Rüyada Özür Dilemek

Rüyada özür dilemek, yapmış olduğunuz bir hata yüzünden birisinden özür diliyorsanız, bir yakınınızın yardımını göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada özür dilemek, onurlu bir kişi olduğunuza yorumlanır. Zor durumda kalsanız dahi harama el uzatmayacağınıza ve hak yolundan ayrılmayacağınıza işarettir.

Rüyada özür dilemek, iş hayatında başarıya, helal kazanca, sevilen ve saygı gören kişi olmaya, asla yalan söylememeye ve egolarından kurtulmaya işarettir.

Rüyada özür dilemek, rüya sahibinin dürüst, onurlu, asil ve seçkin olduğuna, kariyerinde yükseleceğine, haramdan uzak duracağına, nefsine hakim olmayı öğreneceğine, egolarından sıyrılmasına ve komplekslerini yenmesine işaret eder. Ailesi için hayırlı olan bir kişinin varlığına işaret eder. Hayır duaları alan, iyi anılan, korunup, gözetilen, şanlı, şerefli ve ünlü bir kişi olmaya yorumlanır. Rüyada özür dilemek aynı zamanda barış dolu günlerin yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada özür dilediğini görmek, kavgaların, küslüklerin, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve husumetlerin son bulacağı, kinin ve nefretin yerini, hoşgörünün, sevginin, saygının ve anlayışın alacağına işaret eder.


Rüyada affetmek, olgun davranmaya, karşı taraftaki kişinin kusurlarını ve hatalarını örtüp onu alttan almaya, yanlışları gizlemeye ve yüzüne vurmamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisine karşı büyük bir günah işlemiş kişinin ayıbını kapatacağına yorumlanır.

Rüyada af dilemek, insanların iyi geçinmesine, aradaki problemlerin çözülmesine, el sıkışıp sarılmaya, geçmişi unutup, gelecekte birlik ve beraberlik içinde yaşama kararıyla hareket etmeye, sıkıca kenetlenmeye işaret eder.

Rüyada affedilmek, birisinin kendini affettiğini gören kişinin yaptıkları ve konuştukları nedeniyle şimşekleri üzerine çekeceğine ve bu durumun bazı kişileri çok rahatsız edeceğine, rüya sahibinin uyarı alabileceğine işaret eder.

Rüyada tövbe etmek, Allah’a el açıp, yalvararak dua ettiğini gören kişi, namusu ve emeğiyle ekmek kazanan bir kimse olduğuna işaret eder. Kişi makbul bir kuldur şeklinde yorumlanır.

Özür dilemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Özür dilemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.