Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yavru kedi görmek, kardeş ve ortağının kendine sadık olmasına delalet eder. Rüyada Yavru kedi gören kimse, refah bir döneme girer. Rüyada Yavru kedi görmenin İslami anlamı, umumi iyiliğe, geleceğinin ferah ve saadetli bir şekil alacağına delalet eder.

Rüyada Yavru kedi görmek, yufka yüreklilik ve şefkate dahası iyi huylu evlat ve hayırlı torunlara delalet eder. Rüyada Yavru kedi görmenin İslami anlamı, iyi hal ve mevki ile yorumlanır. Rüyada Yavru kedi gören kimse, rahatına düşkün olacağı bir döneme girer. Rüyada birçok yavru kedi görmek, kendinden yaşça küçük olan kişilerden göreceği hizmet veya yardım ile yorumlanır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek ne demektir?

Rüyada Yavru kedi görmek, bir rivayete göre şöyle tasvir olunur. İnsanlardan borç alıp ödemeyi düşünmemeye delalet eder. Kedi yavrusu doğdukları anda bakıma muhtaç bir canlıdır. Yeni doğmuş yavru kediler iyi olacak bir şeylerin başlangıcını simgeler. Bu sebeple rüyada görülen yavru kediler kişinin iç ve dış dünyasının güzel olup olmadığına bir delildir. Kedilerin hali ve görünüşü nasıl ise rüyanızın hayırlı veya hayırsız olması bu durumda ona göre değişir.

Rüyanın Hayırlı veya Olumsuz Anlamı

Rüyada Yavru kedi görmekle alakalı olumsuz tabirler.

Rüyada yavru kediler görmek altı şeye işarettir.
Yavru kedi beslemek düşmanlığı büyüyen evlada,
Siyah yavru kedi dost ile kavgaya,
Yavru kedi öldürmek eleştirilmeye veya vefat haberine,
Yavru kedi pisliği, maddi kayıp ve basiretsizlik,
Kara kedi yavrusu korkmak ve korkutulmak,
Sarı Yavru kedi görmek çocuğunun şiddetli hastalanmasına işarettir.
Rüyada Yavru kedi görenin hayırlı tabirleri.

Beyaz Yavru kedi şifa bulmak korkudan emin olmak,
Kahverengi yavru kedi zayıf ve yufka yürekli düşman,
Yavru kedi miyavlaması güzel sesli evlat,
Yavru kedi patisi çok Seyehat etmeye,
Yavru kedi ufak çaplı düşmanların pişmanlık duymasına delalet eder.
Şimdiye kadar görülmüş tüm kedi rüyalarını Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.


Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada Yavru kedi sevmek, Tabirci rüyanın şekil ve tarzına göre, görenin hal ve mevki güzelleşmesinden bahsetmiştir. Rüyada Kedi seven kimse, ummadığı yerden destek görür.

Rüyada Yavru kedi okşamak, çevresinde sevilmeye ve isminin iyi yerlerde anılmasına işarettir. Rüyada Yavru kedi sevmekle iyi bir iş başarmak aynıdır. Bu rüya çok faydalı olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada Yavru kedi beslemek, ev halkına iyilik etmesine ve ev kurmak için destek vermeye işaret eder. Rüyada Yavru kedi beslediğini görmek, akraba veya hemşirelerine iş imkanı sunmasına delalet eder. Rüyada Yavru kedi doyurmak ve yemek yedirmek, çok iş kurmak ve istihdam artmasına delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Öldürmek

Rüyada Yavru kedi öldürmek, kendi isteğiyle kötü yola sapmaya işarettir. Rüyada Yavru kedi gören kimse, çevresine hareket eden dini bozuk bir adamla yakınlık kurar.

Rüyada Yavru kedi öldürdüğünü görmek, tövbe bozmak ve günaha girmek ile yorumlanır. Rüyada Yavru kedi öldürmenin İslami anlamı, ailesini ihmal edip onlara zarar vermesine delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Emzirmek

Rüyada Yavru kedi emzirmek, çok sevap kazanır, Bir başka rüya yorumcusuna göre bir işte muvaffak olur. Rüyada Yavru kedi emzirmek, evlat ve torun ile müjdeye işaret eder.

Rüyada Eve Yavru Kedi Girmesi

Rüyada Eve yavru kedi girmesi, çocuğu olmayan kişiler için evlat müjdesine delalet eder. Rüyada Evde yavru kedi görmek, sevinç, kutlama ve kalabalığa verilecek bir davetin habercisidir.

Rüyada Yavru Kediler Görmek

Rüyada Yavru kediler görmek, maddi ve manevi açıdan insanlara faydalı olmaya delalet eder. Rüyada Yavru kediler gören kimse, kendisine sadık olanlara hainlik, kalleşlik eder.

Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada Kedi yavruları görmek, kedilerin çok olması fakirliğe düşmeye ve ihtiyaca delalet eder. Rüyada Kedi yavruları görmek, iki türlü tefsir edilir, inanç ve itikat bunlar ile sınanmak ile yorumlanır.

Rüyada Yeni Doğmuş Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yeni doğmuş yavru kedi görmek, kardeşine ve ortağına dargın olmaya yorumlanır. Rüyada Yeni doğmuş yavru kedi gören kimse, sürpriz bir haber alır ve seyahate çıkar.

Rüyada Sarı Yavru Kedi Görmek

Rüyada Sarı yavru kedi görmek, çocuğunun veya aile içinden yaşça ufak birinin hastalanmasına delalet eder. Rüyada Yavru sarı kedi gören kimse, hasta ise şifa bulur denilmiştir.

Rüyada Siyah Yavru Kedi Görmek

Rüyada Siyah yavru kedi görmek, yaramaz ve haylaz çocuklara delalet eder. Rüyada Siyah yavru kedi gören kimse, kendi kötü huyunu gizleyen bir kimse ile dost olur dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Gri Yavru Kedi Görmek,

Rüyada Gri yavru kedi görmek, emniyet ve korunmaya işaret eder. Rüyada Gri yavru kedi gören kimse, korku, zarar ve şüphe duymaktan emin olur.

Rüyada Kara Yavru Kedi Görmek

Rüyada Kara yavru kedi görmek, çalışan işçilere, hizmetçi veya yardımcılar ile yorumlanır. Rüyada Kara kedi yavrusu gören kimse, hizmetçi veya iş arkadaşından ayrılır.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Rüyada Beyaz yavru kedi görmek, iyi huylu eş ve güzel ahlaklı evlat ile yorumlanır. Rüyada Beyaz yavru kedi gören kimse, bekar ise yakın zamanda evlenmeye karar verir.

Rüyada Bir Sürü Yavru Kedi Görmek

Rüyada Bir sürü yavru kedi görmek, iyilik yapmayı seven değerli bir kimseden rızka kavuşur. Rüyada Bir sürü yavru kedi gören kimse, bir rivayete göre arzu ettiği şeye yakında sahip olacaktır.

Rüyada Yavru Kedi Ağlaması

Rüyada Yavru kedi ağlaması görmek, sıkıntıya düşmek ve maddi kayıp ile yorumlanır. Rüyada Yavru kedi ağlaması gören kimse, mahzun olur haksızlığa uğrar.

Rüyada Birçok Yavru Kedi Görmek

Rüyada Birçok yavru kedi görmek, sıkıntı ve zorlukla iş yapıp geçim parasını bulmaya yorumlanır. Rüyada Birçok yavru kedi gören kimse, hizmet etmeye başlar ve ihtiyaçlarını gidermeye yönelir.

Rüyada Yavru Kedi ve Annesini Görmek

Rüyada Yavru kedi ve annesini görmek, güzel ve ahlakı iyi huylu, helal lokma yemiş bir kadın ile evliliğe delalet eder. Rüyada Yavru kedi ve annesini gören kimse, mutlu olacağı bir haber alır.

Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada Yavru kedi ölüsü görmek, kötü haber ve tanıdığı bir kimsede göreceği kötü bir alışkanlığa delalet eder. Rüyada Yavru kedi ölüsü gören kimse, hizmetçi veya yardımcıları var ise onlarla bağı kopar.

Rüyada Yavru Kedi Miyavlaması

Rüyada Yavru kedi miyavlaması görmek, iyi ve kötü her halde yanında olacak eş ile yorumlanır. Rüyada Yavru kedi miyavlaması gören kimse, güzel ahlaklı bir kadınla dost olur.

Rüyada Yavru Kediden Korkmak

Rüyada Yavru kediden korkmak, faydasız ve lüzumsuz işlere yönelmeye delalet eder. Rüyada Yavru kediden korkan kimse, akraba çocuklarına istemeden kötü davranıyor olabilir.

Rüyada Yavru Kedi Sesi Duymak

Rüyada Yavru kedi sesi duymak, Musibet, keder ve üzüntüden kurtulup genişlik ve bolluğa kavuşur. Rüyada Yavru kedi sesi duyan kimse, yolculuk eder, akrabası ile bir konu için bir araya gelir.

Rüyada Yavru Kedi Yalaması Görmek

Rüyada Kedi yalaması görmek, kendinden yaşça ufak birinin sizden medet ummasına delalet eder. Rüyada Yavru kedinin el yalaması, borç para isteyen birine delalet eder. Rüyada Yavru kedinin yaladığını görmek, birine sinirlenmek veya telaşlanmak ile yorumlanır.