Rüyada Yürürken Uçmak

Rüyada Yürürken Uçmak

Rüyada Yürürken Uçmak:  Rüya sahibine hayırlar getirecek, ferahlık ve sevinç yaşatacak güzel bir rüyadır. Rüyasında yürürken uçtuğunu gören kişi, ani bir haberle seyahate çıkacağı, yada  işi yoksa iyi bir iş sahibi olacağına, bir işte  çalışıyorsa işinde daha iyi mevkilere geleceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin erkek veya kadın olması, yorumu farklılaştırır. Eğer ki bir erkek rüyada yürürken uçarsa, sevdiğine kavuşur, onunla mutlu bir yuva kurar, hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olur. Bu rüyayı kadınlar görürse, bekarsa kısa sürede, hayırlı bir kısmeti çıkar, evliyse çok hayırlı bir evlat sahibi olacağına, dünyaya getireceği çocuğundan çok memnun olacağı, mutlu ve mesut olacağı ile tabir olunur.

Rüyada yürürken uçmak, rüya sahibine çok önemli manevi mesajlar vermektedir. Dini yönden tabirler yapan alimlerde, Kur-an' da da belirtildiği üzere, rüyalar mümin kullara bir uyarıcı, yol gösterici olarak gösterilir.İslam alimleri, hiç bir şeyin boşu boşuna yaratılmadığı gerçeğinin altını çizerek, üstünde durarak rüyaların gizli mesajlar ve uyarılar bildirmek için yaratılmış olduğunu belirtir. Bir çoğumuz bu gerçekleri yaşamış ve doğru olduğu kanaatine varmışızdır. Bu rüyayı gören kişilerin,  hayatının sonraki dönemlerinde dikkatli olmalarını söyler. Bu nedenle, rüyada yürürken uçmak, mesajlar dolu bir rüyadır. Kişinin içindeki dert, keder ve sıkıntıyı dışa vurma olduğu ve bu sorunlara derman aramak için türlü çarelere başvurduğu şeklinde de yorumlanır.

Yakın zamanda, önüne çıkacak güzel bir fırsat sayesinde, maddi ve manevi  açıdan harika bir yaşam süreceğine vesile olacaktır. Her türlü kaza ve beladan korunacağına, karşısına kendine hayır getirecek insanlar çıkacağına delalettir. Bu hayırlı insanlar sayesinde yıllardır arzuladığı, sahip olmak istediği şeylere nail olacağı ile tabir olunur.