibinin uzun yıllar hayalini kurduğu, umut ettiği, gerçekleşmesini çok istediği projesinin geçte olsa hayata geçeceğine işaret eder. Yapılan bu çalışma toplum için hayırlı olup, insanların hayatını kolaylaştıracak ve rüya sahibinin başarısını artıracaktır.

Rüyada uçak kazasında sağ kurtulmak daha sakin ve rahat bir işe gireceğine, burdan elde ettiği kazancını mal, mülk yatırımlarında değerlendireceğine delalet eder. Kişinin yapmış olduğu yatırımlar sayesinde gelecek yıllarında çok rahat bir hayat süreceğine ve yeni kar getirecek girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada uçak kazasında birinin öldüğünü görmek çok büyük işler yapılacağına, büyük kazançlar elde edilerek yeni yatırımlar arayışında olunacağına işaret eder. Kişinin başarılarla dolu geçmişine ve zenginlik içinde geçen hayatına delalet eder.

Rüyada uçak kazasında yaralanmak yanında dikili bir duvar, sağlam bir omuz, güven duyduğu bir eş anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin her daim arkasında duran, ona güven veren, koruyup kollayan annesinin varlığına da işaret eder.


Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek, rüya sahibinin melanetli olaylar yaşayacağına ve kötü haberler alacağına işaret eder. Kişinin hüsrana uğrayacağına ve mutsuz olacağına yorulur. Rüya sahibinin özel hayatında ve iş hayatında bir takım tatsız, can sıkıcı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada uçak kazası görmek rüya sahibinin bu sebepten üzüntülü, sıkıntılı, huzursuz olacağı zor günler geçireceğine işaret eder.


Rüyada uçağın düştüğünü görmek, bu rüya başlı başına uğursuzluk sayılmaktadır. Rüya sahibinin az maaşlı bir işte çalışarak kıt kanaat geçinmeye çalışacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin ay sonunu zor getireceğine, yoksulluğa düşeceğine ve günden güne dahada kötüye gideceğine yorulur.

Rüyada uçak düşmesi, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve kazanç kapılarının yüzüne kapandığına işaret eder. Gelir kapılarının kapanıp, sürekli karşısına bir duvar gibi dikilen aksiliklerin ve zorlukların dahada artmasına işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu bu kötü şartları rakipleri değerlendirecek ve kendisine karşı bir koz olarak kullanacaktır.

Rüyada uçak düştüğünü duymak, kazalara ve belalara bulaşmaya, geçim derdine düşmeye, hayırsız kişilerle yan yana gelmeye işaret eder. Kişinin kötü ve olumsuz olaylar yaşayacağına, huzurunu kaçıracak işlere bulaşacağına yorulur. Rüya sahibinin sağlık durumunun kötüye giderek ciddi rahatsızlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uçak kazası görmek, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. İşlerinin ve özel hayatının sarpa saracağına, yaptığı plan ve projelerinden fayda görmeyeceğine, aksiliklerin üst üste yaşanacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin çevresinde kötülük yapmak isteyen ve zarar vermeye çalışan kişilerin varlığına işaret eder