Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, rüya sahibinin çok kötü ve zor günler yaşayacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüyada uyuşturucu kullanmak, şer olarak kabul edilir. Rüyada uyuşturucu kullanmak, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine ve acılı, çileli günler yaşayacağına alamet eder. Rüyada uyuşturucu kullanmak, kişinin yaşayacağı kötü olaylar karşısında kendini ifade edemeyerek suçlu durumuna düşeceğine yorulur. Rüya sahibinin yaşayacağı olaylar karşısında içine ve evine kapanacağına, içten içten kahrolacak, manevi çöküntü yaşayacağına alamet eder. Kişinin bunca üzüntüden kendini sorumlu görerek acı içinde yaşayacağına ve kendini yiyip bitireceğine yorumlanır.

Rüya sahibinin yaşayacağı ruhsal sorunlardan ötürü sağlık sorunları yaşayarak uzun süre tedavi göreceği anlamına gelir. Kişinin işinde de haksızlığa uğrayacağına ve kendini savunmayarak suçlu gibi yargılanacağına işaret eder. Rüya sahibinin aciz, korkak, güçsüz ve içine kapanık biri olduğuna işaret eder.

Rüyada uyuşturucu görmek , dedikoduya , kötü söze , iftiraya ve sahte dostlara , zevk düşkünlüğüne delalettir.

Rüyada uyuşturucu hap görmek , yaptığınız bir işi , yaşadığınız bir ilişkiyi kıskandığı için sürekli olarak hakkınızda yalan yanlış konuşmalar yapan kötü niyetli bir insana delalettir.

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek , kendi çıkarlarınızı ve kazançlarınızı tehlikeye atmamak için , bir kişi hakkında yalan ve kötü söz söyleyeceğinize delalettir.


Rüyada uyuşturucu satmak , doğru olmadığını bildiğiniz halde başka birisi hakkında söylenen kötü bir söze sessiz kalacağınıza , uyuşturucu satın almak , zevk ve keyif aldığınız kötü bir alışkanlığınızı aşırı derecede çoğaltacağınıza delalettir.

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek , dedikodunuzu yapan kişiler olduğuna , satıcı erkek ise dedikoduları kimsenin dikkate almayacağına , uyuşturucu satan kişi kadın ise dedikoduların gündelik hayatınızda olumsuz etkileri olacağına delalettir.

Rüyada uyuşturucu kullanan , uyuşturucu bağımlısı bir kimseyi görmek , sahte bir dosta , dikkat edilmesi gereken bir yardımcıya delalettir.

Rüyada uyuşturucu iğne görmek , sivri dilli bir yöneticiye , bir eğitmene yada eleştirmene delalettir.

Rüyada uyuşturucu yakalatmak , hakkınızda söylenen iftira ve dedikodulara inanan insanlar olacağına ve bu yüzden sizinle aralarına mesafe koyacaklarına delalettir.

Rüyada uyuşturucu yakalatmak , hakkınızda söylenen iftira ve dedikodulara inanan insanlar olacağına ve bu yüzden sizinle aralarına mesafe koyacaklarına delalettir.

Rüyada uyuşturucu kullanan , uyuşturucu bağımlısı bir kimseyi görmek , sahte bir dosta , dikkat edilmesi gereken bir yardımcıya delalettir.

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek, rüya sahibinin yakasının bir türlü şansızlıklardan ve kötülüklerden kurtulmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok güvendiği kişiler tarafından ihanete uğrayacağına ve o insanların gazabına mahrum kalacağına delalet eder. O kişilerin hain planlarına ve kötü emellerine maruz kalacak adeta kurban olarak seçilecektir. Rüya sahibi yaşadıklarının etkisinden uzun süre kurtulamayacak, şokunu atlatamayacaktır.

Rüyada uyuşturucu almak, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkartarak bir daha yapmamak üzere tövbe edeceğine işaret eder. Rüya sahibi aynı hatalara tekrar düşmemek için hayatında yeni kararlar alacağına delalet eder. Rüya sahibi tamamen iyi niyetinin kurbanı olacak ve insanlara hemen güvenmemeyi öğrenecektir. Çevresindeki kötü niyetli insanların kötü planlarına maruz kalacak ve sıkıntılı günler yaşayacaktır.

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, rüya sahibinin çevresinde art niyetli ve kötü düşünceli insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bu kişilerden çok büyük kötülükler görecek ve uzun süre etkisi altında kalacaktır. Rüya sahibi yaşadıkları karşısında ruhsal çöküntü yaşayacak ve sağlığı bozulacaktır. Kişinin yaşadıklarından ötürü kendini işe veremeyerek hayatının altüst olacağına delalet eder.

Rüyada uyuşturucu hap görmek, rüya sahibinin art arta şanssızlıklar yaşayacağına ve başına uğursuzluklar geleceğine alamet eder. Yaşanacak kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, bu durumun uzun süre devam edeceğine delalet eder.

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılarını baltalayan ve yükselmesini engelleyen insanların varlığına işaret eder. Çevredeki kem gözlü, art niyetli, yüzsüz, arsız ve yalancı kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada uyuşturucu içmek, bu rüya rüya tabircileri tarafından genellikle kötü, şer ve hayırsız iş şeklinde yorumlanmaktadır. Hatta rüya sahibinin çok zor günler geçireceği söylenir. Rüya sahibi gözyaşı dolu, üzüntü, keder ve çileli günler geçireceği söylenir. Hatta rüya sahibi kendisini iyi ifade edemediği için üzüntüden kahrolacaktır. Kişi psikolojik olarak bu kötü bir halde olup kendisini eve kapatacak ve manevi yönden büyük çöküntüler yaşayacak anlamına gelmektedir. Hatta rüya sahibinin başına gelecek bu kötü ve üzüntülü olaylardan dolayı kendisini yiyip bitirecektir.

Rüyada uyuşturucu içmek, görüyor ise rüya sahibinin peşini şanssızlıklar ve talihsizlikler in hiç bırakmayacağına işaret eder. Bahsi yorumculara göre ise Rüya sahibi çok güvendiğin insanların gazaplarına, yalanlarına, art niyetlerine ve hain planlarına kurban olacağı şeklinde yorumlanır. Hatta rüya sahibi bu kötü günlerin etkisinden uzun süre psikolojik olarak kurtulamayacaktır.

Rüyada uyuşturucu hap içtiğini görmek, rüya sahibinin birçok şanssızlık ile karşı karşıya kalacağını, başından uğursuzluk eksik olmayacağını ve çok kötü günlerin geleceğine delalet eder.

Hatta bu kötü günlerin uzun süre boyunca devam edeceği söylenir.
Rüyada uyuşturucu içmek rüya sahibinin özellikle çevresinde bulunan insanların kendisi hakkında çok kötü düşüncelerinin ve art niyetli planlarının olduğuna delalet edilir. Hatta o insanların yakın bir süre içerisinde kötü planlarını gerçekleştireceği söylenir. Bu kötü planrın sahibi rüya sahibinin çok yakın arkadaşları veya akrabaları olduğu için rüya sahibi uzun bir süre ruhsal çöküntü yaşayacaktır. Hatta ruhsal çöküntünün boyutu çok büyük olduğu için kişi üzüntüden hasta dahi olacaktır. Bu durum halk arasında melaneti uğramak anlamına gelir.

Rüyada uyuşturucu içmek, rüyayı gören kişinin çok kötü günler getireceğine işarettir. Fakat rüya sahibi bu kötü günlerden kendisine çok büyük dersler çıkaracaktır. Aynı hatalara ve yanlışlara bir daha düşmemek için rüya sahibi tövbe eder ve hayatında daha dikkatli olmaya başlar. Bütün bu yaşayacağım kötü yönlerini sebebi rüya sahibinin iyi niyetidir. Bu yüzden rüya sahibi artık insanlara hemen kolay güvenmemeyi ve herkese karşı iyi niyet beslememeyi öğrenecektir.