Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin dünya malından elini çekerek, manevi güzelliklerin geçte olsa farkına varacağına işaret eder. Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin iç dünyasının zenginleşeceğine, manevi yanının kuvvetlenerek, duygularının yoğunlaşacağına delalet eder. Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin uzun süredir sakin giden özel yaşantısının hareketleneceğine ve yeniden heyecanlanacağını işaret eder. Rüyada vurulduğunu görmek, kişinin gönül ilişkilerinde mutlu olacağı bir beraberlik yapacağına ve bu ilişkiyi uzun yıllar sürdüreceğine yorulur. Bu rüya daha çok rüya sahibinin iş hayatından çok özel hayatındaki gelişmelere, iniş çıkışlara, mutluluklara, sevinçlere, hayırlı kısmete delalet eder.


Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin dünya zenginliklerine karşı gözünün tok olacağına ve kişinin manevi zenginliklere yöneleceğine delalet eder. Rüya sahibinin manevi dünyada kendini geliştireceğine, dini bilgilere yönelip araştırmalar yapacağına yorulur. Rüya sahibinin ilim, irfan sahibi kişiler ile muhatap olacağına ve sohbet veren topluluklar içine karışacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddiyattan çok özel hayatı üzerine yorulan bu rüyada kişinin gönül muhabbetine düşeceğine delalet eder. Kendi gibi dünya malında gözü olmayan, maneviyata daha çok önem veren hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada vurulduğunu sanmak, rüya sahibinin birlikte olabileceği kriterde bir kişi ile tanışacağını  ve ilk görüşte muhteşem bir uyum yakalayacağına delalet eder.  Rüya sahibinin hayaller ötesi güzel günler göreceğine ve bu mutluluğu nikah ile taçlandıracağına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında vurulduktan sonra kan görüyor ise, bu rüyanın bozulacağına, gerçek olmayacağına yorulur.


Rüyada vurulduğunu hissetmek, kişinin yoğun giden iş temposundan ötürü gönül ilişkilerine vakit ayıramadığı bir dönemde karşısına yok diyemeyeceği bir kişinin çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişiye karşı yoğun duygular besleyeceğine ve ayaklarını yerden kesecek bir sevdaya düşeceğine yorumlanır. Hayatının en güzel günlerini yaşayacağına ve duyduğu mutluluğu herkes ile paylaşacağına işarettir.

Rüyada vurulduğunu görmek ve ölmemek, rüya sahibinin parasal konuda gücünün artacağına ve maddi açıdan oldukça rahat edeceğine yorulur. Rüya sahibinin yolunda giden şansının sayesinde kazanç sağlayacak işlere yöneleceğine, kısmetinin açık olması ile güzel paralar kazanacağına işaret eder. Rüya sahibinin parasal durumunun oldukça iyi olacağına yorulur.

Rüyada kamçıyla vurulduğunu görmek, rüya sahibinin psikolojik olarak sevmediği bir kişiye ciddi zararlar verip, bundan büyük zevk duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin takıntılı olduğu, sevmediği kişilere karşı duyacağı nefrete, öfkeye delalet eder.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, kişinin yapacağı hatalar yüzünden toplumun gözündeki itibarını, saygınlığını kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok büyük bir suç işleyeceğine ve yapmış olduğu günahların bedelini çok ağır şekilde ödeyeceğine yorulur. Toplumun büyük tepkisine maruz kalacak ve ait olduğu çevreden dışlanacaktır.

Rüyada vurulmak görmek, rüya sahibinin hiç hoşuna gitmeyecek, can sıkıcı olaylar yaşayacağına ve bundan duyacağı rahatsızlığa işaret eder. Rüyada vurulmak görmek, rüya sahibinin iş hayatında yada özel hayatında hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Rüyada vurulmak görmek, rüya sahibinin yaşadıkları olaylar karşısında duyacağı mutsuzluğa, üzüntüye hatta dökeceği göz yaşına delalet eder. Rüyada vurulmak görmek, rüya sahibinin yıpranacağı ve uzun süre yaşadığı bunalım içinden çıkamayacağına, sağlık sorunları yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı bir haber karşısında duyacağı üzüntüye, acıya, şoka işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hane içinde çok sevdiği birinin ölüm haberi ile yıkılacağına alamet eder.

Rüyada vurulmak görmek, rüya sahibinin canını sıkacak olaylar yaşayacağına ve hak etmediği sözlere, davranışlara maruz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin güvendiği ve çok sevdiği kişilerce hüsrana uğratılacak, maruz kaldığı iftiralardan ötürü haksız yere cezalandırılacağına delalet eder. Rüya sahibinin art arda yaşayacağı bazı üzücü olayların kendisini çok yıpratacağına ve sabrının sınanacağına işaret eder. Kişinin maddi zarara uğraması ile beraber borçlarının dahada çoğalacağına ve elindeki her şeyini kaybedeceğine yorumlanır. Yaşadıkları zor günler karşısında rüya sahibinin hem bedenen hemde psikolojik olarak çok yıpranacağına işaret eder.

Rüyada silahla vurulmak, rüya sahibinin etkisinden kurtulamayacağı ve çok üzüleceği kötü bir haber alacağına işaret eder. Kişinin bu haber ile hayatının altüst olacağına, herkesten uzaklaşarak kendi yalnızlığında boğulacağına yorulur. Duyulan bu kötü haber kişinin çok sevdiği bir yakının ölüm haberi olmaktadır. Rüya sahibi uzun süre çevresinden ve iş hayatından kendini geri çekecektir.

Rüyada tabancayla vurulmak, bu rüya daha çok kişinin gönül ilişkisine yönelik yorumlanır. Bu rüya gören kişinin karşı cinsinden duyduğu aşka karşılık bulacağına yada tam aksine sevgisine karşılık verilmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi ya gerçek aşkı bulacak yada bulduğunu sanacaktır.

Rüyada vurulmak ve ölmek, rüya sahibinin kötü düşüncelerin aksine sağlıklı ve uzun bir ömür yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi kendisini ölmüş olarak görmekle aslında ömrünü uzatmış olmaktadır. Rüya sahibinin yaşayıp göreceği uzun  ve mutlu bir hayatın olacağına delalet eder.

Rüyada vurulmak ve ölmemek, rüya sahibinin çok zengin olacağına ve dünya zenginliklerinden fazlasıyla yararlanıp, bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi için zenginlik anlamına gelen şan, şöhret, para, ihtişam, saygı, güç ve daha bir çoğuna sahip olacağına yorulur.

Rüyada sırtından vurulmak, kişinin istemeyerek de olsa adının karışacağı bir iftiraya, haksızlığa maruz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin hak etmediği halde çok ağır sözler, hakaretler işiteceğine ve bundan ötürü çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada tüfekle vurulmak, rüya sahibinin çevresinde onun başarılarını çekemeyen haset, kıskanç kişilerin olduğuna ve bu kişilerden büyük zarar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yapmış olduğu hatalarından pişmanlık duyacağına, günahlarını affettirmeye çalışacağına, tövbe edeceğine yorulur.

Rüyada kafadan vurulmak, rüya sahibinin geçmişte yaşanan bazı olayları tekrardan hatırlayıp, gün yüzüne çıkaracağına yorulur. Tabiri caizse geçmişiyle ikinci kez yüzleşeceğine ve o dönemdeki hatalarını geçte olsa telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada kalbinden vurulmak, kişinin aşk ve gönül ilişkileri üzerine yorumlanır. Rüya sahibinin aşk acısı çekeceğine ve sevgisine karşılık alamayacağına delalet eder. Bazende kişinin sevgisine karşılık çok büyük bir aşk ile sevileceğine, mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada karnından vurulmak, rüya sahibinin nefsine hakim olamayacağına ve günah işlemeye meyilli olacağına yorulur. Rüya sahibinin başkasına ait mala, mülke göz koyacağına, haksız kazanç elde edeceğine, yetim hakkı yeyip, beddua alacağına delalet eder.

Rüyada bacağından vurulmak, kişinin yakın zaman içinde çıkacağı bir seyahati erteleyeceğine veya imkanlar el vermediği için iptal edeceğine işaret eder. Bazende kişinin sürekli aynı mekanda olmaktan dolayı sıkılacağına ve bundan ötürü mekan değişikliği içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada kolundan vurulmak, kişinin sahip olduğu yetenekleri görememesine veya görmezden gelişine yorulur. Kişinin yetenekli olmasına rağmen sırf tembel olduğu için kendini gösterememesine, ayağına gelen fırsatları geri tepeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşı tarafından vurulmak, kişinin rüyanın aksine gerçek hayatta çok sağlam dostluklar edineceğine işaret eder. Kişinin yol gösteren, yardımını esirgemeyen hayırlı arkadaşlarının olacağına yorulur.

Rüyada akrabası tarafından vurulmak, rüya sahibinin hak etmediği sözlere ve iftiralara maruz kalacağına, bundan duyacağı kedere işaret eder.Rüya sahibinin zarar gördüğü kişilerden uzaklaşarak, selamı keseceğine yorumlanır.

Rüyada camide vurulmak, kişinin Allah’ın huzurunda hidayete ereceğine ve iyiliklerinin bedelini Allah katında fazlası ile alacağına delalet eder. Rüya sahibi yanlış yollara saptı ise ve günah işliyorsa pişmanlık duyacağına, af dileyip, tövbe edeceğine alamet eder.

Rüyada öldükten sonra vurulmak, rüya sahibinin dini anlamda çok güçlü olacağına ve ahirete yönelip fani dünyanın derdinden, tasasından, boş heveslerinden uzak duracağına delalet eder. Ahlaklı ve namuslu oluşunuzun toplum içinde saygınlık göreceğine , itibar, sevgi kazanacağına yorumlanır.

Rüyada aşı vurulmak, kişinin içinden gelerek hayırlı ilim ve irfan öğreneceğine yorulur. Kişinin kendine makam ve mevki sağlayacak bilgilere sahip olacağına, kendini bu konuda geliştireceğine delalet eder.