Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, suçlu ve yoldan sapmış biri anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin ev halkıyla yaşayacağı problemleri işaret eder. Kişi çevresindeki insanlara dikkat etmeli ve aile içerisinde olan olayları dışarıya anlatmamalıdır. Anlatırsa kırgınlık ve tartışma yaşanır. Bu yüzden bu tartışmalar hiç son bulamayacaktır. Rüyayı gören kişi iyiliğe önem vermeyip hırslarına göre yaşar. Ancak bazen de bu rüya dini istismar eden büyü ve muska tarzı işlerle uğraşan, uğraşmayı seven kişiler şeklinde yorumlanır.

Rüyada örümcek ağı görmek öldürmek, kişinin düşmanlarını yenmesine, kötü niyeti olan kimselerin farkına varmasına ve o kişilere karşı savunmaya geçmesine işaret eder. Rüya sahibinin aslında gerçek hayatta dost bildiği insanların açıklarını yakalayacağı anlamına da gelebilir. Kişi bunlara karşı önlem alacaktır.

Rüyada evde örümcek ağı görmek, o evdeki kazancın ve o evin rızkının azalacağı anlamına gelmektedir. Kişi eğer rüyasında evine örümcek girdiğini görürse o evdeki bereket azalacak ve ev ahalisi maddi olarak zorluk çekecektir. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmeyecek, para kayıpları ve zorluklar yaşayacaktır. Rüyada örümcek ağı görmek, giriştiğiniz işlerde dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Bir başka yorum sizi çok mutlu edecek bir haberin geleceği şeklindedir.

Rüyada Ağ Yapan Örümcek Görmek: Kendi evinizde mutlu ve güvenli bir yaşam süreceğiniz anlamına gelir.

rüyada örümcek ağı görmek ve öldürmek : Sevgilinizle veya eşinizle yaşayacağınız tartışmaların habercisidir.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak: Sadakatsizliğe maruz kalacağınıza ve iş ortamında sizi sevmeyenler tarafından zor durumda bırakılacağınıza işarettir.


Rüyada Büyük Bir Örümcek Ağı Görmek: Riske girmediğiniz sürece büyük paralar kazanamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada örümcek ağı görmek, çok güzel ve iyidir. Bu çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı izdivaçlara işaret eder. Fakat eğer ağın içinde bir örümcek görülürse bu iyi bir şeye işaret etmez. Evde yaşanacak olan sıkıntılara delalet eder. Ayrıca örümcek ağını gören bir bayansa bu onun ailesi ya da yakın akrabalarıyla aralarının bozulacağına, örümcek ağını gören bir erkekse işlerinin yolunda gitmeyeceği bir sürece işaret eder.

Rüyada örümcek ağını bozmak, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında parasal olarak sıkıntılar meydana getirecek bir duruma düşüleceğine, işlerin bu yüzden aksayacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına ve iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada örümcek görmek, yapmakta olduğunuz işlerinizin tamamen bozulacağına ancak bunun nedenini bulduğunuzda hepsini yeniden düzene sokacağınıza işarettir. Başka bir yoruma göre, alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine yorumlanır. Rüyada örümcek öldürmek, sevdiğiniz bir insanla yaşanacak gereksiz tartışmaya işarettir. Rüyada örümcek ağı ve ısırması, hayatınızın bir bölümünde, iş, aşk ya da aile tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir.

örümcek ağı görmek, iki farklı şekilde tabir edilir. Örümceği dışarıda görmek, alınacak güzel ve sevindirici habere, rüyada örümceği evde görmek, maddi anlamda sıkıntılı süreç yaşanacağına işarettir. Rüyada ağ içerisinde örümcek görmek, ev hayatında yaşanacak huzursuzluğa işarettir.

Rüyada örümcek , iş hayatında ve sosyal hayat içerisinde sıkıntı verecek ve maddi ve manevi sorunlara yol açacak bir kişinin varlığını, bu kişi yüzünden rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayamayacağına, kötü durumlara düşeceğine ve aile bireyleri tartışma yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, beklenmeyen bir anda maddi kaynakları tüketecek bir durumla karşılaşılacağına ve uzun bir süre boyunca borçlarla boğuşulacağına yorulur.

Rüyada örümcek ağı görmek :
a-) rüyayı gören genç erkekse ; bütün işlerini alt üst eden bir düşmanın varlığına, bu kişiyi engellemeden işlerinin düzelmeyeceğine.
b-) rüyayı gören tecrübeli biriyse ; başarıya.
c-) rüyayı gören genç kadınsa ; rakibinizle aranızın aranızın açılacağına.
d-) rüyayı gören yaşlı kadınsa ; para işlerinde sıkıntılı bir döneme girdiğine.
bir diğer yoruma göre ; aile içindeki yaşam koşullarından, aile içi ilişkilerden çoluk çocuğunuzla bir arada olmaktan zevk aldığınıza.
bir diğer yoruma göre ; başkalarıyla kurduğunuz bağlantıları insanlardan gizli tutmanız gerektiğine.
bir diğer yoruma göre ; tüm işlerini yoluna koyacağına.

Rüyada evin içindeki örümcek ağlarını süpürüp temizlediğini görmek : Fakirlikten kurtulacağına.

Rüyada örümcek ağı bozduğunu görmek : Huzurunun, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına.
bir diğer yoruma göre ; en yakınlarınızla aranızda anlaşmazlıklar, kavgalar, ayrılıklar yaşayarak zor ve sıkıntılı günler geçireceğinize.
bir diğer yoruma göre ; dikkatsizliğiniz yüzünden bir takım bağlantılarınızın bozulacağına.

Rüyada örümcek ağı temizlediğini görmek : Dinden uzaklaşacağına, inancının zayıflayacağına, yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal ettiğine.

Rüyada evinde örümcek ağı olduğunu görmek : Evinin içindekilerden aldatıldığına.

Rüyada örümcek ağı süpürdüğünü görmek : İyi huylarını ve meziyetlerini kaybedeceğine, adına leke sürüp hem kendinin hem ailesinin başını öne eğmesine sebep olacağına yorumlanır.