Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olan biri için eski sevgilisinin karşısına çıkmasından tedirgin olduğuna yorumlanır. Şu anki ilişkinize zarar vermesinden ve bazı şeyleri dile getirmesinden korkuyor olabilirsiniz. Ya da sizin yeni bir ilişkide olmanızı duymasını da istemiyorsunuz. Eski sevgiliniz yüzünden bir takım endişeleriniz olabilir ve şu anki ilişkinizin bu yüzden zarar görmesini istemiyorsunuz. Eğer ilişkiniz yoksa, özlem olarak yorumlanır. Eski sevgilinizin ne yaptığını merak ederek, onu takip ediyor olabilirsiniz. Ancak ona özlem duymak yerine artık kendi hayatınıza devam etmelisiniz. Hala bir umut olabilir ve onu unutamamış olabilirsiniz. Belki arada bir aklınıza geliyor olabilir.

Rüyada eski sevgili görmek, onu hala düşünüyor olduğunuza ve ondan gelecek bir habere yorumlanır. Her ne kadar uzun sürerdi görmüyor olsanız da bir vesile ile karşınıza çıkabilir. Bu da sizi şaşırtabilir ve yeniden görüşme ihtimali de ortaya çıkabilir. Belki size yaptıklarından, sizi üzdüğünden dolayı pişman olabilir. Ya da tam tersi öfkesine yenik düşerek sizi kıskanabilir ve başkalarına hakkınızda bir şeyler anlatarak canınızı sıkabilir. Onun yeniden bir şekilde hayatınıza girmeye çalışması sizi sevindirebilir de, ayrıca üzebilir.

Sevgili rüyayı gören kişinin, geçmişte yaptığı hatalardan, insanlara karşı istemeden de olsa yaptığı haksızlıklardan ve insanları kırmasından ötürü çok pişman olduğuna ve bu yüzden kendi içinde bir iç çatışma yaşayıp çok üzüldüğüne delalet edilir. Ayrıca yaşanan pişmanlığın boş olduğuna ve herhangi bir kazanç sağlamayacağına tabir edilir.

Bu rüya sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek tek bir şekilde tabir edilmez, bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir. Bununla birlikte evli olan bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada sevgiliden aşk mektup almak kişinin en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi ve büyük bir saadet yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak da sevince, ferahlığa ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek mutlu ve güzel günlere işaret eder. Rüya sahibi tüm isteklerine kavuşacak demektir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek rüyanın tam tersine güzel bir izdivaca işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga ettiğini gören kişi güzel bir evlilik yapacak demektir.

Rüyada sevgili görmek her zaman güzeldir ve yaşanacak güzel haberlere ve mutlu gelişmelere işaret eder. Gerek mutlu ve sevinçli haberler gerekse yaşanacak güzel günler anlamına gelir. Sevgiliyi suratsız ve sevimsiz görmek yaşanacak tatsızlıklara işaret eder.

Rüyada eski sevdiği kızı gören kişi üzerindeki ağır maddi sorumluluk nedeni ile bir süre daha sıkıntı çekecek demektir.

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak, sevindirici bir haber alacağınıza delalet eder. Çalışan kişiler için bu rüya iş ile ilgili yaşanacak olumlu gelişmeleri aynı zamanda iş hayatında kazanılacak itibar ve bol kazanç olarak da yorumlanır. Rüyada eski sevgiliden haber almak, kişinin duygusal hayatında bir türlü mutlu olamadığına, ilişkilerinde kendinden kaynaklanan sorunların başkalarının üstüne yıkmaya çalıştığına işaret eder.

Rüya sahibinin parasal sıkıntılar nedeni ile uzun süredir ödenemeyen borçları yüzünden sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Evli kişiler için rüyada eski sevgili ile buluşmak aile içinde çıkacak huzursuzluğa ve aile birliğinin bozulmasına işarettir. Bekar kişiler için rüyada eski sevgili ile buluşmak, duyacağınız bir dedikodu nedeni ile canınızın sıkılacağına, hakkınızda çıkacak başka laflara karşı dikkatli olmanız gerektiğine tabir edilir. Rüya tabirleri ve bazı rüya tabircilerine göre ise, rüyada eski sevgili ile buluşmak yaşanacak olan üzüntü ve kederin habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, birçok sıkıntı yaşadıktan ve birçok insanla uğraştıktan sonra hayırlı bir karar vereceğine, bu sayede kendisine olan güvenin artacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, ardından bu kişiye açılacağına ve birlikte çok güzel bir ilişkiye yelken açacaklarına yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile konuşmak ve tartışmak, güzel başlayan bir arkadaşlığın araya girecek maddiyat yüzünden sıkıntıya düşeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına ve eldeki zenginliğin bir kısmının bir yalancı yüzünden kaybedileceğine işarettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Gülmek

Çıkarları için dostlarına sırtını çeviren bir kişi ile muhatap olunacağına, bu kişi yüzünden büyük bir sorunun ortasına düşüleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına tabir edilir. Rüyada eski sevgili ile gülmek ve üzülmek, sorunların bir anda patlak vereceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına ve sinirli ve aksi bir kişinin emrinde çalışılacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgili Barışmak

Rüya sahibinin, moralini yerine getirecek ve birçok sorununu alıp götürecek bir işe soyunacağına, bu işten kazanacağı para sayesinde hayallerindeki eve kavuşacağına, birçok insanın “olmaz” ya da “zor yapılır” dediği bir projeyi gerçeğe dönüştüreceğine ve geçmişte yaşadığı bir kalp kırıklığını gidereceğine alamettir. Rüyada eski sevgili barışmak ve sarılmak, yapılan hataların telafi edileceği, ne olursa olsun dikkatli davranıp tekrarlanmamasının sağlanacağı, zorlu bir kişinin yelkenlerini suya indirmesi için çalışılacağı, hayırlı bir karar verileceği, bu karar doğrultusunda zahmetli bir yolun kolayca aşılıp hedefe varılacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak

Sevgi dolu bir yuva demektir. Aile bireylerinden iş dolayısıyla kısa bir süre de olsa uzak kalınacağına, bu dönem içerisinde yokluklarının çok hissedileceğine, bu yüzden dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir. Rüyada eski sevgili ile tartışmak ve kavga etmek, olmaması gereken deyim yerindeyse talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, ağır geçecek bulaşıcı bir hastalıkla uğraşmaya, uykusuz kalmaya, beslenmeyle ilgili olarak yaşanan sıkıntının daha da ilerlemesine ve bir uzmanla görüşmek zorunda kalmaya rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dövmek

Hayatınızda büyük güzellikler yaşayacağınıza ve hatta çok güzel bir ilişkiye başlamaya, geçmişi geride bırakmaya yorumlanır. Eski sevgilinizi size unutturacak biri ile karşılaşabilir ve onunla aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Çok büyük mutluluklar peşin sıra gelebilir. Rüyada eski sevgiliyi tokatlamak, yine hayatınızda her şeyin yoluna girmeye başlaması anlamına gelir. Onun size verdiği zararlar sona erecek. Artık hayatınızı daha özgür ve rahat bir şekilde yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Maddi sıkıntıların geride kalması ve finansal yönden rahata erişmek, yeni gelir kaynağı bulmak olarak yorumlanır. Belki ek gelir fırsatları elde edebilirsiniz. Ya da kazancınızda hızlı bir artış olmaya başlayabilir. İş hayatında meydana gelecek güzel değişiklikler de sizi mutlu edecektir. Rüyada eski sevgiliyi dudaktan öpmek, endişelerden kurtulmak ve hayallerin bir kısmına erişmek demektir. Azminizin sonunda başarılarınız yakın olacak. Rüyada eski sevgiliyi zorla öpmek, geçmiş anıların sizi rahatsız etmesi ve onu bir türlü unutamamak, aynı zamanda ondan haber beklemek olarak yorumlanır.


Rüyada Eski Sevgiliyi Uyurken Görmek

Geçmişe duyulan özlemi simgeler. Onu hala özlüyor olmanız sizi mutsuz edebilir. Belki ondan gelecek bir haberden sonra da çok şaşırabilirsiniz. Onun bir ilişkiye başladığını öğrenebilirsiniz. Eski sevgilinizden alacağınız haberler sizi pek de mutlu etmeyecek. Tam tersi kabullenmekte güçlük çekeceksiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Görmek

Hayal kırıklığı yaşadığınız bir konuda yaşanacak gelişmeler ile ümitleriniz yeniden yeşerecek. Belki yeni bir başlangıç yaparak aradığınız mutluluğu yakalayabilirsiniz. Geçmişte doğru kararlar aldığınızı anlayacaksınız. Hayatınıza girecek kişi de sizi mutlu edebilir ve onunla tanıştığınız için kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, kötü günlerin sona ermesi ve hayatınıza yeni insanlar girmesi demektir. Yenilikler sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Mutlu Görmek

Eski sevgilinizin sizi rahatsız etmesi endişesinden kurtulacaksınız ve herkes kendi yoluna devam edebilecek. Aranızdaki sorunları rafa kaldırarak ikiniz de kendi hayatınıza bakacak ve büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Odan ayrıldığınız için pişman olmayacaksınız.

Rüyada Eski Sevgilinin Barışmak İstemesi

Geçmişte yaptığınız hataları telafi edeceksiniz ve size karşı hatası olan kişiler de bundan dolayı af dileyebilirler. Eğer küs olduğunuz birileri varsa, onlarla aranız düzelebilir. İnsan ilişkilerinde daha iyimser olabilir ve kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü kolayca kazanabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkacak büyük bir fırsata yorumlanır. Artık geçmişi unutarak hayatınızdaki güzelliklere odaklanabilir ve daha pozitif bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Belki bir süredir ümidi kestiğiniz bir yerden haber gelebilir. İş başvurusu yapanlar da geri dönüş alabilirler.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek

İki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin, sevgilisi varsa aralarında yaşanmış olan bir tatsızlığın ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, evlilik yolunda yeni bir adım atacaklarına ve daha önce bitirilmiş bir çalışma sayesinde kazanç elde edeceklerine yorulur. Eğer sevgilisi yoksa yeni bir aşka yelken açıp mutluluğu yakınındaki bir kişi ile yakalayacağına alamettir. Rüyada eski sevgili tarafından sebepsiz terk edilmek, verilen emeklerin boşa gideceği bir sorunla baş etmek için yardım istenen bir kişiden destek alınamayacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan bağların koparılacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili İle Sohbet Etmek

Yeni bir başlangıç yapmaya, daha önce gidilmiş ya da denenmiş yollardan geçmeyip kendi yolunu açmaya, farklı işlere ve büyük başarılara imza atmaya, verilen şansları iyi bir şekilde değerlendirmeye, zorluklarla geçen ve çok zarar ettirecek bir durumdan kurtulmaya ve bu konuda yardımcı olan bir kişiye teşekkür etmeye işarettir. Rüyada eski sevgili ile sohbet edip çay içmek, huzur dolu bir ortama girileceğine, bu ortamda karşılaşılacak bir kişi ile bazı konularda sohbet edileceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Sohbet Etmek

Yeni tanışacağınız biri hayatınızda özle bir yere sahip olacak. Belki kısa sürede aranızdaki uyum ile birbirinize duygularınızı açabilirsiniz. Hiç aklınızda yokken biri sizden hoşlandığını ve sizinle ilgilendiğini dile getirebilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

Aileniz ya da dostlarınız size bir konuda maddi ya da manevi destek olabilir, derdinize ortak olabilirler. Dostlarınızla dertleşerek onlardan fikir alabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan soruların cevabını almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek   

Kişinin, kendisini sevdiği kişiler karşısında zor duruma sokacak bir olayın ortasında bulacağı, bu olayın ardından vicdanen rahatsız olacağı, bu durumu düzeltmek ve yanlış anlamalara mahal vermemek için sözü geçen bazı kişilerden mesela; mahalle abilerinden yardım isteyeceği ve ancak bu sayede içinde günden güne büyüyen vicdan azabından kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada eski sevgili ile öpüşürken yakalanmak, birçok konuda büyük sorunlar doğuracak, rakiplerin sevinmesine dostların üzülmesine sebep olacak ve aile içinde bazı tartışmaların yaşanması gibi sonuçlar doğuracak bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada Eski Sevgili İle Sevişmek

Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve uzun zamandan beri içten içe aşk beslediği bir kişiye açılacağına, bu sayede kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, günden gün artacak güveni sayesinde her zamankinden daha iyi bir maddi kaynağa ve daha büyük bir sosyal çevreye sahip olacağına işarettir. Rüyada eski sevgili ile sevişmek, ayakları yere basan ve büyük bir anlayışa sahip olan bir kişi ile tanışılacağına, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına ve çok büyük bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgili İle Evlenmek

Kişi, içinde ukde kalmış şeylerden ve kendisini rahatsız eden sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacak, işlerinde başarılı bir döneme girecek, planladığı şeyleri yoluna çıkacak bazı engellemelere rağmen gerçekleştirecek, gelen bütün fırsatları en iyi şekilde kullanacak ve huzursuzluk yaratan bir durumu ortadan kaldıracak demektir. Rüyada eski sevgili ile isteksizce evlenmek, yapılan çalışmaların büyük bir sıkıntının kapısını açacağına, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, bir sağlık sorunu yüzünden uzun süre kendisini toparlayamayacağına, istediği projeleri yapamayacağına, haksızlıklarla uğraşacağına ve dertlerinden bir türlü kurtulamayacağına alamet eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

Büyük çabalar sonucu bir türlü yapılamayan bir çalışmanın tanışılan bazı kişiler sayesinde gerçekleştirileceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, karanlıkların aydınlanacağına, zor durumların kısa zamanda ortadan kalkacağına, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına ve rahat bir nefes alınacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile arkadaş olmak ve birlikte çalışmak, sorunlu geçen bir dönemin kapanacağı, yalancı bir kişinin işlere engel olmaya çalıştığı bir işin gerçekleştirileceği ve hayırlı bir iş kapısının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgili Hakkında Haber Almak

Güzel bir haneye sahip olacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, mevki makam sahibi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, işlerin açılacağına ve rahat bir nefes alınacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgili hakkında kötü haber almak, aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılı durumlarla ve üzücü olaylarla karşı karşıya kalınacağı ve sağlığı bozulacağı şeklinde yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin, duygu dünyasında bazı sorunların ve bazı sıkıntıların olduğuna, bu sorunlar yüzünden çok zor zamanlar geçirdiğine ve kendisine destek olup yardım edecek bir kişiye ihtiyaç duyduğuna işaret edilir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, rüyayı gören kişinin, eski sevgili ile henüz sonlandıramadığı ve yeni hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olan sorunlar olduğuna ve sorunların konuşulup bir çözüme bağlanması gerektiğine yorumlanır.


Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, rüya sahibinin,  kendisini insanlara doğru şekilde anlatma ve duygu ve düşüncelerini doğru ifade etme konularında sıkıntı yaşadığına işaret edilir.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, ilişkide güven problemi yaşandığına ve bu yüzden çok büyük sıkıntı çekildiğine ve eski birlikteliklerin arandığına tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, rüya sahibinin, eski sevgilisinin mutlu olacağı bir haberle sevineceğine alamet edilir.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içerisinde kendisini kaybetmesinden ötürü çok sıkıntılı bir duruma geldiğine ve neredeyse duygusuz bir şekilde yaşadığına tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyi uğurlamak, rüyayı gören kişinin, eski sevgilisi ile olan sorunlarının artık son noktaya geldiğine ve bir daha geri dönülemez olarak birbirlerinden koptuklarına yorumlanır.

Rüyada Düğünde Eski Sevgiliyi Görmek

Rüya sahibinin uzun zaman önce bitirdiği ve ardından bir sünger çekip yeni bir hayata başladığı bir ilişkiden ötürü yıllar sonra zarar göreceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine alamettir. Rüyada sokakta eski sevgiliyi görmek, haksızlığa uğranacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, hayal kırıklığı yaşanacağına, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliyi Koşarken Görmek

Büyük bir işin ortasında yardım eden ya da destek veren kişilerin ihanetine uğranacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, ele geçen kazancın yar yarıya düşeceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına delalettir. Rüyada eski sevgiliyi koşarken görmek ve durdurmak, aksiliklerin ardı ardına geleceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine ve zarar getirebilecek olan durumların düzeltileceğine işarettir. Kişi, kendisini daha iyi hissedecek demektir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Bıçaklamak

Aile hayatında ve iş hayatında geçirilen mutlu ve huzurlu dönemi ve yaşanan güzel günleri kıskanan bir kişi yüzünden olmadık durumlara düşüleceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, sebepsiz yere çıkan bir tartışma yüzünden ele geçen fırsatların kaybedileceğine ve haklı iken haksız duruma düşüleceğine yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi bacağından bıçaklamak, durumun daha fazla kötüleşemez dendiği bir noktada işlerin çok daha kötü bir hal alacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına ve işlerin birdenbire zarar verici bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek

Kişinin, çok değer verdiği ve çok büyük anlamlar yüklediği bir konuda büyük bir sorunla muhatap olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine rivayet edilir. Rüyada eski sevgiliyi öldürmek ve kaçmak, talihsiz ve kötü olayların biteceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine alamettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hapishanede Görmek

Çeşitli düşmanlıklara sebep olacak bir işe girileceğine ve bu işte dertlerle boğuşulacağına yorulur. İş hayatında güçlü ve deneyimli bir rakip tarafından zarara uğratılmaya, girilen projelerden zararlı çıkmaya, rahatsızlıklarla boğuşmaya, zor bir duruma düşmeye, üzüntü verici bir olayla karşılaşmaya, kardeşlerle ayrı düşmeye, fırsat kaçırmaya ve sorunlarla günden güne daha fazla uğraşmaya yorulur. Rüyada eski sevgiliyi hastanede görmek, ortaklık kurulan bir işte uzun ve sıkıntılı geçecek bir dönem yaşanacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Karanlıkta Görmek

Yakın bir arkadaşın ya da bir akrabanın uzun bir süreden beri etrafında dolaşan kötü bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, borçların bir türlü ödenemeyeceğine ve eğitim hayatında büyük bir sorun yaşanacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi kuyuda görmek, girilecek bir inşaat işinde büyük bir fiyaskoyla karşı karşıya kalınacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine ve yaşanan bir olaydan ötürü pişman olunacağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Denizde Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin bir türlü açılmayacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, fırsatların kaçırılacağına ve destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine tabir edilir. Rüyada eski sevgiliyi nehirde görmek, zor bir duruma düşüleceği ve büyük bir maddi kayba uğranacağı ancak daha büyük bir sorunun eşiğinden dönüleceği ve rakipler tarafından oynanan bazı ayak oyunlarının ortaya çıkarılacağı anlamına gelir.Rüyada Eski Sevgiliyi Evlenmiş Görmek

Geçmişe duyulan özlemden ötürü bir türlü elde bulunan şeylerin kıymetinin bilinmeyeceğine, bu yüzden neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına ve bu yüzden pişmanlık duyulacağına alamet eder. Rüyada eski sevgiliyi evlenip boşanmış görmek, kişi, kendisini çok zorda hissettiği bir anda alacağı bir haberle ya da gelecek bir yardımla kendisini daha iyi hissedecek, içindeki sıkıntıdan kurtulacak ve bu sayede sevdikleri ile mutlu mesut bir hayata sahip olacak demektir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Asker Olarak Görmek

Hayırlı bir evlada sahip olunması sayesinde herkesin saygı duyduğu ve fikirlerine önem verdiği bir kişi olunacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, zor zamanların zararsız atlatılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, zor bir işin altından kolayca kalkılacağına ve eğitimle ilgili büyük bir yatırım yapılacağına yorulur. Rüyada eski sevgiliyi doktor olarak görmek, hane içerisine nifak sokmak isteyen bazı kişilere ağızlarının payının verileceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Ölü Görmek

Az zamanda çok büyük işlere imza atılacak demektir. Rüya sahibi, kendisini belli bir makama getiren bir projenin devamını getirecek, bu sayede zengin olma yolunda büyük adımlar atacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamettir. Rüyada eski sevgiliyi ölü görmek ve kaçmak, birbiri ardına yaşanan talihsizliklerin kişinin psikolojik olarak zayıf bir duruma düşmesine sebep olunacağı, kurulu düzenin bozulma noktasına gelineceğine ve işlerle ilgili olarak birçok sorunla boğuşulacağı anlamına gelir.Rüyada Eski Sevgiliyi Kişinin, verdiği doğru kararlara rağmen uzun bir süreden beri yaşadığı kötü olaylardan ötürü çok kötü bir ruh haline büründüğüne ve bu halinin rüyalarını da kötü etkilediği şeklinde yorulur. Kısa süre önce yaşanan ayrılık ya da hastalık gibi bir durumdan ötürü bir türlü rahat edilememesi sebebiyle büyük bir kafa karışıklığı yaşanacağına ve sorunlu geçen bir dönemin de etkisiyle istenmeyen anlamlara gelen ve huzursuzluk veren rüyalar görülebilir.

Ayrıca, rüyada görülen sembollerin dikkatli bir şekilde analiz edilmesi ve gerçek hayatta da karşılaşılan olaylar ya da durumlarla karşılaştırılması gerektiği söylenebilir. Bazı hastalıkların habercisi olabileceği gibi sıkıntılı durumları da belirtmektedir.

Birey üzerinde iz bırakmış bir olayın göstergesidir ve eski sevgili, bilinçaltına ya iyi ya da bunun tam aksine kötü anıları yansıtır. Her durumda da bireyin kalbine ve beynine kazınmış, ne kadar zaman geçerse geçsin yine de içinde söküp atamadığı ve unutmak istedikçe hatırladığı yaşanmışlıklar olduğu anlamına gelir. Şüphesiz geçmişi ifade eden bir rüyadır. Bazen bireyin unuttuğunu düşündüğü ve gerçekten de hiç aklına bile getirmediği ama iyi ama kötü bir hatıranın zamansız şekilde rüyalarına girmesinin nedeni aslında kendisi farkında olmasa da yine de geçmişte kalmış bu hatıranın psikolojik olarak kendisi üzerinde etkilerinin sürdüğünü ifade eder.


This Is The Newest Post