Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı ve faydalı kimselerin varlığına rivayet edilir. Zor günlerde akıl verecek, destek olup, teselli edecek, hem maddi hem de manevi desteğini esirgemeyecek, bilgili, tecrübeli, sağduyu sahibi, akıllı ve mantıklı kişilerin varlığına işaret eder ve onlar sayesinde yaşanacak güzel günlerin habercisi olarak kabul edilir.

Başarı ve zafer elde etmeye, kem gözlerden korunmaya, kötü düşünceler ve niyetler içinde olan kimselerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi inancı ve güveni sayesinde büyük yol kat edecek ve kendisine zarar vermek isteyecek kişileri yolun çok gerisinde bırakarak, kendisine ulaşmalarını engelleyecek demektir.


Rüyayı gören kişinin insanlarla olan iletişiminin azlığına rivayet edilir. Rüya sahibi içine kapanık, sosyallikten uzak, kendi dünyası dışına çıkmayan, yeniliklere, değişikliklere kapalı, çevresi dar kimse olarak tasvir edilir ve bu yaşam tarzını kendisinin tercih ettiği yorumu yapılır.

Uğur, şans ve başarı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisini hüsrana uğratan engellerin ortadan kalkacağına, kişinin istediği makama yükseleceği, hedeflerine ulaşacağı ve her türlü amaçlarını gerçekleştirmek için fırsatlar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin çevresinin her geçen gün kalabalıklaşacağına ve genişleyeceğine, bu kimselerin de kendisine güç, kudret ve destek olacağına, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına ve mutlu olması için yardım edeceğine delalet eder.

Ümit kesilmiş ve artık hayır gelmeyeceği konusunda kanaat getirilmiş bir takım işlerin rüyayı gören kişiye fayda sağlayacak ve yüzünün gülmesine vesile olacak şekilde aşama göstereceği ve bununla kalmayarak çok hızlı bir şekilde sonuçlanarak rüya sahibinin lehine noktalanacağı anlamına gelir.


Rüyada zombi gören kişinin gerçek hayatta yaşadıkları olumsuzlukların aksine olumlu ve faydalı işler yapacağına yorulur. Rüya sahibinin çevresinde bulunan yararı dokunacak, iyi kalpli insanların varlığına işaret eder.

Zorluk yaşadığında rüyayı gören kişinin yanında yardım edecek çok insan olacağına, destek alabileceği iyi kalpli insanların varlığına, hem maddi açıdan hem de manevi açıdan yardımcı insanların olduğuna, tecrübeli ve bilgi sahibi insanların bulunduğuna işaret eder.

Ve rüya sahibinin çevresinde bulunan bu insanlar vesilesiyle de olumsuzlukları kısa sürede atlatacağına ve güzel günler yaşayacağına inanılır. Genel olarak güzel günlerin habercisi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hortlak Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatında olumsuz sonuçlandığı düşünülen işlerin yoluna gireceğine ve fayda sağlayarak ilerleyeceğine yorulur.

Olumlu bir şekilde ilerleyen işler hızlı bir şekilde sonuca ulaşır ve rüya sahibi için mutlu haberler yakındır.

Rüyada Zombi Olmak

Rüya sahibinin insanlarla ilişkilerinin zayıf olduğuna yorulur.Bu rüyayı gören kişinin asosyal ve içine kapanık bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyayı gören kişi yeniliklere açık olmayan, çevresinde az insan bulunan, sessiz bir insan olarak yorumlanır.

Ve bu yaşam tarzından memnun olan, kendini kalabalığa kapatan bir kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Zombi Öldürmek

Rüyayı gören kişinin yeni başarılar elde edeceğine, kötülüklerden korunmasına, çevresinde kötülük düşünen ve sahtekar insanlardan arınacağına delalet eder.

Gerçek hayattaki inancı ve güveni ile başarılar elde edeceğine, sağlam adımlar atacağına yorulur.

Kendi yoluna bakarak kendine engel olacak olay ve kişileri atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zombi Saldırısına Uğramak

Gören kişi için umut, şans ve başarı olarak düşünülür. Rüya sahibinin hayatında kendini üzen, olumsuz etkileyen engelleri atlatacağına, kişinin kariyer anlamında da istediği seviyeye ulaşacağına işaret eder.

İstekleri ve hedefleri doğrultusunda önüne fırsatlar çıkacağına inanılır.